Pupa

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. december 4.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzsban található VOLUFILINE formula hatékonyan segít növelni az ajkak térfogatát a tökéletes smink érdekében. Már az első néhány használat után látható és érezhető az eredmény: azaz a teltebb és hidratáltabb ajkak.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

20 árnyalatban kapható, a színskálában megtalálható a visszafogott nude ugyanúgy, mint a káprázatos vörös.

Etes

2020. december 7.

Gyönyörű rúzs kívül, belül. A csomagolás színe és formája is nagyon tetszik, olyan jól illik a kézbe, bárhol elfér. Ajándéknak is tökéletesen elmenne.
A rúzs állaga nagyon jó, krémes, gyönyörűen lehet vele dolgozni. Könnyen, precízen fel lehet vinni az ajkakra, szépen, erősen pigmentált. Maga a termék is úgy van kialakítva, hogy illeszkedjen az ajkakhoz. Könnyen lemosható.
Nem szárít. Több órát is kibír, evés-ivással azért kopik, de nem csúnyán.
Nekem szerencsére alapból is teltebb szájam van, szóval ez a "térfogatnövelés" nem tudom mennyire igaz-e, de a szájat valóban szépen, hidratáltan tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Nem szárít. Több órát is kibír, evés-ivással azért kopik, de nem csúnyán.

fnoori

(!)
2019. december 12.

Tesztelésre kaptam ezt a rúzst. Már a csomagolása is igazán szép és minőségi. Nagyon krémes az állaga ennek köszönhetően pedig jó viselni, nem szárít és szépen kenhető. A fényes, krémes állaga miatt viszont nem a legtartósabb rúzs, evés-ivás után azért újra kell kenni, de ezt leszámítva igazán klassz rúzs. Ár-érték arányban megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

lexyweaver

2018. december 9.

Krémes, gyönyörű rúzs. Nagyon tartós a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Krémes, gyönyörű rúzs. Nagyon tartós a színe.

Villango

2018. szeptember 13.

Nekem nagyon tetszik. Nem az a drogériás fajta minőségre, bár nem volt drága.
Vágytam vmi krémes rózsás színre, ennél a márkánál meg is találtam.
Nekem is a 100-as van meg, de két db 100-as árnyalat van meg. Egy nude-os barnás és egy rózsásabb, nekem ez utóbbi van meg, nagy nehezen kikutattuk az eladólánnyal melyik konkrétan rózsás, mert azt szerettem volna. Nem igazán értem ezt a kavarodást, de a lényeg hogy gyönyörű úgy ahogy van. :) Annyira nem tartós, de tartósabb mint amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nekem nagyon tetszik. Nem az a drogériás fajta minőségre, bár nem volt drága.
Vágytam vmi krémes rózsás színre, ennél a márkánál meg is találtam.

balvenie

2018. március 23.

Ez a rúzs nekem 100-as árnyalatban van meg, ami egy szép barnás nude árnyalat. Nagyon örülök, hogy megvettem ezt a terméket, teljesen elégedett vagyok vele, gyönyörű a színe, krémes. Azt, hogy valóban teltebb lesz-e az ember lányának a szája, nem tudnám megmondani :) Az árnyalat volt számomra a fontos. Különösebben nem tartós, ahogy a legtöbb rúzs sem az - legalábbis az én számon. Sok Pupa termékem van, mindenféle termékvonalból (rúzsok, szemfestékek, spirál, arclemosó, stb...) általánosságban elégedett vagyok velük, véleményem szerint jó minőségűek az árukhoz képest. A rúzs is hozza ezt a minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Cherryeszti

2018. március 6.

Nagyon jó kis rúzs, nagyon krémes, még a nude színek is gyönyörűen intenzívek, kellemes viselet, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Greta0017

2018. február 23.

Már két éve veszem folyamatosan ezt a terméket különböző árnyalatokban, rendesen fed és tartós a színe. Ráadásul sokszor van akció az üzletekben így mindenki elérhető áron juthat hozzá ehhez a rúzshoz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

senskin

2017. december 30.

Most csak 1500 Ft a Pupa Volume rúzsa! Úgyhogy aki rá akar csapni, most tegye! Én egy szépséges 105 -ös árnyalatot vettem. Kicsit krémes, leheletnyibb állagut szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

emeseee6

2017. december 10.

Plus volume,perszee :D Amugy pedig baromi jo ruzs. 406 van meg ,hihetlen gyonyoru piros szin. Nem szarit,nem maszkal,cigit ivast birja,evest nem tudom-nem hiszem,de oszinten nekem nem is kell olyan ruzs ,ami meg se moccan eves utan se,mint valami ipari ragaszto :D Kellemes viselni is,megeri az arat teljes mertekben. Amugy is imadom ezt a markat,nem igen lehet csalodni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

szilvia.bano

2017. november 16.

300-as, és 306-os árnyalatokban van meg. Szépen terül az ajkakon, jól pigmentált, tartós. Hidegben alá kell hidratálni, átlagos időjárásban viszont nem szárít. A csomagolása is esztétikus. A Pupa rúzsok közül ez az egyetlen fajta, amit szeretek, mert a többi amit az üzletben korábban kipróbáltam szárított, nem volt kellemes viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Peptidek: Tripeptide-29, Palmitoyl Tripeptide-38

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.