RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cherry93, Módosítva: 2019. január 3.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs az ajkak ultra metálos ragyogásához - extra tartós!

KisTigris

2019. november 22.

199 ft-ért jutottam a 04-es árnyalathoz. Ez volt az utolsó. Valami fantasztikus! Nem szárít, nem is érzem hogy fent van. Wow!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

2019. augusztus 4.

Impulzusvásárlás során megvettem mind a 4 színt leárazva. Imádom a metálos rúzsokat és szemfestékeket is, így nem hagyhattam ki :D
Csodálatos színű az összes, az evést nálam nem bírja(de nem is várom el egy ilyen olcsó terméktől :)
Nem fog és nem kenődik el,így nekem ez tökéletes :)
Nincs ízesítve és illatosítva,de ez engem nem zavar. Kevésbé érzek késztetést arra,hogy lenyalogassam.
Update: Topperként is használom más rúzs fölé és gyönyörű a finish...Imádom még mindig az összes színt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Nem fog és nem kenődik el,így nekem ez tökéletes :)

AnnaR

2019. július 4.

Mivel a márka új termékei nem igazán hoztak lázba, valamiért a leértékelt darabokhoz fordultam és ott szembesültem ezzel a szájfénnyel. Évek óta nem vettem szájfényt, ráadásul idén nyáron maga a sminkelés is elmaradt kedv híján. De ez a kis cucc az első swatch után megnyert magának (a bronz színűt vettem meg). Itthon felkentem és teljesen meglepődtem, hogy mennyire gyorsan megszáradt, közel csókállóra (kicsi tapadás azért volt). Ennek ellenére nem éreztem, hogy szárítaná az ajkaim, ami azért nagy plusz :) A másik: itt ahogy nézem az INCIT, elég sok zöldet látok, ami azért jó érzés.... :)
Azért nem mondom, hogy pizzázni vagy fagyizni egy ilyen szájfényben mennék, de hétköznapokra tökéletes. Merthogy ezzel a színnel lehet diszkréten is bánni. Nekem nagyon tetszik, egyáltalán nem bántam meg a vételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

egetoerika

2019. május 15.

Tegnap a Rossmannban megláttam, le volt akciózva 499 forintra. Gondoltam, egy próbát megér.
Megvettem az 1 és a 2 árnyalatot.
Ma visszamentem a többiért...
Ugyanis szuper!
Rúzsként önmagában nekem sok, eléggé szárítja az ajkaimat, de egy hidratáló rúzs fölött tökéletes.
Ma reggel a szemhéjamra kentem.
Csodálatosan mutat, meg sem moccan!
A kézfejemen teszteltem a színeket reggel fél 9 körül. Most negyed 2 van, és meg sem kopott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Megvettem az 1 és a 2 árnyalatot.
Ma visszamentem a többiért...
Ugyanis szuper!
Ma reggel a szemhéjamra kentem.
Csodálatosan mutat, meg sem moccan!

cherry93

2018. december 28.

Iszonyatosan imádom, rá vagyok függve :D Folyamatosan ez van a számon, és ráadásul észre sem veszem, annyira kényelmes viselni. Baromi tartós, még kevésbé zsíros étkezést is kibír. Könnyen felvihető, az applikátora pici és precízen lehet vele dolgozni (bár nekem kicsit sok festéket vesz fel). Gyönyörűen pigmentált, és a metálos finisét imádom. 800 forintért ajándék, a fancybb, drágább metálos rúzsok elbújhatnak mellette.
Egyedüli problémám vele, hogy egy picit mintha szárítana. Ajánlott előtte és utána is ápolni az ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.