RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: vonkavilmos, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Gyümölcsös ajabalzsamok.

4 ízben kapható

cs3ng31214

2017. december 11.

A képen lévő epres van meg. Az illata isteni, nem mű. Most is itt van a zsebembe, mert annyira pici de mégis hatékony hogy ez mindig nálam van...nagyon szeretem, baba puhaságú lesz a szám tőle és a cserepes ajkakat is 1 nap alatt rendbehozza. Az ára meg vicc ahhoz képest, amit kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

AnnniPanni

2017. november 1.

Teljesen elégedett vagyok vele, nekem többet használt, mint eddig bármelyik. Egyedül az ízével nem vagyok kibékülve, de ettől még biztos, hogy újra veszem. (epreset vettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Nemrég vettem. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt kaptam, amit egy ajakápolótól kapni szeretnék. Nekem az epres van meg. Imádom. Tényleg lehet rajta érezni az eper illatát. Nagyon sokáig fennmarad, ad egy kis fényt, és nyilván a legjobb, hogy nem cserepes a szám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

mLK235

2017. június 14.

190 forintért jutottam hozzá, teljesen jó, szép színe, és finom íze van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

190 forintért jutottam hozzá, teljesen jó, szép színe, és finom íze van.

Ophelia

2017. június 13.

A trópusi illatút vettem meg, mindennapos használatra teljesen megfelelő, nem tűnik el pillanatok alatt a számról, kellemes viselet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Sepi

2017. május 16.

Fillérekért beszerezhető, jól hidratáló ajakbalzsam, ami enyhén színez is. (Epres)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Jdit04

2017. május 3.

Kellemes epres illat, enyhén pirosas árnyalat, kicsit gagyi kiszerelés. Hidratálni hidratál, de semmi extra. Ennyi pénzért viszont nem várok csodát, az árát teljesen megéri, hétköznapokra nekem nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Evelin123

2017. február 17.

Olcsó, az illata elmegy, cuki a csomagolása. Tavaszi/nyári használatra elegendő a hatása. Az ára miatt 4 csillag, talán majd egyszer újra veszem, bár nem rajongok az illatáért nagyon. A narancsos és epres nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

beauty7

2017. február 11.

Nagyon szeretem :) Nem vártam tőle sokat, de valami újat szerettem volna aminek nincs túl sok színe és olcsó. És ez pont olyannak tűnt így megvettem belőle az epreset. Viszont pozitívan csalódtam, jól hidratál, tartós. Ugyan nagyon enyhe színe van, de így is csodásan, természetesen élénkíti az ajkakat. Plusz az olcsósága és a nagyon finom illata. Egy darabig biztos nem cserélem le :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Makeupaddict

2015. október 1.

Számomra nagyon jó volt:) jól hidratált és az illata...:) olcsó jó kis termék:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Számomra nagyon jó volt:) jól hidratált és az illata...:) olcsó jó kis termék:)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology