Radical

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   szoláriumok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yzabella84, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   szoláriumok, DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Radical Super Trouper Quatro szuper bronzosító krém a lehető legbarnább szín elérését segíti. A forradalmian új hatóanyag a melanin az extra gyors barnulást, a DHA komplex a hosszan tartó mély barna bőr színt biztosítja.

Vivcsike

2017. február 13.

Én a bronzosító hatását nem igazán vettem észre,viszont szuperül hidratál és nekem az illata is bejön.A hatása mint egy jobb fajta testápolónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

kriszta0

2016. február 26.

Update: Ma voltam vele szolizni újra, és hát kijelenthetem: pénzkidobás volt...Semmivel nem barnultam jobban tőle. -1 csillag!

Nagyon csalódott vagyok! Mai nap használtam először, pedig már egy hónapja beszereztem. Mielőtt megvásároltam volna, sokat vacilláltam, hogy önbarnítós vagy "naturál" szolikrémet válasszak, mert az "önbarnítós" kifejezés láttán paráztam, hogy foltos-sárgás kinézetet fog majd eredményezni. Végül is bevállaltam, úgy voltam vele max. jó lesz esti programnak a levakarászása. Állásinterjúra voltam bejegyezve 15.-ére, ezért vártam a használatával majdnem egy hónapot, mert én, naiv azt gondoltam, hogy nagyon meg fog látszódni (és kitudja milyen lesz majd az eredménye?!), ne égőzzek már.
Persze nem azt vártam tőle, hogy csoki színem lesz majd (nem is szeretnék olyat), de ez a "szuper bronzosító" meg az "extra gyors barnulást biztosító", "azonnali sötét bőrszín" jelző kicsit túlzás és elvitt a hínárosba. Első használat után azt tudom mondani, hogy nem igazán veszek észre különbséget a krémmentes és krémes szoláriumozás között. Természetesen addig fogom használni míg el nem fogy, és fűznek még hozzá remények, így most egy 3 csillagot előlegezek meg neki, mert amit ígér azt szerintem nem váltja be. (Mert nem azt írják, hogy első használat után rásegít egy minimálisat (vagy még annyit sem!!!) hanem szuper bronzosító ésatöbbi...Az illata viszont nagyon jó és puha, selymes lett a bőröm tőle!! :)
(Még utóiratnak annyit: direkt bugyiban szoliztam, hogy majd jövök, írok véleményt,és belinkelek képet, hogy húú de virít a helye, de nem így lett! :/ :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

barbyka96

2015. június 3.

Mielőtt erre váltottam Australisan Gold szolárium krémet használtam.Egy véletlen folytán akadtam rá erre a krencére. :-) Az én akkori krémem elfogyott,és a nővérem adta kölcsön az övét.Előtte nem is láttam még ezt a krémet.Elég nehezen barnul az arcom,de ezzel a krémmel már ez is barnul. :D Azóta ezt a fajta krémet vásárolom.Árban is sokkal de sokkal jobb!
Szép barna lesz tőle a bőröm,illetve jól el lehet kenni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

Szép barna lesz tőle a bőröm,illetve jól el lehet kenni..

Destiny95

2015. április 30.

Amióta nem találom a Kelenes szolikrémet a dm-ben, megpróbáltam egy új szuper szolikrémet keresni, és azt hiszem megtaláltam, nem olyan büdi mint a Kelenes, ez egy plusz pont, jól el lehet dolgozni, nagyon sok van a tubusban, jó áron van, és iszonyat jól barnít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

lilmiii

2014. május 10.

szerintem zsenialis! megszallott napozo vagyok, de a rossz ido miatt szolival kezdtem es ehhez vettem segitsegnek. voltam szolariumban elotte evvel kentem magam delutan pedig napoztam picit a sundance szinten barnulast elosegito kremjevel. maximalisan elegedett vagyok nagyon durvan lebarnultam mar az elso alkalommal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

agiv

2014. május 7.

Ma végre megvettem! Előtte kipróbáltam kis kiszerelésben és nagyon szuper,tényleg nagyon jól előjön a mélybarnító funkciója és ez napokig tart,egy picit büdi lesz a bőrön 2-3óra múlva de attól még szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

cicatapmancs

2014. február 4.

Ma vettem a DM-ben 2300Ft-ért és rögtön ki is kellett próbálnom. Jelenleg el vagyok tőle ájulva. Előtte a Caribbean Gold Cheers Sex Kitten-t használtam és azt hittem,hogy az egy jó szolikrém. Hát most már tudom,hogy nem, mert ez ezerszer jobb. Nekem egy kicsit befogta a melltartómat, de nem vészes. A kezem nem lett tőle sárga, és szép egyenletes színem lett. Az illata tetszik és nem lettem szoliszagú sem. Az arcomra is kentem és nem irritálta ami nálam nagy dolog, mert eddig az összes szolikrém csípte a bőrömet, ezzel viszont semmi gond. A bőrömet nem érzem száraznak. Azért,hogy le tudjam "mérni", hogy mennyivel jobban barnulok bugyiban szoliztam és hát konkrétan fehéren világít a helye :) Egyszóval szuper a hatása.

Nyáron vettem és még mindig nem fogyott el, bár a nyári barnaság nálam elég sokáig kitartott, úgyhogy csak 2 hónapja járok megint szolizni. Továbbra is szeretem. Az arcomra is használom és nagyon szép egyenletes színe lesz tőle. Van benne önbarnító, de közel se olyat képzeljetek el, mint amik direkt önbarnítónak vannak kitalálva és nem szolizáshoz. Ennél a krémnél nem fog foltosan lekopni a szín a bőrről, mert a barnulást segíti a krém és nem az fogja csak be a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

annapanni

2013. augusztus 24.

Jubileum: ha a formájára gondolsz...:) Amúgy az önbarnító miatt van látványos eredménye kb két fürdésig. Régebben a kakaóvajas Tropicalt használtam, de utána kellemetlen volt ruhát húzni és ragacsosan izzadt lett a bőröm, inkább a kiwisun géleseit használom amikor éppen akcióban utánamdobják a méregdrága bérlethez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

aurum

2013. augusztus 11.

Visszavonok mindent. Nem is annyira jó. Elhamarkodottam ítéltem meg. Nem tartós a barnaság. El fogom használni, de csak ha épp nincs más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

annapanni

2013. március 28.

Nem tapasztaltam semmiféle extra bronzosítást, sem szuper barnulást tőle. Pont mintha semmit nem kentem volna fel. Kár, mert a régi Tropical széria jó volt a Radicaltól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Decyl Oleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Ethyl Linoleate, Isopropyl Myristate, Lecithin
Emulgeálószerek: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Lecithin
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine
Illatanyagok: Farnesol, Ethyl Linoleate, Isopropyl Myristate, Farnesyl Acetate, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Methyl 2-Octynoate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, BHT

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.