RdeL Young

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann

Extrém telt pillákat eredményez. Selyemproteint tartalmaz. Vízálló.

Zita0921

2019. július 28.

Nem lett kedvenc. Állandóan lepergett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Nem lett kedvenc. Állandóan lepergett.

kisizé

2019. április 16.

Összességében szeretem, nagyon szép hatást lehet vele elérni, az ára is jó. Azonban alig lehet lemosni! Akárhogy, akármivel próbálkozom, csak elkenni tudom és a végeredmény panda szem effektus lesz. Megvettem a nem vízálló verzióját, remélem azzal nem lesz ez a gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

viktoriagellert

2019. január 8.

Kontaktlencsés vagyok, ezért mindig vízálló spirált veszek! Tartós, gyorsan szárad, nem viszket tőle a szemem! Szép dús, ívelt pillákat eredményez. Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. október 28.

Borzasztóan utáltam. A keféje túl sűrű, csomós, és alig látszott belőle valami. Hosszú percekig kellett spirálozzak, mert egyszerűen nem látszott változás, ha igen, akkor csomós és csúnya volt a végeredmény. Viszont vízállónak tényleg vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 28.

gida80

2018. augusztus 31.

Nem rossz kis spirál,de nem lesz a kedvencem.Egyszer használva kevés,másodszori felkenés már nem olyan szép.Viszonylag tartós,nem kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

ancsagirl95

2018. május 22.

Jelenleg ezt a spirált használom. Szinte mindig vízálló szempillaspirált használok. Nem csalódtam ebben sem. Szépen rétegezhető, kiemeli a pilláimat. Mostanában azonban azt veszem észre mindha kezdene baszáradni vagy túl hamar fogy, nem tudom. Ha nem találok jobbat, újra veszem. Ennyi pénzért szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

ursuska

2016. szeptember 2.

Nem szoktam vízálló spirálokat használni, de fesztiválozni indultam egy hétre. Tudtam, hogy a smink felejtős, de azért egy szempillaspirál gondoltam nem árt, csak legyen valami, ami kicsit feldobja a natúr arcomat. Emiatt nem is akartam sokat költeni, vízállóra pedig azért esett a választásom, hogy tényleg lerobbanthatatlan legyen, vagyis csak az vártam tőle, hogy ne maszatolódjon, sem alul, sem felül. Sajnos megbukott, nem tudom, hogy a vizet állja-e, nem fürödtem vele, nem áztam el, nem sírtam, de csak úgy a semmit nem bírja azt tuti. 700 forintért nem volt nagy kidobás, de így sem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

narancsdzsem

2016. június 1.

Kétszer is megnéztem,hogy ugyanarról a termékről beszéltek, mint amit én vettem.
Alapból csomós volt, szemcseppel higítottam fel.
A kefe olyan sűrű, hogy nem fekszik rá a pillákra, nem tud "közéjük" menni, így a felszínt simogatom vele.
Önmagában: nem dúsít. Göndörítő szempillafestékre második rétegként: csak csomósít.
Komolyan egy hétig próbálkoztam vele, mert 4 vélemény ugye nem tévedhet.... :)

Inkább spóroljatok össze egy másikra, mint evvel kísérletezgessetek, én azt javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Alapból csomós volt, szemcseppel higítottam fel.
Komolyan egy hétig próbálkoztam vele, mert 4 vélemény ugye nem tévedhet.... :)

Viks

2016. május 19.

Ez az első olyan vízálló szempillaspirálom, amivel tényleg képes vagyok látványos eredményt elérni. Szépen rétegezhető, nem pereg, és tényleg vízálló. Értem ezt úgy, hogy nem maszatolódik, nem lesz tőle pandaszemem, és nap végéig simán fennmarad. Az eltávolítása nehézkes, több vattakorongot elhasználok, mire az egész lejön (és ha nem vagyok elég óvatos, akkor egy-két szempillám bánja a procedúrát.)

Összességében ennyi pénzért szerintem ez egy nagyon jó kis termék, bízom benne, hogy a nyári meleget és pancsolást is bírni fogja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Fredcruel

2016. április 8.

pozitiv csalódás volt, tavaly nyáron 100 fokban kibírta a magashegyi túra fáradalmait ez a spirál. Volt ott izzadás, jégeső, amit el lehet képzelni.... szval mindent kibírt egyáltalán nem kenődött el *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.