Pupa

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Értékes, ragyogó flitterekben gazdag összetétel a hihetetlen "csillámporos külsőért".

2 színben kapható

laanyka

2018. január 2.

Nekem lila színben van, ma vettem akciósan. Alapvetően nem igazán szeretem a pupa márkát, valahogy az én ízlésemnek túl művi vagy nem is tudom. De ez a lakk tényleg gyönyörű :) Szépen csillog, tartós és elképesztően hamar szárad. Azonban csak 3 réteg után lesz az igazi, de ez engem annyira nem zavar, szeretek lakkozgatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

szeliger

2017. november 29.

Az arany és a lila színben is, egyszerűen nem tudtam dönteni. Az üvegben is szépen csillogott mindkettő, aztán ott helyben az üzletben ki is próbáltam mindkettőt. Nem tudtam otthagyni, pedig úgy indultam el itthonról, hogy csak a lila kell a lányommal is egyeztetve. Egy ideje már próbálgatjuk őket és nem lehet megunni. A lányom önmagában is kente a lilát, két illetve három rétegben, gyönyörű. Én pedig fedőlakknak használom leginkább a Catrice Tomaszewski Violet For Victor-y lakkja fölé. Mindkét szín csodaszépen mutat rajta, az alap így matt és egy ujjra használva ezeket a csillogó csodákat nagyon tetszenek.
A lakkok kis arany gömbös fogója nem a legkényelmesebb, kicsit nehéz kézbevenni, de meg lehet szokni. A kupak kialakítása miatt a visszatekerésnél is figyelni kell, hajlamos mellétekeredni. Az ecset vékonyabb kialakítású, precízen lehet vele lakkozni és szerencsére a lakk is gyorsan szárad. A lemosás nem egyszerű, hasonlóan más effekt-lakkokhoz ez is nagyon tapad.
Nagyon örülök neki, fáradhatatlanul kenegetem, mélylila és az arany szín is nagyon passzol a karácsonyi készülődés hangulatához. Szerintem az összes lány rá fog járni a tágabb családi körben, de minimum kipróbálja, annyira szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 60725, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Silver / CI 77820, Red 7 Lake / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 30 / CI 73360

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.