Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém csillogású szájfény – Azonnali volumen

• Azonnal 3D hatású telt ajkak és hosszantartó csillogás.
  • A hialuronsav kivonatból készült hatóanyag és a mangó kivonat kombinációja feltölti, kisimítja és hosszantartóan hidratálja az ajkakat.
  • Az innovatív, puha és jól kenhető zselés textúra egy vékony, extrém csillogású, jól tapadó, de mégsem ragacsos filmréteget képez az ajkakon.
  • A legújabb generációs, puha és rugalmas flokkolt applikátor biztosítja a termék tökéletes felvitelét és az azonnal látványos hatást.

​Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén mentes.

18 színben kapható

Doribako93

2018. november 19.

Engem roppant modon tud idegesiteni ha valami kellemetlen dolog van tarosan a szamon, de ez annyira jol hidratal es mintha felszivodna az egesz a vekonyka ajkaimba, sokkal teltebb hatast erek el vele. Bevallom nekem az illata a poloskaszagra emlekeztet. Az annyira nem tuti, de el tudok tekinteni tole :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Gesztenye01

2018. március 19.

Én a teljesen színtelen változatot használom, azért döntöttem emellett, mert szeretem, hogy csak fényt ad, és vásárláskor kipróbáltam néhány halványabb színt, de nagyon sűrűnek találtam, nem volt áttetsző, ami szerintem a szájfénynek sajátossága kell legyen, attól szép, és attól más mint egy rúzs. Ezért a színtelent választottam, ami nagyon szép fényt ad, ha pedig akarok alá színt tenni, még mindig megtehetem. Egyetlen negatívuma az, hogy ragacsos, ezt az ajkakon is lehet némileg érezni, de sajnos a csomagoláson is, mert amikor visszatekerem a tetejét, mindig jön belőle oldalt egy hajszálnyi, és ez pont elég ahhoz, hogy ragacsos legyen a fogása. Emiatt az egy negatívum miatt négy csillagot adok, azért nem kevesebbet, mert ár-érték viszonylatban tényleg megéri ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

petrazselyem00

Korcsoport: < 18
2017. július 8.

Szülinapomra kaptam, nagyon szép a színe. Felkenve egyáltalán nem zavaróan ragacsos. Én imádom ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

hanna

2017. március 21.

Szép rózsaszín árnyalatban vettem, a többi szín inkább csak fény. Szépen kenhető, szép nedvesen csillogó árnyalat, és ami a legérdekesebb, hogy nagyon jól ápolja az állandóan kiszáradó ajkam. Mióta használom, még nem száradt ki, mint más szájfénynél vagy rúzsnál. Mindennapi viseletre kifejezetten ajánlom, nagyon elégedett vagyok vele, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

MsKors

2016. augusztus 10.

Én egy nude árnyalatot szereztem be ebből, youtube hatásra. Ott sminkelte magát ezzel egy beauty vlogger leány és belém hasított a felismerés, hogy mennyire jó cucc és akármennyire nem csípem a szájfényeket ennek jönnie kell velem.
Miután ugyanezen márka glossy lipsével már csodás barátságot kötöttünk, beruháztam rá és azóta is töretlen a szikra kettőnk közt.
Icipicit valóban hajlamos mászkálni, de a megfelelő mennyiség eltalálásával szoktam ezt kiküszöbölni, én nem szoktam alapozni semmivel.
Csak ajánlani tudom!

Gondolom rossz minőségű szájfényekhez volt eddig szerencsém, ezért ódzkodtam tőlük... EDDIG. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Csak ajánlani tudom!

szeliger

2016. május 30.

303 Extreme Fuchsia árnyalatban. Nagyon jó kis szájfény ez. A szín nagyon tetszik, élénkebb árnyalat, így hiába szájfény, azért látszik valami a színből is. Szépen terül, a végeredmény vizesen csillogó hatás, szuper nyári árnyalat. Senkit ne rémisszen el, hogy hogyan mutat a tégelyben, külsőre sokkal neonosabb színe, mint szájra feltéve. Elég jellegzetes, savanyúcukorkás mű illata van és ízre is a savanyúcukorkát hozza, szerencsére ez hamar továbbillan. Egyáltalán nem szárít, sőt, tényleg hidratáló hatású. Mint a legtöbb szájfény, picit ez is ragad és egy kis csúszkálásra is hajlamos. Ivást, csacsogást, fagyizást elég jól bírja, evés közben szinte teljesen lekopik. Magában is szeretem viselni, olyannyira, hogy erősen gondolkozom egy korallos árnyalat beszerzésén is. Most a vásárlása mellé 290 Ft-ért szájceruza is vehető, na ezzel igazán ütős. Én a 011 Depp Red árnyalatot vettem meg mellé, a kettő együtt igen-igen szép. Kisebb hiányosságai ellenére ár-érték arányban meglehetősen jól sikerült termék, megy az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0