Pupa

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: RoseMarie, az összetevőket feltöltötte: racheldawes, Módosítva: 2019. július 6.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, második bőr hatás, a bőrszínnek kisimult és természetes külsőt, bársonyos érintést kölcsönöz. Hidratáló és antioxidáns hatású sivatagi datolya olajjal és narancsvízzel. Közepes fedést biztosít.

6 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: banhegyireka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postázom a terméket
racheldawes

2020. január 16.

Nagyon bíztam benne, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Pedig nagyon tetszett volna, ugyanis pont olyan fedést adott az arcomnak, amire vártam: a kisebb foltokat korrektorral eltüntetve leheletnyi réteget képezett a bőrömön, éppen csak adott egy természetes, egységes színt, ami nekem pont elég volt. Nem vált maszkszerűvé, nem ült bele a finom vonalakba, és végre annyi évesnek néztem ki, mint amennyi valójában vagyok, sőt. Az ára is rendkívül kedvező, főleg az eddig használt alapozóimhoz képest. Idővel azonban szárított egy kicsit, "krétaporszerűséget" képezve a szárazabb részeken, illetve nem sikerült megszoknom a fura illatát sem. De a legnagyobb problémát az jelentette - aminek következtében két hét után le kellett cserélnem - , hogy hiába áll majdnem teljesen természetes összetevőkből, az érzékeny bőröm nem tolerálta, egy hét használat után tele lettem kisebb-nagyobb pattanásokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

karolinakovacs87

2019. november 14.

Szép a fedése, könnyen kenhető, nem foltosodik. Viszont az illata nekem nagyon nem jött be, de hatása miatt elvonatkoztatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Ingrido

2019. október 18.

050 SAND Ó, köszönöm! Kényes vagyok az alapozókat illetően. Rengeteget próbáltam (az életkotom és pénztárcám függvényében) már, megismertem egészen kiválóakat is. Ez a nyagyon jók közé tartozik. Gyönyörű, természetes a finishe, mégis biztosan fed. Együtt mozog a bőrömmel, nem ül bele a ráncokba, nem gyöngyözik át rajta a veríték, nem oxidálódik estére (felkenés után megszárad, és tartja a színét), viszont kitart addig. Nem volt pont a bőrszínemhez passzoló szín, de találtam hasonlót (ez sem könnyű feladat számomra), szerintem egész jó a színskála. Abszolút illatmentes, a tubusból kinyomva híg, szépen eldolgozható, egyenletesen szárad. Nekem nagyon tetszik, hogy a csomagoláson megkülönbözteti a természetes és a szintetikus eredetű összetevőket, ezzel is ráerősítve a termék nevére. Könnyen lemosható, nem hagy magaután sápadt, nyúzott kinézetet, nem szárítja ki a bőrt. egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nekem nagyon bevált, remélem nem csak limitált időszakos termékcsaládról van szó. Szép a fedése, nem teljesen matt, de le lehet púderezni, ha valaki a teljesen matt hatást kedveli. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

RoseMarie

2019. június 12.

Meglepően jó. Tényleg második bőrhatású. A fedés nem maszkszerű mégis fed. Nem mattitó , inkább egészséges fényt ad. Sokáig fent marad. Már napon is teszteltem, jobban megmaradt mint más alapozó. Korábban Vichy-t használtam , de megszüntették az egész alapozó családot. Így felderítettem a piacot. Ebben az tetszett, hogy nem csak 86%természetes összetevőket tartalmaz , de még egy kis fényvédőt is. Enyhe levendula illata gyorsan elpárolog. Pigmentfoltjaim is természetesen elfedi. 20%-os Mammut napokon pedig igazán megérte. Nem mellesleg puhábbá, hidratáltabbá tette a bőröm. Lehet egy fiatalabb bőrön túl sok lenne, de akinek megjelentek már első ráncai, annak feltétlen hasznos , mert nem emeli ki. A természetes termékek általában nem jöttek be, de ezt kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT