Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

emcuscicus666

2015. szeptember 19.

Nekem nagyon sok, rettento hosszu es ivelt pillaim vannak alapbol, tehat nagyon egyszeru szeppe festeni oket, azonban ez a spiral SEMMIT sem csinalt veluk. Olyannyira termeszetes a vegeredmeny, mintha semmit sem kentem volna fel... Nem hosszabbit, nem dusit, de megcsak nem is festi be az osszes pillam koromfeketere. Borzalom... ezert penzt adtam. A legjobb az egeszben, hogy amikor megbekeltem a gondolattal, hogy 'oke, ma ilyen nomascara-mascaraval' megyek dolgozni, elkezdett potyogni, es a szemem alatt apro kis fekete pottyokkent jelent meg ez az ocskasag... Csak ismetelni tudom magam, borzalom ez a minoseg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Én az össze Lauderes spirálomat imádtam, bár a kedvencem mégis Clinique :) Jól felvihető, tartós. Szép hosszú pilláim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nekem nem tetszett :( Annyira nem jó a keféje, mint egy olcsóbb (sokkal olcsóbb) szempillaspirálnak, mind e mellett az illata/vagy összetevője/ irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

melina

2012. július 3.

Szeretem ezt a spirált. Nem irritál, és szépen meghosszabbítja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Szeretem ezt a spirált. Nem irritál, és szépen meghosszabbítja a pillákat.

ansu

2012. május 5.

Nem tudom hogy Lauderéknek minden szempillaspirálja ennyire rossz, vagy csak nekem sikerült pont ezt kifognom, ami nem annyira szuperál...de többet tőlük nem fogok spirált venni az tuti. Szerintem körülbelül nekem is már három éve megvan, de most már rászántam magam hogy kidobom, nem fogom nézni, ahogy porosodik. "Gyönyörű" csomós pillákat varázsol, a keféjét sem szerettem. És kráterdarabokban potyog le, ami valljuk be, nem túl esztétikus, főleg nem egy randin. Ez egy bélást érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

wishes

2012. március 15.

Annyiból kedvelem ezt a spirált, hogy szép sűrűvé varázsolja a pillákat, viszont nem hosszabbít annyira, mint szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

lil

2012. március 2.

Ez a kedvenc spirálom. Csak egy rétegben kell felvinnem, szépen kiemeli a szempilláimat, nem maszatolódik. Nem irritálja a szemem mint sok más márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Dinart

2012. február 4.

Imádom az Estée Lauder sminkeket, de a spiráljai nem jók!
Légylábakat csinált és elkenődős!
A Loreál sokkal jobb, vagy a Manhattan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 4.

Imádom az Estée Lauder sminkeket, de a spiráljai nem jók!
Légylábakat csinált és elkenődős!
A Loreál sokkal jobb, vagy a Manhattan!

hanna

2011. október 16.

Sajna ez a szempillaspirál sem jó, általában az Esteé Lauder spiráljai nem váltják be az ígéreteiket szerintem, szerencsére ajándékként kaptam. Ne költs rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

rakkoktel

2010. augusztus 31.

Nem az igazi

Elég régen megvan, mert nem szeretem használni. Egyáltalán nem vastagít, csak ha többször festem be a pillákat, de akkor meg összeragadnak. És ami a legrosszabb: pereg le, egyenesen bele a szemembe, amitől ki tudnám vakarni a szemeimet. Nekem nagyon nem jött be - és még drága is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. augusztus 31.

Nem az igazi

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.