Nivea

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

B5 pro-vitaminnak köszönhetően élettel telivé varázsolja a bőrt az éjszaka során. A Q10 ránctalanító hatása regenerálja a bőrsejteket, ezáltal felfrissült és simább érzést nyújt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Alexa930

2019. november 30.

Gyűlölöm. Nagyon nehéz krém, ezért eltömíti a pórusokat. Ha pattanásra hajlamos a bőr, akkor ez tuti hatalmas gyulladt pattanásokat fog okozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Nekem nagyon zsíros a bőröm és néha egy két patanás de egyáltalan nem lesz tőle zsírosabb se patanásos. Este felviszem reggelre petig puhabnak és feszesebbnek érzem a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

indingo

2019. augusztus 14.

Állagra testes krém, de nem hagy maga után zsíros érzetet. Este bekened a megtisztított bőröd és reggelre puhább és minimálisan kipihentebb a bőr. Nekem a mellkasomon hozott inkább szembetűnőbb változást a krém. Mikor reggel az ember megmossa az arcát még érezni egy kicsit a krémet. Illatra semleges, a csomagolása stabil jól zár. Az ára kicsit borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Eszti111

2019. július 26.

Finom illatú, könnyen beszívódik, a ráncokra szerintem különösebben nem hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Finom illatú, könnyen beszívódik, a ráncokra szerintem különösebben nem hat.

Natureve

2019. április 28.

A Glamour napok keretében próbáltam ki a krémet, és nem értem eddig miért próbálkoztam mindig mással, mert a Niveaban eddig még nem csalódtam.
Ez a krém nagyon szépen feltölti az egyébként normál típusú arcbőrömet, jó érzés reggel a tükörbe nézni (na jó, nem csak ezért ;)).
Tudom nem szabályos, de én ezt a krémet használom a szemem környékére is mert látványosan ott is feltölti bőrt. Amint elfogynak a nappali krémjeim, biztos hogy erre a családra állok át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

MeridaMD

2019. január 23.

Elég érzékeny a bőröm, de ha semmi más, ez mindig megnyugtatja, hidratálja, sosem okozz pattanást vagy miteszert - a legtöbb krémmel ellentétben. Meglepő az összetevők alapján, dehát ez van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Kunigunde

2018. december 27.

Tesztem volt és nagyon bejött. Ilyet is akartam venni de véletlen a power változatot vettem meg. De ha az elfogy lehet inkább ilyet veszek. Jobban tetszett az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Zizi90

2018. november 16.

Reggelre puhának érzem a bőröm, viszont zsirosítja is sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Reggelre puhának érzem a bőröm, viszont zsirosítja is sajnos.

aurum

2018. október 8.

Leszögezném, hogy nagyon érzékeny bőröm van. De ez nagyon bejött, se pattanásokat se más problémát nem okozott. Finom nivea illat, nem ragacsos, nem fullasztó. Tényleg jóérzés a bőrömön. Érdekes, hogy a nappali változatában semmi pozitívat nem találok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Kittikataa

2018. május 1.

Én szeretem.... nekem nem okoz pattanásokat, miteszereket... télen sokszor csak az éjszakait használtam este és simán bírta a bőröm mindenféle plusz krémezés nélkül is. Amikor lusta vagyok külön a szememre a Q10-es szemkörnyékápolót használni volt, hogy őt kentem a szememhez is és nem csípett. Nekem az illatával sincsen bajom, tavasszal változtattam a rutinomon és reggel lemosom az estéről a bőrömön maradt krémet és jöhet a nappali a fényvédelem miatt (már amit ez a 15-ös tud adni :D )
Szerintem később ha nem találok nála jobbat újra fogom venni télire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Szerintem később ha nem találok nála jobbat újra fogom venni télire.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.