Pupa

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: CataKatinka, az összetevőket feltöltötte: papp.reka29, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Multiaktív formulával rendelkező termék, mely segít kisimítani az első ráncokat és megújítani a bőrfelszínt. Rendkívül kompakt és egységes külsőt kölcsönöz a bőr felületének. Nap mint nap segít a bőrnek abban, hogy visszataláljon a saját természetes megújulásához az egyenletes és ragyogó arcbőr érdekében.

• Könnyű és krémes állag
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Hipoallergén

Dici

2019. március 4.

Sajnos rettenetesen csípi a szemem. Tudom ez nem szemránckrém, de óhatatlanul a szemhez jut. Emiatt nem tudom egyáltalán használni. A szívem vérzik, mert így kuka, pedig jó drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

langabogi

2018. április 20.

Tartalmas, tápláló, könnyen felszívódó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Tartalmas, tápláló, könnyen felszívódó krém.

senskin

2017. október 2.

Meglepően jól teljesít. Mintám volt belole és olyan sokat kentem ki belőle, de meglepetésemre beszivodott és remekul hidratált. Éjjelre is kiváló, széppé varázsolja a bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 1.

Nagyon kedves volt a pupás eladó, hogy nekem még ezt a mintát adta egy vásárlás mellé, mert 55 is elmúltam... Itthon néztem csak meg, hogy mit is kaptam és természetesen azért kipróbáltam. Jó, hogy van benne fényvédő - ez már egy nagy pozitívum. Az illata nagyon kis diszkrét és kifejezetten tetszik. Felkenve kissé fénylik, de nem zavaró. Smink alá is jó lehet, pár perc várakozás után. A minta alapján ennyi, azzal a megjegyzéssel, hogy én jobban szeretem a pumpás kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 1.

papp.reka29

2017. február 4.

38 éves vagyok, nincsenek látható ráncaim, és nincs még megereszkedve a bőröm, de már nem annyira sima, és feszes, mint régebben volt. Kicsit vízhiányos. A krém illata kellemes, keveset kell használni, elég sűrű, de nem nehéz, könnyen beszívódik. A bőröm tapintása közvetlenül a felkenés után bársonyos, de egész nap teltebbnek érzem. Ha egy nap el is felejtem felkenni, akkor is jobb érzetem van már egy hét használat után. Biztosan veszem ezután is.
Az összetételt feltöltve kicsit elbizonytalanodtam, de a bőrömet jobbnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Az összetételt feltöltve kicsit elbizonytalanodtam, de a bőrömet jobbnak érzem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.