Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékonyan távolítja el a sminket és a mindennapi szennyeződéseket anélkül, hogy a bőr érzékeny nedvesség-egyensúlyát felborítaná.

vhsz

2019. július 14.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, kitűnően tisztít. Már majdnem elfogyott: biztos, hogy legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

bija

2018. december 20.

Ajándékba kaptam, a kétlépéses lemosó rutinomba valahogy nem fért bele, de elhasználgattam azért. Viszont olyan lassan fogyott, a végén már locsoltam mindenhova :D.
Irritációt nem okozott, de nem szerettem meg, nem venném újra. Nem pontozom le mert igazi problémám nincs vele.. 🤔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Puszita

2018. október 30.

2. tubust használom, de azt hiszem ennél a terméknél maradok. Kellemes az illata, a sminket tökéletesen eltávolítja, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

incifinc

2018. október 29.

2017 óta használjuk minden nap és sokkal ritkábban fordul elő azóta pattanás (nálam is és kamaszlányomnál is). Némely öregedésgátló jó hatással van vmiért a kamaszok problémás bőrére.
Könnyen leszedi a sminket, enyhe illat, sokáig elég. Az inci ejnye-bejnye, de szappannal úgyis lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

stunde67

2018. március 24.

Régebben használtam, még mindig van belőle egy kicsi, talán kaptam valakitől. Kellemes sűrű tejes textúrája van, nem csipi a szemet, de valahogy az INCI miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

oildi71

2017. november 11.

Csak ezt használom arclemosáshoz, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Csak ezt használom arclemosáshoz, nagyon szeretem!

Fancsikacsika

2017. november 8.

Először azt hittem, hogy jó. Kb 1,5 hónapja használom. De pár napja viszket az egész arcom és az állam borzalmasan ragyás lett. Plusz a sminket sem hozza le maradéktalanul. Ráadásul nekem nagyon száraz a bőröm, Mikor ezt használtam, akkor meg zsíros lett. Nem szeretném többet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

bodor258

2017. november 4.

Érzékeny és száraz bőrre tökéletes, nekem túl krémes nem érzem a tisztító hatását, sőt ragacsosabbnak érzem tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Bocika

2017. szeptember 6.

Lassan fogy nálam, mert noha szépen tisztít, mindig olyan érzésem van, hogy zsíros lett a bőröm tőle, és kényszert érzek, hogy még egyszer megtisztítsam az arcomat micellás vízzel. Száraz bőrűeknek biztosan ideális, de az én vegyes bőrömre nem biztos, hogy ezt kellett volna választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Audreylicious

2017. április 18.

Reggel és este használom, este habzó lemosó és micellás víz után, reggel pedig csak micellás víz után. A smink maradványokkal is szépen elbánik. Első alkalommal csípett egy kicsit az pofimon, de azóta ez nem fordult elő. Ránctalanítást nem tapasztaltam (még), de szépen hidratál. Az illata nagyon finom, olyan púderes "tisztaság" illata van :)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract
Vitaminok: Panthenol

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.