Quiz

Ár:   220 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3.8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lora4444, Módosítva: 2017. július 17.

Kiszerelés:   3.8 g
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Ajakápolók

Bio ajakír kellemes gránátalma illattal. Az aloe vera kivonat és az édesmandula-olaj tökéletes kombinációja révén kivételesen simává és hidratálttá teszi az ajkakat, és nyugtatja őket, ha cserepesek és szárazak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TokyoGirl

2022. április 18.

Ecofamilyben vettem, mert kiakartam próbálni egy bio ajakírt. Kellemes csalódás volt, ennyi pénzért nem vártam túl sokat, de finom illata van és nagyszerűen beváll a cserepes ajkakra. Bevallom, néha orr alá is ezt használom itthon, mert nem marja ki, nem csíp, helyreteszi a kiszáradt bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Buklika

2022. február 18.

Már elmúlt az ásványi olaj fóbiám, és keresek valami olyasmi csodaszert, mint a Carmex, csak fényvédőmentes verzióban. Bioboltban találtam rá erre a noname ajakápolóra, és úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért megéri kipróbálni.
Ez ugyan nem kapszaicines, de nagyon jól karban tartja az ajkakat. Szépen siklik, könnyen kenődik, hozza azt, amit az összetevőktől elvárhatunk: hidratál és puhít. Regeneráló hatása viszont nincs.
A parfüm benne nem zavar, illékony, és fele olyan erős sincs, mint az Yves Rocher ajakápolíinak illata.
Amúgy nekem a málnás van meg, de az inci ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Amúgy nekem a málnás van meg, de az inci ugyanaz.

sophialeslie

2020. június 11.

Csodálatos illat, nem tapad, ezerszer jobb, mint a labello, és negyed annyiba kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

mszentmi

2020. január 29.

A Labello Pink Grapefruit ajakápolója óta keresem az igazit. Igaz, ez nem színezett, de az állaga és a finom íze megközelíti. Betáraztam párat, már kipróbáltam párat, de egyelőre ez van az első helyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

Audry1

2019. október 3.

Jó sok évig a Labello volt nekem az első helyen, pedig vannak nála jobbak is, mégis felé húzott a szívem, hiába próbáltam ki más ajakbalzsamokat is.
Most már hivatalosan is leszoktam róla és saját készítésű alapanyagokból csinálok magamnak balzsamot, amit naponta háromszor használok.
Mivel az alapanyagok nem olcsóak (persze lehet másra is felhasználni őket), az utolsó elkészített ajakbalzsamom után úgy döntöttem, kipróbálok egy természetes ajakápolót (azért a parfüm miatt haragszom), így esett erre a választásom.
Az illata csodálatos, már akkor beleszerettem! A számra kenve nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen kenhető, de nem zavar egyáltalán. Érzem, hogy a számon van, de nem tolakodó, teljesen el lehet viselni. Nem szívódik be olyan könnyen nálam, így remélem a hatása tartósabb. A szám puha, egészségesnek tűnő és nincsenek kicserepesedett részek. Ahol ki is volt kicsit száradva, hiába érzem, hogy még nem javult, mégsem látszik.

Összességében ár/érték arányban messze az egyik legjobb, viszont lehet a jövőben maradok a saját gyártmányú ajakápolóknál, amikben az illatanyag maximum egy 100% természetes illóolaj, ha már szeretnék valamit. Hosszabb távon még nem tudom milyen a hatása, így maximum 2-4 hét után tudok erről nyilatkozni, addig nálam 4 csillag marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

kirabauer24

2019. február 17.

Imádom. A kedvenc ajakbalzsamom! Isteni illata van, tökéletesen végzi a dolgát. Amióta használom, azóta egyszer sem száradt ki a szám. Nagyon nagy pozitívum, hogy egyáltalán nincs benne semmi kellemetlen íz, mint amilyet pár ajakbalzsamnál eddig tapasztaltam + az ára is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

tundying

2019. február 14.

Imádom az illatát, állaga számomra pont jó ( se nem lágy, se nem kemény), hidratál is . Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

Floree

2018. december 21.

Wow, wow, wow! Herbáriaboltban találtam tegnap, annyira megtetszett a külleme, kis visszafogott és rajta a piros gyümölcs, gondoltam biztos piros is lesz a tartalma (a Himalaya Herbals eprese piros volt). Amikor kinyitottam és a számra kentem, annyira meglepődtem, hogy ilyen zsíros állagú! Ami egyébként nagyon is jó télen (meg nekem amúgy is cserepesedik a szám folyamatosan). Az illatába beleszerelmesedtem, annyira finom! Meg tudnám enni :D Örülök, hogy rátaláltam erre a termékre, azt hiszem máskor is keresni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

sdm

2018. április 11.

Herbáriába jutottam hozzá, drágábban, mint az itt feltüntetett ár. Használata után eltűnik a cserepesedés. Viszont ha valaki vesz ilyet: kevesebb van benne, mint pl. Egy labelloban. Az illata kárpótol érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid