Pupa

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes, ragyogásfogkozó alapozó

• ultra könnyű, extém kényelmes viseletet biztosít
  • finom, nőies illattal

ppetruc

2019. július 29.

Borzasztóan csípő, égető érzés amikor a bőrömhöz ér. Eddig csak egy sminkes képzés alatt, mint sminkes kerültem vele kontaktba, de a kézfejem is égett tőle, majd mikor én kerültem alanyként a székre "ki próbálgattam" milyen érzés is ha mindenhol éget.... Borzasztó. Emellett a fedése is csúnya..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

MLotti

2019. május 28.

Egy igazi kis csoda ez az alapozó. Bő 2 hónapja használom, ez idő alatt állagában nem változott tőle a bőröm, ami kifejezetten fontos szempont számomra. Az én kipirosodásra hajlamos, minimális bőrhibákkal rendelkező arcomnak tökéletes egyenletességet ad. Vizes sminkszivaccsal rendkívül egyszerű felvinni illetve eldolgozni, további pluszpont pedig, hogy olyan érzést kelt, mintha nem lenne semmi az arcomon.
Minőséget illetően számomra 5/5*, az isteni illata miatt még többet is érdemelne 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

szciklon1112

2019. január 4.

Én nagyon szeretem, tartós és természetes, hosszabb ideje használom már. Nekem jobban bejött, mint a Made to Last. Nem fed nagyon vastagon, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Bubucim

2018. április 9.

Ez valami förtelem. Zsíros bőrre kerestem alapozót, és ezt ajánlottak. Mikor itthon utánaolvastam, ordítani tudtam volna. Fénylő alapozót zsíros bőrre. Nem is lett jó, csillogott a fejem, mint a diszkógömb. Nem tudom, hol képezték ki azt az eladót, aki ezt ajánlotta nekem zsíros bőrre, de nagyon remélem, hogy szakmát váltott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Sophieb

2018. február 7.

Mac alapozót akartam, de mivel az kétszer ennyi tettem egy próbát előtte ezzel is. És milyen jól tettem! Nagyon szépen elterul, nem kopik, nem fénylik. Az illata is bejön, bár az talán egy kicsit túl erős. És az árnyalat is tökéletes, mert az arkadban nagyon cukik az eladó lányok, és segítenek mindenben! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Lexiii07

2018. január 21.

Alapozót kerestem ez olaj mentes megörűltem neki megvettem..hiba volt.. ahogy felkentem elkezdte égetni a bőröm moshattam le az egészet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

hkrisztina

2017. november 28.

Nagyon nem jó. :( Kb. a háromnegyede megmaradt és a kukában landol. Az illatát néhány használat után megutáltam, a ráncokba beül és az alig száraz részeket kiemeli. A fedése se megfelelő, csak kenődik az arcon össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

katalinfeher0627

2017. október 26.

Hál' Istennek, hogy Glamour napokon vettem, akciósan, mert én sajna nagyon mellétrafáltam :( !! A színt egy eladó csajszi segített volna, kiválasztani, de ez sem nagyon jött össze, ugyan is amit ajánlott, a helyett (saját belső megérzés) inkább még eggyel világosabbat hoztam el, ami még így is kb. 2 árnyalattal volt sötétebb mint a bőröm, remek... :( . Imádtam, imádni akartam az alapozót, mert az illata valami isteni, az állaga is baromi jó, nagyon jól el lehet dolgozni, tartós is (púder nélkül is próbáltam) AZONBAN, ALLERGIÁS lettem rá !!! Tuti, hogy erre, mert más új dolgot nem próbáltam ki, nem hogy az egész arcom területén!! Köszi PUPA (Y) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

allea

2017. október 16.

A 050-es árnyalatban használom. Egységes lesz tőle a bőrszínem, a bőrhibáimat nagyon szépen takargattja. Fellépésekre szoktam használni. Nagyon tartós🙂.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

messalinam

2017. október 1.

Az egyetlen rózsaszínes árnyalatút vettem meg,a 007-est. Az üveg végére értem ma,teljesen meg vagyok vele elégedve. A vízhiányos bőrömre tökéletesen illeszkedett,jó volt a fedése,a nyári időszakban különösen jól jött,hogy nem volt maszk hatása,hanem kimondottan kellemes viselet volt még a forró napokon is. Nem mászott el,nem fénylett,simán kibírt egy-egy igazán forró napot is,bár az igazsághoz hozzátartozik,hogy a márka professionals primerjével indítom a sminkelést és a márka professionals transzparens púderével zárom,ami nyilván hozzájárul a tartóssághoz. Jó szívvel ajánlom,főleg azoknak,akik a natúr sminket részesítik előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.