Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. október 27.

Lelőhely:   százforintos boltok

Vízálló.

bettina28

2016. december 22.

Nekem a Quiznek egy nem vízálló 4-es palettája van meg, nagyon durván pigmentált mind a 4 szín benne. Könnyű velük dolgozni, a színük nagyon szép és szép végeredményt lehet velük elérni. Az áruk is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

amyesther

2012. október 28.

Még mindig óriási fotóművész vagyok. (Ezért olyan furán árnyékos a kép.)
Csak sehol nem találtam róla fotót, pedig nagyon jó kis termékről van szó.

A Pólus Center áruházban, a mozi felőli kijáratnál található egy stand. Az valami álomszép, mintha a weheartit.com alapján készítették volna. Körbe körömlakkok, a létező összes színben, árnyalatban (azt se tudom, hogy hívják némelyiket), púderek, szemfestékek, mindenből teszter kiarakva, nagy tükrök... :) Ott vettem 500(!) Ft-ért, miután az Oriflame palettámat ripityára törtem.
Igazából már a karácsony lebegett a szemem előtt, talán így sikerült a leggyönyörűbb barnás négyest kiválasztani.
Ezzel a négy pöttyel olyan sminkeket lehet csinálni, hogy ihaj-csuhaj!
A mellékelt ábra is mutatja, de mondom én is: ezek úgy vannak összeválogatva, hogy mindegyikbe egy nagyon világos és egy nagyon sötét van egymással szembe (színtől függetlenül) meg az árnyalatban köztük lévő kettő van egy palettában.
A nevetséges összegért 8 grammot kaptam, jól záródó tokban.
Tényleg csudaszép dolgokat tud és alapon egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Még mindig óriási fotóművész vagyok. (Ezért olyan furán árnyékos a kép.)
Csak sehol nem találtam róla fotót, pedig nagyon jó kis termékről van szó.

Ezzel a négy pöttyel olyan sminkeket lehet csinálni, hogy ihaj-csuhaj!
A nevetséges összegért 8 grammot kaptam, jól záródó tokban.
Tényleg csudaszép dolgokat tud és alapon egész nap kitart.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Cyclomethicone, Dimethiconol

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.