Nivea

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

B5 pro-vitaminnak köszönhetően élettel telivé varázsolja a bőrt az éjszaka során. A Q10 ránctalanító hatása regenerálja a bőrsejteket, ezáltal felfrissült és simább érzést nyújt.

1000 Ft 20 ml! Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém
Ár: 1000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

ksariable

2021. március 27.

Normál bőrömre nagyon jól hat, finom illata van és nagyon gazdag krém. A ránctalanító hatása úgy érzem nem tart hosszútávon de másnapra határozottan feszesebb, rugalmasabb a bőröm. Télen használom mert nagyon zsíros, nyáron inkább könnyebb éjszakai krémhez nyúlok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Gabcsika922

2021. március 25.

Totàl kétségbe estem tőle. Tiszta ragya lett a homlokom, hatalmas, duzzadt vörös pattanások jelentek meg. Alapvetően nem vagyok egy pattanásos fajta, de ez a krém kb. a harmadik használat után kicsapta a fejem. Az illata miatt 2 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

anikof88

2021. február 20.

Elég érzékeny a bőröm és száraz is. Lényegében ez az egy krém felelt meg eddig a bőrömnek. Próbálkozok kitartóan mással,mivel próbálok figyelni már az összetevőkre,de egyszerűen csak ez jó. Hidratálás szempontjából nálam 5*. Ára sem vészes. Viszont nagyon zavar,hogy nem túl jó az inci-je.
Nyáron kicsit sok amúgy olyankor én is diszkógömb vagyok tőle,de éjszakára simán felkenem (amúgy nappalra is ezt szoktam,mert a nappali verziója nem jön be)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Koboldka

2020. október 21.

Elhasználtam egy tégellyel, nagyon szerettem az illatát, mint általában a nívea termékeknek, de sajnos semmi változást nem érzékeltem. Textúrája elég tömör, jó érzés volt az arcomnak ahol éppen száraz az én kombinált bőröm, de épp ezért a zsíros területekre viszont túl zsíros, nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

Kinguska09

2020. augusztus 7.

Istenem miert ?! Aki hajlamos a pattanasra vagy zsiros az arcbore annak nem ajanlom mert meg tobb lesz en is igy jartam egyszeri hasznalat utan masnapra voros gyulladt pattanasokra keltem es durvan zsirosabb volt a borom mint alapbol :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Barby831

2020. április 26.

Kombinált a bőröm, nekem zsírosodik tőle elégge es a homlokomon apro kis pattanások lesznek mar 1-2 használat utan sajnos. Illata jó, de elég nehéz állagú krémről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

lenochka

2020. április 3.

Jelenleg is ezt használom, reggelre bársonyos, puha tapintású lesz tőle a bőröm. Frissnek érzem magam használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

madann

2020. január 26.

Leértékelve jutottam hozzá, és azt leszámítva, hogyha tartósan legalább 4 napig használom, elég durvén pattanásos leszek, leginkább a homlokomon vettem észre, ahol kb. sosincs pattanásom.
Szoktam használni, fogom is, de újra nem veszem, mert az original nivea nekem éjszakára sokkal jobban bevált, beválik.
Viszont imádom az illatát és az állagát.
De szeretném hozzátenni, hogy a 25 évemmel, nem biztos, hogy én voltam a célközönség, szóval átpasszolom anyukámnak és lehet, hogy jövök egy updattel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Viszont imádom az illatát és az állagát.

Alexa930

2019. november 30.

Gyűlölöm. Nagyon nehéz krém, ezért eltömíti a pórusokat. Ha pattanásra hajlamos a bőr, akkor ez tuti hatalmas gyulladt pattanásokat fog okozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Nekem nagyon zsíros a bőröm és néha egy két patanás de egyáltalan nem lesz tőle zsírosabb se patanásos. Este felviszem reggelre petig puhabnak és feszesebbnek érzem a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.