Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Könnyen kezelhető, pontos, állítható.

Telt és intezív, egész nap tartó szín. A vonal lehet vékony vagy hangsúlyos, melynek felvivését puha érzetű hegy tesz gyorssá és könnyeddé. Érzékeny szeműek is használhatják, valamint kontaktlencsét viselő személyeknek is ajánlott.

silentmobiusvox

2013. június 21.

Szemhéjalappal egész nap tart, én a kék verzióját kaptam ajándékba, nagyon elégedett vagyok vele, megfelelően kemény az ecsete a vékony és vastag vonal húzásához, nem igényel különösebb szakértelmet a használata, a szín intenzív kék, a hatása mattosabb jellegű. Kissé lassan szárad, és csíkozódni is hajlamos, de ezt könnyű korrigálni, száradás után nem maszatol, egyenletesen kopik, sminktörlő kendő is egyszerűen leszedi. Ha létezik más élénk színben, biztosan megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

SmilingfullyB

2012. augusztus 24.

Kevés hasonló terméket használtam ezelőtt. Azért választottam, mert nagyon ajánlották, és gndoltam, majd reggel csak gyorsan fölkenem és mehetek is...nos a valóság távol állt az elképzeléseimtől. Valószínüleg kissé ügyetlen vagyok ezekkel a folyékony tusokkal, ezért volt számomra nehézkes a gyors és könnyed felvitel... A tratósságát tekintve..néhány óra alatt elfolyt, nem voltam túlzottan elragadtatva tőle, de valóban nem irritál. Gyordan visszatértem a MAC zselés szemhéjtusomhoz, amely eddig nem okozott csalódást!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0

Bentonite 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.