Pupa

Ár:   4550 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kompakt bronzosító púder és highlighter SPF 15 fényvédelemmel

• 2 szaténos bronzosítót (2, 3) és 2 ultra fényes aranyszínű highlightert (1, 4) tartalmaz.
  • Könnyű és egyszerűen árnyalható textúrája selymessé és rendkívül simává teszi a bőrt.

2 változatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kittiszimonetta

2020. április 17.

Régóta szemeztem vele és végre be is szereztem. Kiszerelésében lehetne picit utazó/kézbarátabb, de ez nem vonja le magának a sminknek a minőségét. Nekem talán picit túl narancsos a bronzosító része, a többi színnel nincs probléma. Na de a tartóssága... Az az igazi 5* faktor számomra. Több órán keresztül fennmaradt minden probléma nélkül, nekem eddig ez az egyik legjobb termékem ilyen tekintetben. Imádom, hogy opcionálisan szemhéjra is tudom használni bármelyik színt, és úgy is fennmaradt, ráadásul nem ül bele a ráncokba sem, amitől konkrétan az állam is leesett. Nem kellett touch-upolnom egyszer sem a sminkem, amikor a szememre is belőle vittem fel. Szeretem, ha egy cucc kompakt és multifunkciós, ővele pedig harmonikus sminket lehet készíteni akár a mindennapokra is. Maximális 5*! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

mariann33

2019. július 5.

Jelenleg a kedvencem:)
Az enyém nem highlighteres,mind a 4 szín barna(különböző árnyalatok),ami nem matt,az is csak épp szaténos,csillámok nélkül.
Olyan szép összhangban,harmóniában vannak a színek,öröm ránézni is!
A csomagolás az én ízlésemnek szuper,igényes,de nem kényes.Nagy tükör van benne,az illata nagyon finom,a tartósságával is teljesen elégedett vagyok.
Arcra való sminktermékem van a legtöbb,de nyugodtan kijelenthetem,hogy ez minden számomra elvárható kritériumnak megfelel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Jelenleg a kedvencem:)
Olyan szép összhangban,harmóniában vannak a színek,öröm ránézni is!

umpalumpa

2017. szeptember 9.

Nagyon puha és krémes az állaga, felvinni könnyű. eddig tart a jó tulajdonsága. Nem tart sokáig alapozón sem, ezen kívül narancsos mindkét bronz szín. A highlighterek túl csillámosak és mászkálnak mindenfelé. A barnák is túl fényesek nekem. Elhasználgatnám pirosító-szerűségnek, de felesleges kínlódnom vele a gyatra tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Virdzsusz1107

2017. január 28.

Update:
A nyári színemhet nagyjából megfelelő, de ha nem vagyok elég barna sajnos narancssárga lesz rajtam. Rajtam nem tartós továbbra sem, így nem veszem ujra!

Hirtelen felindulásból vettem, mert összetört az előző matt bronzosítóm( il makiage), és nem bántam meg.szép a színe, jól illik a bőrömhöz, viszont rajtam nem túl tartós. Az ára elég jó, így 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Update:

francyka94

2016. november 13.

Gyönyörűek és tartósak a színei, amiket egyben, de akár külön-külön is lehet használni, az ára kicsit borsosabb (ötezer körül) de kuponos napokon megéri lecsapni rá mert jó befektetés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Percoon

2016. augusztus 3.

Szuper színei vannak, nálam nyári kötelező darab, igazi bronzistennő arcot lehet varázsolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

roniela

2016. június 25.

Up: Óriási szerelem lett belőle!<3 most hogy már a felső réteg lekopott, az alsó rétegek sokkal jobban pigmentáltak, gyönyörű színei vannak, imááádom. Érdemes beruházni egy ilyenre, enélkül el sem tudom képzelni a nyári sminkem.

Egyelőre nem szerelem.. Nagyon sokat vártam tőle, lehet ez a baj, de nekem ez nem 5 csillagos szuper cucc. A Pupa-s ferde bronzosító ecsettel használom, de nem igazán akar az ecsetre rátapadni, és így megnehezíti a használatot, mivel csak foltokban veszi fel az ecset a port. Jobban szeretem az olyan termékeket, amikhez éppen ha hozzáérek az ecsettel, már rajta is van bőven az ecseten. Viszont a színei szépek, jól lehet kombinálni őket, már alig várom, hogy nyáron is kipróbáljam lebarnult bőrrel. Sikerült már ledobni is egyszer, és kutya baja sem lett, így ez mindenképp pluszpont. Nagyon azon vagyok, hogy megszeressem minnél jobban, az is lehet, hogy csak velem van a baj, és még rá kell jönnöm, hogyan lehet a legtöbbet kihozni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

bingus86

2016. június 1.

Féláron sikerült megvennem még tavaly,akkor használom,amikor kicsit már lebarnultam,gyönyörű nyári bronzos arcot kölcsönöz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Stephanieee

2016. január 19.

2x összetörtem, de akkor is ez kell mindig-bár elég komoly ára van,5 ropi körül azt hiszem. nagyon szépek benne a színek, szuperül lehet mixelni őket, én szeretem :) tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

nyafatka

2015. október 23.

Szeretem használni, szép színei vannak és jól összeillenek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Szeretem használni, szép színei vannak és jól összeillenek

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Octyldodecanol, Petrolatum, Lecithin, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Isostearate, Lecithin, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lecithin, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Hexylene Glycol, Lecithin, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0