RIVAL loves me

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marcha, Módosítva: 2017. február 16.

Lelőhely:   Rossmann

A matt, egyenletes tónusért. Ez a primer mattítja a bőrt és mérsékli a bőr fénylését. Finoman csillogó, könnyű textúrájának köszönhetően a tónus frissebbnek és egyenletesebbnek látszik. Könnyen eloszlatható és bársonyos bőrérzetet hagy maga után. Optimális előkészítés a sminkeléshez.

Babsszi

2017. április 3.

Azért vettem meg mert akciós volt, de kellemes csalódás ért. Abszolúte mattít, és egyenletesen puha lesz tőle az arcom, a következő rétegek (bb krém, alapozó) pedig sokkal tartosabbak és nem folynak el még a melegben sem (mondjuk nyáron egyelőre nem tudom hogy működik).
Plusz pont: mióta használom kevesebb pattanás jön ki az arcomon. (előtte se voltam túl pattanásos)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Hidratálók: Butylene Glycol