RdeL Young

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcsengi99, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   Rossmann

Vízálló színkorrektor, mellyel különböző elszíneződések korrigálhatóak az arcbőrön.

5 árnyalatban kaphat

Candy21

2019. november 23.

Nekem nem vált be nem elég erős a fedése lecsúszik a bőr hibákról nap végére nagyon csúnya lesz nem is túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Rainbowgirl14

2019. augusztus 31.

Jól fed, tartós, lehet építeni. Jó áron van és sokáig elég. A 01-es árnyalat tökéletesen passzol a világos bőrszínemhez. Viszont sajnos, nekem kipattogzik tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

brigi50c

2019. június 27.

Szerintem kb a 6. tubusomat fogyasztom belőle, az Ivoryt használom piros részekre, és a Beige-t az arcom oldalán. Az oka, amiért újra és újra megveszem, hogy TÉNYLEG vízálló. A kondit vagy a nyári időjárást simán kibírja, egyenletes bőrfelszínt ad, és ha használok mattító primer sprayt, akkor nem nézek ki olajos heringnek sem, vagy legalábbis késő délutánig nem. A múltkor a Gyulai Várfürdő aquapalotájában volt szerencsém tesztelni, és még nap legvégén is teljesen emberien néztem ki. Ezért a potom összegért messzemenően megéri. A legvilágosabb nem oxidálódik, jól néz ki, kitart, más nekem nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

random

2019. június 15.

nekem ebből a zöld van meg, nemrég vettem féláron. jelenleg a narancsos alapozóimat árnyalatmódosítom vele, erre bejött, nem piszkálja az alapozó formuláját. önmagában kicsit erős színt hagy az arcomon, de hozzáteszem én elég hóka vagyok, szóval rajtam minden kis eltérés látszik... viszont viszonylag tartósnak tűnt. színkevergetésre simán újravenném, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

pcsengi99

2019. március 19.

Elso korrektorom volt, viszonyitasi alapom nem igazan volt igy de elegedett voltam vele. Par oraig biztos fedest nyujtott. Sajnos levaltottam mert talaltam egy jobbat, de ebben az arkategoriaban nagyon jo kis korrektor!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Propanediol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.