Radical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   szoláriumok, DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szolárium előtti krém háromszoros bronzosítóval.

Water / Aqua Propylene Glycol h Helianthus Annuus (Sunflower) Extract Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cetyl Palmitate eo 0 0Butylene Glycol h 1 0Acetyl Tyrosine Hydrolyzed Vegetable Protein Adenosine Triphosphate Dihydroxyacetone Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Alcohol al Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu C11-13 Isoparaffin Decyl Oleate eo 3 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Macadamia Ternifolia (Macadamia) Nut Oil Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Farnesol i Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ethyl Linoleate eo I i Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract gy Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Farnesyl Acetate i Lecithin eo I eu Tocopherol a I v 2 2Carbomer Triethanolamine ti I eu 2 0Parfum / Fragrance i Benzyl Alcohol i I ta Cinnamal i Benzyl Cinnamate i Benzyl Benzoate i Benzyl Salicylate i Citral i Citronellol i Coumarin i Eugenol i Methyl 2-Octynoate i Geraniol i Hydroxycitronellal i Isoeugenol i Alpha-Isomethyl Ionone i Amyl Cinnamal iHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Limonene i Linalool i Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde i Methylchloroisothiazolinone ta Methylisothiazolinone ta Citric Acid kh Menthol Red 33 Lake / CI 17200 sz BHT a I ta

Betty05

2017. május 10.

Azért elkérik az árát.... de nem igazán láttam hogy bármiben is segített volna... de azért jó hogy nem lett foltos a bőröm vagy akármi. de hát az égvilágon nem láttam változást és más se pedig nem 2 tubust használtam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Csibedli

2016. november 17.

Mint krémmel nem volt bajom vele, de nem vettem észre hogy jobban barnulnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Monica6

2016. február 25.

Nem valami jó, leárazáson vettem 2 ezerért nem volt szívem otthagyni, hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

anitaanett

2014. május 15.

3 éve használtam utoljára, de nincsenek túl jó emlékeim vele kapcsolatban. Nekem eleve a "szaga" visszataszító volt, amikor felkentem, nem lehetett rendesen eloszlatni a bőrön. A doboza abszolút nem jött be, mert amikor fogytán volt alig akart kijönni belőle a krém. Egyedül azt tudom felhozni pozitívumként, hogy nem volt annyira száraz a bőröm szolizás után, egyébként nem vettem észre, hogy bármi hatása lett volna. Többet nem vennék belőle, mert semmi hasznát nem látom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Darky

2013. november 13.

Elnézést a lehúzásért, de nekem ez nagyon nem jött be. Világosabbnak láttam magam a használata után, -nem igazán ajánlom senkinek. Dr. Kelen barnítósa ezerszer jobb számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Mossyka

2013. július 24.

Nekem eddig nagyon tetszik! Sokkal jobban barnulok tőle. Az arcomra is szoktam kenni és sokkal tovább tart a barnaság a sok arcmosás ellenére is. Amióta használom a bőröm se száraz szoli után.

Update: A csomagoláson az van, hogy felbontás után 18 hónapig használható fel. Na ez egy nagy kamu... Az enyém 4 hónap alatt megromlott, tegnap dobtam ki a félig lévő flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 24.

linszu

2013. március 21.

Van ilyenem, tavaly a másik fajtájával kezdtem. Nem tudom megítélni, melyik a jobb, talán a másikra mondanám, mert azzal kezdtem és annak az eredményeivel nagyon elégedett voltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Decyl Oleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethyl Linoleate, Isopropyl Myristate, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Triethanolamine
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Farnesol, Ethyl Linoleate, Isopropyl Myristate, Farnesyl Acetate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Methyl 2-Octynoate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, BHT

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)

Színezék. Lilás piros.