Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Pupa   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missus, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Pupa
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lágy textúrájú szuper krém, amely a legszárazabb bőrt is kényezteti és rendkívül bársonyossá teszi. A Te "érdes felületek elleni" titkos recepted.

Muntifunkcionális: használd mindennapi tápláló krémként testre és arcra, S.O.S. pakolásként az érdes felületekre, éjszaka a csodaszép kezekért, vagy ajakbalzsam helyett

Gigike

2020. január 27.

Beleszerettem ♡ Már a 3. tégelyt fogyasztom belőle :3 Imádom a Pupa termékeit és Ő is erősen köztük van. Az illata... Egy falat tipikus, olasz mennyország :) Én is kenem mindenhova, épp hogy csak a hajamra nem :D
Én főként smink alá kenem, mert gyönyörűen lehet rá sminkelni kb azonnal felkenés után.
Nem pattogok ki tőle egyálltalán, pedig elég érzékeny a bőröm!
Esténként pedig tetőtől talpig :)
Jaah és édes :3 Kentem a számra is, véletlen nyaltam meg, hát nem hittem el :D
Nálam örökre újravevős lesz, mert az illata miatt is elég erősen addictiv :3 ♡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Nem pattogok ki tőle egyálltalán, pedig elég érzékeny a bőröm!
Esténként pedig tetőtől talpig :)
Jaah és édes :3 Kentem a számra is, véletlen nyaltam meg, hát nem hittem el :D
Nálam örökre újravevős lesz, mert az illata miatt is elég erősen addictiv :3 ♡

abernadett

2017. október 26.

Valoban multifunkcios krem, mindenre hasznalom, imadom az illatat, a hatasat, nagyon jol puhit, oriasi mennyiseg; bar az ara teljes aron kicsit huzos szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Lilium

2017. április 8.

A számtól kezdve a sarkam ápolásáig mindenre jó. Multifunkcionális termékhez lépest nagyon is bevált! A kezem puha, bársonyos, a szám nem repedezik ki, az arcom és a testem többi része is nagyon bírja. Az illata nem feltűnő, pont kellemes. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, na meg az ára is nagyon kedvező relative nagy mennyiségért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

BiankaGyongyosi

2016. október 9.

Imadom! Extra szaraz a borom a hideg idoszakokban es tokeletesen segit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Imadom! Extra szaraz a borom a hideg idoszakokban es tokeletesen segit!

missus

2016. június 15.

Kellemes illata van, de nem szívódik be jól, még zuhanyzáskor is érződik. Viszont a gyantát jól eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.