Pupa

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém mindennapos használatra arcra és nyakra.

"Ébreszd egész nap tartó frissességgel a bőröd! Ha ragyogó, egységes arcbőrre vágysz, ez a tökéletes arckrém a napi arcápolási rutinodhoz!
A bőr melegétől megolvad és mélyen hidratálja azt, így a bőr minden reggel újúlt frissességgel töltekezik fel. Friss, könnyű és légies, sminkalapként is tökéletes."

Nem komedogén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Hipoallergén. Parabénmentes. Olaszországban készült.

zsucci93

2019. március 27.

Egy mintát kaptam belőle, aztán megvettem a nagyot is. Szuper könnyen felszívódik, szépen hidratál, friss érzetet hagy az arcomon. Kellemes az illata, de nem tolakodó. Csak estére használtam, mert az én bőrömön nem szerette, ha smink alá kentem föl, még akkor sem ha vártam utána fél órát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

mujerconfused

2018. november 17.

Nagyon könnyű, frissítő krém, nagyon hamar beszívódik és szépen hidratál. Sajnos mint minden Pupa termék, ez is iszonyatosan túl van parfümözve, a BB krémüknek még elnézem, de itt szerintem semmi szükség nincs rá. Ha valakit ez nem annyira zavar akkor viszont abszolút tudom ajánlani + van a termékcsaládnak hidratáló maszkja is, az szintén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Kangaroo89

2018. október 29.

Bevallom, nemrég találkoztam vele először -termékmintaként kaptam belőle 2 db-ot. Márkahű vagyok, és a Clinique moisture surge-ét használom évek óta, de amint kipróbáltam, nagyon hamar el is használtam. Szinte teljesen olyan, mint a könnyed Clinique M.S., de az illata sokkal kellemesebb. Még nem döntöttem el, hogy megéri-e váltani rá, de árban mindenesetre kedvezőbb. És számomra külön öröm, hogy az illata nem tartós, így sokkal könnyedebb viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

szeliger

2018. május 28.

A krém nagyjából olyan színű, mint a képen is látható. Könnyed, a bőrbe gyorsan beszívódik, noha egy kis ideig még zsírosan fénylő marad a bőr felszíne. Sminkelés előtt ezért érdemes egy kicsit várni, pár perc pihenő után gond nélkül mehet rá a makeup. Télre nekem kevésnek tűnik, igaz az is,hogy az én mintámat normál-kombinált bőrtípusra javasolták elsősorban. Ebben a nyárias késő tavaszi időben pont megfelelő volt, a bőrömet kellően hidratálta. Illatra kellemes enyhe, friss öblítős jellegű, az illat hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

VivienV

2018. május 14.

Nagyobb mennyiségben pakolásként használva SOS segítség a fáradt, petyhüdt bőrnek. Én a próbába beleszerettem, és megvettem a nagyot. Nem bántam meg, kiadós egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Lila színű.