Pupa

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szaboszinti, az összetevőket feltöltötte: ppetru, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém mindennapos használatra arcra és nyakra.

"Ajándékozz intenzív hidratálást és hosszan tartó kényelmes érzetet a bőrödnek! Csökkentsd a bőrszárazság jeleit a ragyogó arcbőr érdekében! Íme a tökéletes krém a mindennapi bőrápolási rutinodhoz. Dús, puha és selymes állagú, finoman behatol a bőr mélyebb rétegeibe és sminkalapként is tökéletes választás."

• Nem komedogén.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Hipoallergén.
  • Parabénmentes.

Gigike

2020. február 9.

Jéé hogy le van pontozva szegény..
Én nagy Pupás vagyok, imádom a termékeit, érződik rajtuk hogy Olasz finomságok.. ♡
Imádom ezt a krémüket is, nagyon nagyooon finom illata van, amit én pl szeretek a krémekben, nekem nem probléma az illatanyag, főleg nem ha ilyen fincsi!
Nagyon kis könnyed krémecske ami szinte már gél állag. A bőrömet nagyon finom puhává varázsolja, pedig rinocérosz szárazságú betelhetetlen, hibás bőröm van.. 😐 Nem okoz semmilyen problémát és sminkelni is csodásan lehet rá kb azonnal.
Nekem nagy szerelem ♡♡♡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Jéé hogy le van pontozva szegény..
Nekem nagy szerelem ♡♡♡

Lolychan

2019. november 17.

Én is mintát kaptam. Este használtam, tonizálás, lotion és szérum használata után (reggelre szerintem nehéz krém). Jól beszívódik, jól hidratál és szebb bőrképet biztosít. Én nagyon szeretem. :) Lehet, hogy megveszem a teljes kiszerelést is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Birkin22

2019. augusztus 8.

Nekem sajnos nem jött be, nem hidratál rendesen, ráadásul a bőrömet csípi is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nekem sajnos nem jött be, nem hidratál rendesen, ráadásul a bőrömet csípi is.

Kremcica

2019. február 12.

Mintát kaptam amit többször is tudtam használni. Meglepődtem hogy mennyire folyékony állagú, valamiért sűrűbbre számítottam. Jól hidratált, nem volt ragacsos és gyorsan beszippantotta a bőröm. Nem mondom hogy 100%-ban a bőrtípusomnak megfelelő, de tetszett a hatása. Az illata picit sok, de nem könnyeztem be és nem is irritált. Azt mondjuk nem gondoltam hogy ennyire csúnyácska incije van és picit drágállom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Kolett89

2018. március 3.

Imádom ezt a krémet!
Szinte azonnal felszívódik, nagyon selymes utána a bőröm és az illatát is imádom. Általában este használom, de ilyen hidegben reggel is kenem vele az arcom.
Arcmosás után azonnal nagyon kiszárad a bőröm, de ez egyből rendbehozza.
Sokáig elég lesz, de ha elfogy biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Imádom ezt a krémet!
Arcmosás után azonnal nagyon kiszárad a bőröm, de ez egyből rendbehozza.
Sokáig elég lesz, de ha elfogy biztosan újra veszem!

dori778

2018. január 22.

Féláron vettem és még úgyis sokallom. Nekem a száraz bőrömre ajánlotta az eladó, de ez a krém tipikusan olyan embereknek van kitalálva, akiknek alapból nincsen problémájuk az arcbőrükkel, mert alig hidratál. Sminkelni könnyen lehet rá, mert hamar beszívódik, de soha többé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

wildrose

2017. december 3.

Kellemes, de nagyon erős illatú, könnyű állagú krém, viszonylag gyorsan felszívódik. Nem hidratál rosszul, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

targa

2017. november 7.

Ár-érték aránya nagyon rossz. 5600 Ft-ért vettem, de azt a hidratálást amit nyújt, simán elérik a 2000 Ft-os drogériás társai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

mnodulus

2017. október 23.

Mintát kaptam, az állaga egész jó, szépen felszívódik, kellemes érzetet hagy a bőrön (szilikon),na de a szaga???? A parfümöm szolidabb ennél,három szobával arrébb is érződik. Ahogy felkentem, éreztem, hogy csíp, többet nem kísérletezek vele. Nincs különösebben érzékeny bőröm,de azért kerülöm az illatosított arckrémeket, pozitív hatásuk nincs, negatív annál több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glucose

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.