Pupa

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

A térfogat maximális kifejeződése a szempillákon a kompromisszumok nélküli túlzásért

A rendkívül gazdag összetételnek és a kefe puhaságának köszönhetően körbefogja a szempillákat, eddig soha nem látott gyengédséggel megvastagítva őket. Még a legrövidebb szempillákat is kiemeli. A komfortérzet egész napra biztosítva van az elkenődések nélküli tartósságért.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Javasolt érzékeny szemhez és kontaktlencsét viselőknek. Parabénmentes.

perfumeaddict

2020. július 12.

Na szóval... Ismerősnél próbáltam ki a mini verzióját, és levett a lábamról... Végre egy tökéletes spirál?? Aha... nem :D
Megvettem egyet teljes áron, majd otthon látom, szinte teljesen be van száradva. Vissza vittem a boltba másnap, hogy cseréljék ki, mert ez így nem oké, aztán nagy kínnal végül adtak egy újat, de csak azért szerintem, mert az egyik eladó emlékezett rám. Na de, a második darab amit kaptam, az nem volt beszáradva, épp hogy talán túl "friss" is volt.... Ja és amit írtak korábban, hogy RENGETEG terméket vesz fel a kefe?? Na, az igaz... Egy merítéssel kb. 8 ember szempilláját be lehetne festeni. És ez a rengeteg termék kombinálva a nagyon kenődős formulával, hát képzelhetitek.... Pacák és csomók mindenhol, alig szárad meg stb. Eleinte próbáltam, hogy akkor lehúzom a felesleget a keféről a tubus oldalán, de percekig kellett vele szarakodni.

Tudjátok, hogy néha kell várni egy hetet hogy egy kicsit beszárdjon egy spirál és akkor könnyebb használni? Nekem mostmár eltelt kb két (három?) hónap, hogy megvettem, és most ért abba az állapotba, hogy könnyebb használni... Most nagyon szép pillákat csinál, alul dús, felül nem pókláb szerű, hanem természetes...

Szóval, jó is lehetne ez a termék, csak nagyon sok vele a macera... Én azt akarom, hogy egy spirált megveszek --> használom, és nem kell extra terméket lehúzni, várni stb. Működjön. Ez itt egy kicsit körülményes, bár lehet, hogy a mini verziónak adok még egy esélyt, ha a másikat sikerült elhasználnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Melaszka

2020. július 6.

Szülinapi kedvezménnyel féláron vettem. Könnyű a spirállal dolgozni. Dús és hosszú pillákat varázsol. Nem rossz termék, de ennél kedvezőbb áron is lehet kapni ilyen tudású spirált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

nikool01

2020. március 6.

trnd projektben volt “szerencsém” a spirálhoz.. 1-2x kipróbáltam, soha többet. Amilyen mennyiséget ez az ecset felvesz, hát úr isten! :D a fél hajamat befesthetném vele... A szempilláim összeragadnak, kicsit mintha maga az anyag kicsit zsíros is lenne, ráadásul nagyon kenődik.
Próbáltam szempillafésűvel felvenni egy kisebb mennyiséget, és azt felvinni a pilláimra, úgy néhány órán át szép volt, de elkenődött a nap végére. Ennyi pénzt biztosan sosem fizetnék érte.. Ha valakinek bevált, szívesen odaadom ajándékba, ne romoljon meg nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

peachyglow

2020. február 28.

A mini kiszerelést vettem meg, mert van most másik bontott spirálom és nem akartam, hogy rám romoljanak, ezt legalább hátha el tudom használni. Már régóta szemeztem vele, éppen ideális a keféje, mindenki írta, hogy dúsít és hosszabbít is. Én nagyon szeretem azokat a spirálokat, amelyek sok festéket vesznek fel, na de ez túlzás. Most már két hete használom, de pacákba áll össze a szempilláimon és iszonyatosan nehéz eldolgozni. Ha végre sikerül (általában bevetek egy szilikonkefét ehhez) az tény, hogy gyönyörű pillákat csinál. Viszont a munkanap végére az alsó pilláimon nem marad festék és ugyan nem annyira vészes, de egy enyhe pandamaci effekt azért van. A felső pilláimon tökéletesen megmarad. Nagy reményeket fűztem hozzá, el is használom az alsó pillák szigorú elkerülésével, de nem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

csbarbi97

2019. december 16.

Trnd projekt keretében volt lehetőségem kipróbálni a spirált és nem bántam meg. Nagyon rövid, igazából semmilyen szempilláim vannak, emiatt elég nehéz használható szempillaspirált találnom, de ez nagyon bevált. Gyönyörű, sűrű hatást eredményez és nem pereg le a nap végére sem. Az egyetlen negatívum, hogy az elején sok festéket vesz fel a kefe, erre figyelni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Melina93

2019. december 15.

Úristen. Nem is értem, hogy eddig miért nem próbáltam még. Annyira imádom a spirált, hogy azt leírni sem tudom. Gyönyörű hosszú pillákat tudok készíteni vele! Egy csoda!
Ára azóta 4100.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Ára azóta 4100.-

Fancsaaa

(!)
2019. november 30.

Tesztelésre kaptam.
De..
Örök darab lesz, nem kell 2 szempillaspirált használnom a hatás eléréséért. Fekete, dús, hosszú szempilláim lesznek. Brutál pigmentált.
💕💄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Tesztelésre kaptam.
De..
💕💄

Nuss

2019. november 22.

Születésnapi 50%-os kedvezménnyel jött velem haza csomagban, nagyon szerettem ezt a spirált. Az elején nagyon sok festéket vesz fel, érdemes lehúzni a tubus szájánál különben kezdődik a nagy maszatolás.

A hatása nagyon tetszett, én szeretem a "mindenegyben" spirálokat.

Sajnosaz enyém viszonylag hamar beszáradt, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

A hatása nagyon tetszett, én szeretem a "mindenegyben" spirálokat.

Sajnosaz enyém viszonylag hamar beszáradt, ezért a négy csillag.

Thumpa84

2019. november 8.

Intuitív vásárlás volt a szülinapi 50% - os kedvezményt kihasználva, és azt kell mondjam nem bántam meg. Nagyon szép pillákat varásol, ha rájön az ember lánya a teknikára :)
Nekem sok anyagot vesz fel a kefe, ezért leszedem a felesleget, így én szabályozhatom a felvitt mennyiséget - ami hol kevesebb (nappali viselet), hol több a drámai hatásért (esti viselet).
Szépen szétválasztja és dúsítja a pillákat, mély fekete színt ad a pilláknak, ami csodásan keretbe foglalja a szemet.

Szeptember óta használom, így arról még nem tudok véleményt mondani milyen gyorsan szárad be (szerencsére még nem tartunk ott).

Sajnos kénytelen vagyk két negaív tapasztalatot leírni, az előttem szólókhoz hasonlóan: 4-6 óra után bizony érdemes ránéni, met elkezd peregni/szemzugba megülni. Sima sminklemosóval bizony nem lehet lemosni, érdemes többszőr is visszatérni a pillák tövéhez és újra megtisztítani. A több lépcsős esti lemosás néha kevésnek bizonyul.

Összességében elégedetett vagyok, de a csodaszer értékelést nálam nem éri el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Összességében elégedetett vagyok, de a csodaszer értékelést nálam nem éri el.

Qwerty1234

2019. október 26.

Régebben használtam ezt a spirált. Nekem teljesen bevált, Tetszett! Pupába még nem csalódtam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.