Psorioderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cicaki, az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A balzsam gondosan válogatott természetes összetevőkből, vitaminokból, nyomelemekből áll. Intenzív bőrtápláló testápoló balzsam mindennapos használatra. Összetevői révén hatékony természetes ápolója a száraz, érzékeny és irritált ekcémás, pszoriázisos bőrnek. Speciális összetevői hidratálják a bőrt, segítik az elveszített folyadék visszaszerzésében. A Psorioderm testápoló balzsam alkalmas az ekcéma, szeborreás dermatitisz, pszoriázis tüneteit mutató bőr mindennapi ápolására. Megnyugtatja az irritált bőrfelületet, csillapítja a viszketést, a bőr hámlását. Magas nedvességtartalma miatt hidratálja a száraz, irritált felrepedezett pszoriázisos bőrt. A holt-tengeri só szabályozza a bőr ásványi anyag tartalmát, növeli ellenálló képességét. Hatékonyan pótolja a bőr hiányzó zsiradékait, megnyugtatja az irritált bőrt, csillapítja a viszketést és meggátolja a folyadékveszteséget.  Psorioderm testápoló balzsam táplálja a bőrt egész napon át. Bőrnyugtató, bőrtápláló hatású. Parabénmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt. Mesterséges színezéket nem tartalmaz, illatanyaga allergénmentes. Szalicilsav tartalma miatt használata 3 éves kor alatt nem ajánlott.

Tmika

2018. június 8.

Dupla kiszerelésben jutottam hozzá kicsit olcsóbban. Guttált pikkelysömöröm van, nagyon szeretnék végre olyan krémet találni, aminek nincs mellékhatása, és tényleg hat. Kíváncsian vártam ezt is, tényleg enyhíti a panaszokat, igaz én azért néha megtámogatom egy kevés szteroid tartalmú krémmel is, tengeri sós fürdővel, és némi napozással. Önmagában nagyon jól puhít, és ha nem lenne ilyen drága, sűrűbben is használnám. A pumpás kiszerelés nem rossz, de mindenképpen marad még benne, már ha nem is lehet kipumpálni, és mivel nem szeretek pazarolni, ilyenkor jön az olló, mert a flakont kettévágva ujjal még nagyon sok krémet ki lehet belőle szedni. Újra fogom venni, heti 3-4 alkalommal csak a problémás területekre használva talán tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Gizike1967

2016. május 23.

Én sokáig csak a krémet használtam. Néhány hónapja kezdtem el használni a testápolót is. Csak a legjobbakat tudom mondani. Nekem a tenyeremen és a talpam érintett. Amióta használom a krémet, elmúltak a panaszaim. Tudom, hogy a betegségemet nem gyógyítja meg semmi, de így a tüneteim legalább eltűntek. Nagyon zsíros, de nagyon jól felszívódik, nem kell sokat várnom, hogy beszívódjon. Ez pedig nagyon fontos. Amit még szeretnék elmondani, hogy ajánlom azoknak, akik pszoriázisban szenvednek. Mindenképpen használják, az én tüneteimet elmulasztotta.

Gizike

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 23.

Gizike

Szaszcow

2014. április 23.

Párom édesanyja szervált mintákat belőle, de bátran állítom, hogy nagyon szuper. A könyökömnél lévő hajlatnál időről időre egy száraz folt jelent meg, arra próba szerencse alapon kipróbáltam és elmúlt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatásos lesz, ugyanis a hagyományos testápolóktól sem lett jobb. 5/5!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Makk Zsuzsó

2014. április 5.

Egyértelműen csodaszer. Anyukám igazán (tankönyvien) durva pikkelysömörét meggyógyította. Piszok lassú folyamat, türelem, kitartás kell, de működik. Egy flakon elhasználása után elképesztő a javulás mértéke, egyes vörös foltok már teljesen eltűntek, nyoma sincs, a többin is látszik, hogy megkezdődött a javulás. Nem akarom elkiabálni, de eddig abszolút jó szernek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-8, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate