Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cicamama, az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Innovatív és intelligens multifunkcionális termék – kizárólag a PUPA laboratóriumából -, amely a Ránctalanító arckezelést a BB Cream hidratáló és fénykeltő hatásával egyesíti.
Azok számára ideális, akik ránctalanító kezelést szeretnének, de nem akarnak lemondani a természetességről és a hibátlan make-up eredményről.
Egyenletessé és ragyogóvá teszi a bőrt, és a Ránctalanító Hatóanyagnak köszönhetően megelőzi és legyőzi az öregedés jeleit.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Karolinekovacs

2021. június 2.

Elégedett vagyok a nude árnyalattal, napi szinten használom. Kellemesen hidratál, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

zjudit78

2021. május 28.

Erzekeny boru, voroses haju, mar kisse pigmentfoltos es rozeceas a borom. Ezt a kremet ajanlottak nekem, hogy elfedje a szinhibakat az arcomon. Ala 50 faktoros arcra valo kremet teszek, szuper, hogy ezt is megtalaltam. Megszaradas utan viszem ezt fel es tenyleg szebb tole a borom, magabiztosabb vagyok es elegedett. Ha szukseges, akkor meg az orrom attorlom egy szinten 30 faktoros puderrel. Kar, hogy nem kezdtem el az arcom borenek nap ellen valo vedelmet hamarabb, nem tudtam, hogy ilyen szuper termekek leteznek. Nem tomiti el a borom, nem fulladok meg alatta, s nekem ez a legfontosab, a vedelem mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

evi907

2021. március 26.

Bevált, pont jó mértékben fed és külön imádom, hogy 30-as fényvédős. Viszont a ránctalanító hatása szerintem egyáltalán nem érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

rabbitdoubt

2021. március 9.

Szerettem volna szeretni, leginkább az SPF30 miatt vásároltam meg, illetve azért, mert a sima Pupa BB krém bejött. Ennek a terméknek erősebb a fedése, teltebb/zsírosabb is, nyáron nem hiszem, hogy tudnám viselni. Nekem a nude árnyalat is erős/narancsos árnyalatot eredményez a bőrömön, BB krémhez képest elég jól fed. Sajnos nekem zsíros bőrérzetet hagy maga után, ami már kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

Szamelin

2020. október 11.

Ez egy nagyon jó kis BB krém. A fedése közepes inkább. Nem kell belőle sok, szépen eldolgozható. Viszont hamar átfénylik rajta a kombinált bőröm. Összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Doridia

2020. július 7.

Szüntelenül keresem a PC színezett fényvédőjének pénztárcabarátabb verzióját és most sem mondhatnám, hogy megtaláltam. Nem rossz krém, valóban van fedése, a végeredmény egészséges kinézetű bőrkép, nem kell belőle sok viszont én érzem ahogy "ül" az arcomon. :( Hiába olajmentes a kombinált bőröm nem szereti és valahogy nem is "szívja be" mindent összefog ha hozzáér. A PC fényvédője ezzel szemben lehelet könnyű, szinte el is szoktam feledkezni róla, hogy rajtam van ha a ruhámhoz ér, nem fogja be, mintha beszívta volna az arcbőröm. Az, hogy átfénylik elég hamar már meg sem említem mert azon púderrel tudok segíteni, de ez a "bekentem az arcomat zsírral" érzés borzalmas. El fogom használni, elteszem a őszi-téli időszakra, hátha akkor jobban beválik. Csak egy kicsi hiányozna, hogy tökéletes legyen nekem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

eszti91

2020. június 16.

Nekem bevált, már többször újra vettem. Jól fed, nem szárítja a bőröm, 30 faktoros fényvédelem, nyáron naptej helyett is ezt használom az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

MaryN

2020. május 26.

Alapvetően problémás a bőröm, mert sok a pigmentfoltom, így nyárra olyan BB krémet kerestem, ami magas faktorszámú, és egyben fed is (ez utóbbi a BB krémek esetében számomra mindig egy sarkalatos kérdés). Emellett már kissé öregedik is a bőröm, és sajnos nagyon érzékenyen reagál a kozmetikumokra (pattanással). DE: és itt jön a jó hír, ez a BB krém számomra minden kritériumnak tökéletesen megfelel! El sem hiszem! :-) Már használom kb. 3 hete, és nagyon elégedett vagyok! Nem kell külön krém és alapozó, nem pattogzok ki, 30 faktoros, és FED is... Ugyan a nagy meleg még csak most jön, így kevésbé tudtam tesztelni a fényvédelmet (a szeplőimről rögtön tudom, hogy melyik igazán jó...), de eddig nálam 5 csillag. Van egy érdekes illata, de kezdem megszokni, nem zavaró számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

scorpionqueen

2020. május 24.

Tavaly a legsötétebb nyári színemre vettem és azt kell mondjam, az egyik legjobb alapozóm, de lehet, a legjobb. Annak ellenére, hogy nem alapozó. Viszont vannak alapozóim, amik ennél lényegesen kevésbé fednek, úgyhogy én alapozóként tekintek rá. Olajmentes termék elvileg, viszont nem igazán olajmentesnek tűnik és érződik a finishe, de megfelelő primerrel és/vagy púderrel nagyon szépen kordában lehet tartani. Cserébe gyönyörűen mutat a bőrön. Olyan nagyon egészséges bőrképet ad, imádom viselni. Szépen egységesít, körülbelül közepes fedése van. 002 Sand árnyalatban vettem meg, ez kb. 4-es/5-ös színmélységnek felel meg a MAC-nél,Armaninál, Bobbinál, ha esetleg valakinek ez segít. Ami miatt nagyon szeretem, hogy nem köt hozzá az arc bőréhez, szépen mozog a mimikával. Olyan érzés viselni, mint egy nagyon tápláló krémet, nem egy észrevétlen, harmatkönnyű kis valami, én szeretem.
Az illatanyagot tényleg sajnos tényleg nem sajnálták belőle. Engem szerencsére nem zavar és a bőrömet sem irritálja, de elképzelhető, hogy sokaknak gondot okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

IIvikiII

2020. május 12.

Régebben alapozót használtam mindig és mindenkor, részben az aknéim miatt, viszont mivel ez a probléma már megszűnt, ezért egy ideje már soknak érzem az alapozót nyáron. Ellenben mivel hegeim maradtak és a szem alatti karikákat sem szeretem mutogatni, továbbra is jobban érzem magam, ha valamivel kicsit elfedhetem őket és egységesíthetem a bőrképem.

Bár a Pupának van kifejezetten zsíros bőrre való BB krémje is, mégis ezt választottam, mert magasabb SPF számú. Jól hidratál, enyhe fedésű, de pont elég, rosszabb napjaimon azért itt-ott használok alá korrektort. Azért nap végére érzem, hogy a homlokom zsírosabb, kicsit kifényesedik tőle, ezért ha a még meglévő tubusom elfogy, a zsíros bőrre valót fogom kipróbálni, mivel már mindennap használok magas SPF számú fényvédőt, így nem baj, ha a BB krémem viszont alacsonyabb számú.

(Egyébként szerintem teljesen felesleges arckrémekbe / alapozókba a parfüm, ennek mégis szeretem az illatát)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0