Pupa

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes, ragyogásfogkozó alapozó

• ultra könnyű, extém kényelmes viseletet biztosít
  • finom, nőies illattal

Ár: 2700 , Eladó: HaziManka
Állapot: új, Helyszín: Újhartyán, fizetés: előre utalás után postázom

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. március 7.

Amit ígér, az jóval több a weboldal szerint, mint ami a fenti adatlapon szerepel:
"Innovatív, fényaktiváló alapozó, mely kiemeli az arc természetes fényét.
Folyékony és rendkívül kellemes érzést keltő, viselete könnyű a szatén és selymes bőrhöz.
Hibáktól mentes. Modulálható fedés, természetestől a közepesig
Alacsony allergia kockázat
Bőrgyógyászatilag tesztelt.
Olajmentes
Nem komedogén
Parabénmentes
Alkoholmentes."
Teljesen korrekt alapozó, lágy konzisztenciájú, könnyen felvihető, szépen eloszlatható. Egyetértek @varnaim véleményével, egy kiváló pénztárcakímélő alternatíva, a light jellege miatt főleg tavasztól őszig, a melegebb időkre.
Az árnyalat, amit használok, SPF 10-et tartalmaz - a semminél több, de önmagában nyilván kevés, főleg, hogy végre élvezhetjük a napsütést is.
Egészen jó a színválaszték is, de véletenül sem ajánlanám senkinek, hogy kipróbálás nékül bizalmat szavazzon egy netes árnyalatnak.
Csak azt tudom erősíteni, hogy hozza azt a minőséget, amit a jóval drágább társai, ezért megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. március 7.

"Innovatív, fényaktiváló alapozó, mely kiemeli az arc természetes fényét.
Hibáktól mentes. Modulálható fedés, természetestől a közepesig
Parabénmentes
Alkoholmentes."

ziadrienn

2020. augusztus 10.

Szeretem ezt az alapozót,kis fényt ad a bőrnek ,akinek száraz,matt a bőre mint nekem annak tuti jó :) Zsírosabb bőrűeknek tuti átok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

varnaim

Korcsoport: >54
2019. december 4.

Csodaszernek nem titulálnám, de az én bőrömön tökéletesen mutat, semmi maszkhatás, semmi irritáció, a fedése is megfelelő. Igen jó árban jutottam hozzá az elsőhöz, azóta a másodikat fogyasztom :)) azt hiszem, ideje megkímélnem a pénztárcámat is a felsőbb kategóriás, luxustermékek vásárlásának kihagyásával, ha ez az olcsóbb (és kicsit természetesebb összetételű, azért ez is a javára írandó) és ugyanolyan jó, mint mondjuk az imádott Lauderem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 4.

ppetruc

2019. július 29.

Borzasztóan csípő, égető érzés amikor a bőrömhöz ér. Eddig csak egy sminkes képzés alatt, mint sminkes kerültem vele kontaktba, de a kézfejem is égett tőle, majd mikor én kerültem alanyként a székre "ki próbálgattam" milyen érzés is ha mindenhol éget.... Borzasztó. Emellett a fedése is csúnya..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

MLotti

2019. május 28.

Egy igazi kis csoda ez az alapozó. Bő 2 hónapja használom, ez idő alatt állagában nem változott tőle a bőröm, ami kifejezetten fontos szempont számomra. Az én kipirosodásra hajlamos, minimális bőrhibákkal rendelkező arcomnak tökéletes egyenletességet ad. Vizes sminkszivaccsal rendkívül egyszerű felvinni illetve eldolgozni, további pluszpont pedig, hogy olyan érzést kelt, mintha nem lenne semmi az arcomon.
Minőséget illetően számomra 5/5*, az isteni illata miatt még többet is érdemelne 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

szciklon1112

2019. január 4.

Én nagyon szeretem, tartós és természetes, hosszabb ideje használom már. Nekem jobban bejött, mint a Made to Last. Nem fed nagyon vastagon, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Bubucim

2018. április 9.

Ez valami förtelem. Zsíros bőrre kerestem alapozót, és ezt ajánlottak. Mikor itthon utánaolvastam, ordítani tudtam volna. Fénylő alapozót zsíros bőrre. Nem is lett jó, csillogott a fejem, mint a diszkógömb. Nem tudom, hol képezték ki azt az eladót, aki ezt ajánlotta nekem zsíros bőrre, de nagyon remélem, hogy szakmát váltott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Sophieb

2018. február 7.

Mac alapozót akartam, de mivel az kétszer ennyi tettem egy próbát előtte ezzel is. És milyen jól tettem! Nagyon szépen elterul, nem kopik, nem fénylik. Az illata is bejön, bár az talán egy kicsit túl erős. És az árnyalat is tökéletes, mert az arkadban nagyon cukik az eladó lányok, és segítenek mindenben! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Lexiii07

2018. január 21.

Alapozót kerestem ez olaj mentes megörűltem neki megvettem..hiba volt.. ahogy felkentem elkezdte égetni a bőröm moshattam le az egészet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

hkrisztina

2017. november 28.

Nagyon nem jó. :( Kb. a háromnegyede megmaradt és a kukában landol. Az illatát néhány használat után megutáltam, a ráncokba beül és az alig száraz részeket kiemeli. A fedése se megfelelő, csak kenődik az arcon össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az erdei mályva virágából, szárából és leveléből készült kivonat, melynek gyulladásgátló és bőrnyugtató hatása, illetve antioxidáns tulajdonságai lehetnek.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.