Pupa

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

A térfogat maximális kifejeződése a szempillákon a kompromisszumok nélküli túlzásért

A rendkívül gazdag összetételnek és a kefe puhaságának köszönhetően körbefogja a szempillákat, eddig soha nem látott gyengédséggel megvastagítva őket. Még a legrövidebb szempillákat is kiemeli. A komfortérzet egész napra biztosítva van az elkenődések nélküli tartósságért.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Javasolt érzékeny szemhez és kontaktlencsét viselőknek. Parabénmentes.

SpinnerCat

2019. június 7.

Krémmánián néztem ki, mivel ki szerettem volna próbálni egy Pupa spirált. Egy aranyos nesszeszeres csomagocskában volt, lecsaptam rá. Azóta mindig nálam van, a nesszeszerrel együtt :) Nagyon-nagyon megszerettem, igazi dús, műszempilla hatást lehet vele elérni, még az én világos, rövid pilláimon is. Igaz, kicsit ügyeskedni kell vele, de könnyen rá lehet állni. Amúgy az elmúlt időszakban rászoktam, hogy két külön spirált használok, ez alá a legjobban a Maybelline The Falsies Push Up Angel-t szeretem. Oh, és biztosan veszek még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Lencseee

2019. március 8.

Ami negativ, az a kefe, ahogy gusztustalan mennyisegben felveszi a kencet, de aztan ott a pozitivum mert bizony nekem ez muszempillaszerure bedusitja a pillaimat🤩 Igaz, nem egy gyorssan feldobom dolog, mert akkor hajlamos a szemhejamra is felmenni. Akciosan szuper vetel! Meg mindig a Lamcome es a Toofaced az en valahavoltlegnagyobbkedvemcem, de ez erosen kozelit hozzajuk. Ha a Loreal Paradise Extaticjat otvoznek ezzel, akkor letrejonne az en alomspiralom, alomaron, igy viszont minden tulajdonsagat, jellemzojet egybeveve csak 4+

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Dici

2019. március 7.

Nekem nagyon bejött ez a spirál. Sokkal jobban mint a Lancome Hynose Doll Eyes méregdrága szemspirálja. A PUPA üzletben meggyanúsítottam az eladót, hogy műszempillája van, mire mutatta, hogy nem, ezzel a spirállal csinálta. Engem is kifestett vele, ez meggyőzött, hogy kell nekem ez a spirál. Nekem rövid, ritka és vékonyszálú pilláim vannak, ezzel viszont meglepően sűrűnek hat. Ez a spirál csak azoknak jó, akik szeretik a drámai pillákat, ahol sok festék ül az ember pilláján, de nincs összeragadva, szépen dúsít, hosszabbít, jó mélyfekete. Ha valaki tud ilyen hatású szemspirált az olcsóbb kategóriában, örömmel veszem, nekem ez az 5 csillag addig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Zituska77

2019. február 15.

Eddig azért nem mertem róla írni, mert azt hittem, hogy velem van a probléma, hogy mindenkinek ennyire bejött és nem akartam ÉN lehúzni :-/
Láttam, hogy új, csodákat ígérő spirált dobtak piacra, de bevallom őszintén, sokallottam az árát. Majd jött a szülinapom, gondoltam, féláron már annyira nem gáz, bár nem szoktam ennyi pénzt költeni spirálra. Becsattogok a boltba, nézegetem, barátkozok vele, odajön az eladó kislány, kérdezem, hogy mit tud, mert azért a keféje kicsit elbizonytalanított, én csak szilikonkefés spirálokat vagyok képes használni. Kislány feltette a "műszempillahatás és gyors használat" lemezt, csak ez forgott 2 percen keresztül, bármit kérdeztem. Ja, és miért nem próbálom ki a tesztert? Amit már n ember kipróbált magán? Kösz, nem! Gondoltam, legyen, hiszen Pupa... féláron..., műszempilla... Túl nagy bajom nem lehet belőle.
Bajom nem lett, de hogy a műszempillahatás nem jött, az tény. Vagy a Pupának mások az elképzelései a műszempilláról, mint nekem. A kefe rengeteg festéket vesz fel, óvatosan kell használni, ha cikk-cakkban kenem a pilláimra, akkor pillanat alatt összeállnak csomókba. Gyors használat? Ja, olyan gyorsan szárad, hogy szinte kapkodni kell vele. Egyszer leszedtem sminklemosó kendővel a keféről a festéket, előkerült a fej és arra jutottam, hogy egy darab frottír törülközőt csavartak a végére :-) Bocsánat, de tényleg olyan. És a legnagyobb problémám: 4-5 óra múlva lepereg a szempillámról. Egy módon tudom használni: felkenek ebből egy réteget, majd egy szilikon fejű spirállal átmegyek rajta még egyszer (ilyenkor sincs garancia, hogy nem pereg le). Szóval, ja, örülök, hogy nem teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

zsazsa9

2019. február 3.

Nagyon nagyon vágytam erre a spirálra, mert több helyen is olvastam róla, itt is csak jó vélemények voltak, illetve több sminkes youtubernél is láttam, és ámultam a hatalmas pilláikon.
Hát nem tudom... Nem győzött meg. :(
Több technikát is próbáltam, cikk-cakkosan felvinni, mint általában a többi spirálomat, nem cikk-cakkozni, csak egyenesen, vagy egyenesen, de leszedni a felesleget egy tiszta spirálfejjel... Hát egyikkel se lett olyan hűde pillám. Nem rossz egyáltalán, de én nem tapasztaltam drámaian csábító pillákat. Olyan eredményt kaptam, amit bármi más jó spiráltól is megkapok. Természetesen szép, és tetszik, de ha ugyanezt elérem egy 1500 Ft-os termékkel, ahogy évek óta teszem, akkor nem fogok átszokni a 3-4 ezres spirálokra.
Ezen kívül muszáj elmondanom, hogy mikor először kihúztam a fejet a tubusból, hát eléggé lesokkolódtam. Konkrétan csüng a festék mindenhonnan, a spirálfej szálacskái szó szerint ki se látszanak sok helyen(!), mert annyi rengeteg festék van rajta. Ha így viszem fel a pillákra, akkor ha nem vigyázok, könnyen összetapasztja őket, rosszabb esetben még csomókat, festékgömböket is hagy maga után, ha meg lehúzom a felesleges festéket a fejről, akkor azt utána lehetetlen visszatuszakolni a tubusba, hanem ott marad a szélén, amit így kénytelen az ember letörölni onnan, ezzel kukába dobva azt a mennyiséget tulajdonképpen. A fej egyébként hatalmas. Nekem ezzel nem volt problémám, de van, aki nem szereti, talán kicsit nehezebb vele bánni.
A csomagolás és a tubus egyébként nagyon szép, és minőségi, jó érzés ránézni.
Összességében sajnos nagyon csalódtam, mert fantasztikus spirált és pillákat vártam, ehelyett átlagos/szép pillákat és egy nehezen kezelhető, kifejezetten drága terméket kaptam.

(Plusz véleményem még az üzlettel/márkával kapcsolatban: Most vásároltam először a Pupánál, és nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én úgy éreztem, hogy kb kinéznek onnan, mikor meghallották, hogy egyetlen spirált akarok csak venni. Mintha szégyen lenne nem egy teli szatyorral távozni. Vásárlás előtt pedig még egy üzenetet is küldtem nekik a magyar Pupa Facebook oldalra (esetleges online vásárlással kapcsolatban kérdeztem valamit), amire a mai napig nem érkezett válasz... Nem szimpatikus, nem vásárlóbarát egyáltalán :/ )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Hát nem tudom... Nem győzött meg. :(
A csomagolás és a tubus egyébként nagyon szép, és minőségi, jó érzés ránézni.

Lexi99

2019. január 31.

Az üzletben felkenve a szempillámra nagyon meggyőzött, így meg is vettem, örültem neki, mint majom a farkának. Még smink fixáló spray-t is vettem, a hosszabb hatás érdekében.
Rossmannos béna nagyfejű big extrém szempillaspirálom 1000 Ft-ért tartósabb mint ez! Hatalmas csalódás. És a fixáló is! 5-6 óra után már a szemem sarkában ott volt a fekete maszat és nehezen tudtam vele bánni amikor felvittem.
Összesen 7450 Ft-ot hagytam ott értük, bár ne tettem volna... most egyébként nálam eladó mind a kettő. Vagy elajándékozom családon belül, hátha másnak bejön. Egyébként a spirál hatására, a drámaian nagy változásra amit el lehet vele érni, egy rossz szavam nincs. De úgy gondolom ennyiért lehetne jóval tartósabb, mert ez gáz, hogy a gagyi hozzáképest nem kenődik egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

ebeata

2018. november 22.

Tényleg igazi műszempilla hatású spirál, óriási pillákat varázsol. Nem kell megijedni a kefén levő festékmennyiségtől, a pillákra csak annyi kerül, amennyi kell :) Könnyű felvinni, jól lemosható. Szerethető spirál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

CsinCsilla11

2018. október 11.

Gyakorlatilag azért regisztráltam az oldalra, hogy megírhassam a véleményem. Nagyon régóta keresem a Bourjois Volumenizer utódját, évekig bánkódtam, hogy kivonták a forgalomból. Spirálról spirálra szenvedtem, sokszor a drágább kategória is a kukában landolt. Aztán jött ő :). Gondoltam már tök mindegy, kidobtam egy rakás pénzt az ablakon, így megvettem. Szerencsére nagyon jó vételnek bizonyult. Elég érdekes keféje van, mind a formája, mind az a festékmennyiség, ami rajta van. Nagyon nagy 'csimbókokban' van rajta a festék, de ez felvitelkor valamiért egyáltalán nem számít. Pont annyit visz fel az anyagból, amennyit kell. Gyönyörűen hosszabbítja a pillákat és egész jól dúsít (bár ha egy kicsit jobban csinálná, még boldogabb lennék). Lemosni nem olyan szörnyű, de nekem kell egy pár nekifutás, mire teljesen lejön. Nem pereg. Illetve ez az első spirál, ami nem kenődik fel a szemhéjamra (kicsit lógós típus). Teljesen elégedett vagyok vele, megéri az árát, bátran ajánlom mindenkinek :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

hanna9606

2018. szeptember 11.

Eddig a PUPA VAMP! Extreme szempillaspirált használtam, amit nagyon szerettem. Majd kb. egy hónapja jött az e-mail az új termékről, amire azonnal le is csaptam. Nem bántam meg. Sok festéket vesz fel, le kell húzni a felesleget, de ez látszik is a kefén, nem nagy meglepetés. Ami viszont az, hogy hatalmas, dús pillákat csinál. A keféjét imádom, nagyon egyszerű használni, minden kis pillát elér. A végeredmény pedig valami isteni. A VAMP! Extreme-nél sokkal dúsabb pillákat varázsol, pedig már az is elég jól dolgozott. SZERELEM. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

0bikbik0

2018. július 14.

Az üzletben ajánlotta az eladó, mondván, az én kis pilláimra ez az ideális. Szépen ki is oktatott a használatról: a spirál sok anyaggal dolgozik, le kell húzogatni használat előtt, és nem a szokásos mozdulattal (cikk-cakk) kell felvinni, hanem egyenesen áthúzni...A kefére is felhivta a figyelemet: extra bumszli, de cserébe extra sűrű, és puha. Volt már ilyen nagykeféjű spirálom, na az katasztrófa volt, azzal sehogy sem boldogultam a valóban kicsike szempilláimnál.
Ha ezeket nem mondja el, és csak megveszem, akkor lehet, kis idő lett volna, mig kitapasztalom, és közben erősen mérgelődtem volna.
DE ha a fenti módon használom, valóban csodás, fekete, hangsúlyos pilláim vannak. A nagy keféje ellére is kézre esik, és a legkisebb kis pillák is elérhetőek vele (talán azért mert tényleg nagyon puha??)
Tartós is, mert az allergiám miatt gyakran könnyezik a szemem, nem mosódott le, nem lett pandaszemem nap végére.

Ami annyira nem tökéletes benne, hogy száradás után (nagyon rövid idő) mégegyszer érdemes ellenőrizni a tükörben, mert a megszáradt, felesleges darabkái leperegnek. Ezeket a kis darabokat eltávolitva egész nap stabilan tart (egy másik spirálom ugyanigy működött volna, azzal a különbséggel, hogy nap közben is ontotta a felkent festék a kis darabkákat...Ennél elég egyszer igazitani, aztán rendben van egész napra.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.