Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2014-es tavaszi limitált kiadás

Hosszan tartó, toll formájú szemhéjfesték, speciális, géles formulával. Magas víztartalmának köszönhetően hűs érzetet nyújt az érzékeny szemhéjnak. Bársonyos, könnyű textúrájú, és fényes, hosszantartó színt biztosít.

4 árnyalatban kapható

szeliger

2014. április 9.

003 árnyalatban, a Navy Chic kollekció darabja, csodaszép kékeslila árnyalatban. Hasonló ceruzával először a tavaly nyári Chanel kollekcióban találkoztam, azt is nagyon szerettem, ezért amikor megláttam ezeket a ceruzákat, már tudtam, hogy egyet biztos beszerzek. A ceruza tokja kicsit gagyibb felépítésű, mint a Chanelé, de a beltartalom ránézésre teljesen ugyanolyan, a festékrúd vastagsága is egyforma és az összetevők listája is szinte teljesen egyezik. Felvitel után ugyanaz a pár percig tartó hűsítő hatás tapasztalható és ugyanúgy hajlamos ez is egy picit csúszkálni, szemhéjalapozóval stabilabb. Nem csodaszer, de számomra egy jól használható nyári szemfesték, csak húzok egy vonalat, aztán kész is. Óriási előny, hogy az ára sokkal kedvezőbb, ha hosszútávon is beválik, biztos, hogy más színekben is begyűjtök belőle, mind a négy szín gyönyörű.

Időközben lett egy 004 árnyalatom is, egy szürkésfehér szín. Sajnos ebben sokkal nagyobbnak tűnnek a csillámok, vizes hatású a végeredmény, szerintem túlságosan csillogó, nem tudom olyan jól kihasználni, mint a levendulakéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.