Pupa

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. február 27.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzsban található VOLUFILINE formula hatékonyan segít növelni az ajkak térfogatát a tökéletes smink érdekében. Már az első néhány használat után látható és érezhető az eredmény: azaz a teltebb és hidratáltabb ajkak.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

12 árnyalatban kapható, a színskálában megtalálható a visszafogott nude ugyanúgy, mint a káprázatos vörös.

Ár: 2000 , Eladó: fairyfelicita
Állapot: 2x használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy posta
Pupa Volume Rúzs (102, Romantic Rose)
Ár: 2000 Ft , Eladó: mrsjaultarts
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel Duna Pláza, Deák tér, Déli pályaudvar
lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. december 9.

Krémes, gyönyörű rúzs. Nagyon tartós a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 9.

Krémes, gyönyörű rúzs. Nagyon tartós a színe.

Villango

2018. szeptember 13.

Nekem nagyon tetszik. Nem az a drogériás fajta minőségre, bár nem volt drága.
Vágytam vmi krémes rózsás színre, ennél a márkánál meg is találtam.
Nekem is a 100-as van meg, de két db 100-as árnyalat van meg. Egy nude-os barnás és egy rózsásabb, nekem ez utóbbi van meg, nagy nehezen kikutattuk az eladólánnyal melyik konkrétan rózsás, mert azt szerettem volna. Nem igazán értem ezt a kavarodást, de a lényeg hogy gyönyörű úgy ahogy van. :) Annyira nem tartós, de tartósabb mint amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nekem nagyon tetszik. Nem az a drogériás fajta minőségre, bár nem volt drága.
Vágytam vmi krémes rózsás színre, ennél a márkánál meg is találtam.

balvenie

2018. március 23.

Ez a rúzs nekem 100-as árnyalatban van meg, ami egy szép barnás nude árnyalat. Nagyon örülök, hogy megvettem ezt a terméket, teljesen elégedett vagyok vele, gyönyörű a színe, krémes. Azt, hogy valóban teltebb lesz-e az ember lányának a szája, nem tudnám megmondani :) Az árnyalat volt számomra a fontos. Különösebben nem tartós, ahogy a legtöbb rúzs sem az - legalábbis az én számon. Sok Pupa termékem van, mindenféle termékvonalból (rúzsok, szemfestékek, spirál, arclemosó, stb...) általánosságban elégedett vagyok velük, véleményem szerint jó minőségűek az árukhoz képest. A rúzs is hozza ezt a minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Cherryeszti

2018. március 6.

Nagyon jó kis rúzs, nagyon krémes, még a nude színek is gyönyörűen intenzívek, kellemes viselet, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Greta0017

2018. február 23.

Már két éve veszem folyamatosan ezt a terméket különböző árnyalatokban, rendesen fed és tartós a színe. Ráadásul sokszor van akció az üzletekben így mindenki elérhető áron juthat hozzá ehhez a rúzshoz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

senskin

2017. december 30.

Most csak 1500 Ft a Pupa Volume rúzsa! Úgyhogy aki rá akar csapni, most tegye! Én egy szépséges 105 -ös árnyalatot vettem. Kicsit krémes, leheletnyibb állagut szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

emeseee6

2017. december 10.

Plus volume,perszee :D Amugy pedig baromi jo ruzs. 406 van meg ,hihetlen gyonyoru piros szin. Nem szarit,nem maszkal,cigit ivast birja,evest nem tudom-nem hiszem,de oszinten nekem nem is kell olyan ruzs ,ami meg se moccan eves utan se,mint valami ipari ragaszto :D Kellemes viselni is,megeri az arat teljes mertekben. Amugy is imadom ezt a markat,nem igen lehet csalodni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

szilvia.bano

2017. november 16.

300-as, és 306-os árnyalatokban van meg. Szépen terül az ajkakon, jól pigmentált, tartós. Hidegben alá kell hidratálni, átlagos időjárásban viszont nem szárít. A csomagolása is esztétikus. A Pupa rúzsok közül ez az egyetlen fajta, amit szeretek, mert a többi amit az üzletben korábban kipróbáltam szárított, nem volt kellemes viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Amadea

2017. október 2.

A nyári akció előtt nem vásároltam semmit a Pupától, de az 50%-os kedvezmény neten keresztül ígéretesnek tűnt és bemerészkedtem.
Alapvetően nem várok sokat egy rúzstól - egyikről se tudom elképzelni, hogy tényleg egész nap tart és állja az evés-ivás vizsgáját is, akkor se, ha 15 ezer Ft-ba kerül -, csak annyit, hogy ne mászkáljon el, szépen kopjon és pigmentált legyen. Na, ezeket a követelményeket teljesítette a két Pupa, ugyanis vérszemet kaptam a kínálattól, elhoztam a a 302-es és a 400-as árnyalatot. A rúzsok színei kicsit csalókák a tubusban, otthon megijedtem, hogy rossz árnyalatot hoztam el, mert a 400-asnak elég barnásnak találtam a színét, míg a "remek" bolti megvilágításban pirosasnak tűnt, olyan természetes, "szájszínű" pirosnak. Szerencsére felkenve az is, My lips but better-érzést ad, ezért a kopása se olyan feltűnő.
A 302-es egy feltűnőbb, hideg árnyalatú, fuksziás árnyalat (lilásrózsaszín:D), ő nagyon szépen megmarad a számon óvatos evés mellett.

Szerintem 1500 Ft-ért remek vételek voltak, szeretem őket használni. Egyedül az illatuk nem tetszik, olyan régimódi szaguk van, de ki lehet bírni. A csomagolását imádom, jól záródik és szép a színe, de a papír dobozkákat kidobtam, borzasztó ócskán néznek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Rozsaszinponilo

2017. szeptember 25.

Icipici szárító hatást én is érzékeltem, de alaposabban hidratálom előtte a számat, nem ügy. :)
Kiválóan lehet felvinni, tartós, nem mászkál el.

Természetesen semmilyen dúsító hatást nem látok, bár nem is használom minden nap. :)
Összességében rendben van megbízhato rúzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kiválóan lehet felvinni, tartós, nem mászkál el.

Összességében rendben van megbízhato rúzs!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Peptidek: Tripeptide-29, Palmitoyl Tripeptide-38

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.