Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mannusi, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Gazdag hajvédő pakolás festett hajra. Fakulás elleni védelem, könnyű kezelhetőség, ápolás a festett haj számára. Megóvja a haj természetes fényét és csillogóvá teszi.

Kiszerelés: 250 ml

fokyandi

2019. november 17.

A fodrászom tanácsára havonta egyszer használom. Kiadós mennyiség a tégelyben, szóval hónapokig elég lesz. Könnyű, puha tapintású lesz tőle a hajam. Lemosás után szinte nem is kell fésülködni, annyira sima lesz a hajam, gyorsan szárítható. Nem törik, nem szálkásodik a hajvégem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

rosa.love

2019. január 29.

Sokaig hasznaltam regebben amig festett hajam volt, mindig ezt kaptam ajandekba egy baratnomtol - az ara miatt nem vettem volna meg magamtol. Mar akkor is csupa jot hallottam rola, fokent magukat rendkivul igenyesnek tarto leanyzoktol.
Nos, az illata tokeletesen finom, ezt alairom.
De amugy... Szilikon, paraben, illatanyag, na es az elmaradhatatlan OLAJ, mert ugye manapsag minel egzotikusabb nevu olajat kensz a hajadra/arcodra/striaidra, annal tokeletesebben fogsz kinezni (a fenét).
Es persze illatos es puha volt tole a hajam. Viszont ugyanugy szaraz, toredezo, egeszsegtelen kinezetu volt 1 nappal a hajmosas utan. Aztan egyszercsak elhagytam minden pakolast, balzsamot, olajat, es egy olcso, mindenmentes drogerias samponra valtottam, es ez hozta meg az attorest a hajam minosegeben. Eltelt 1 ev, es gyonyoru hajam lett, pedig semmit nem kenek ra.
Azert nem pontozom le nagyon, hiszen tenyleg "minosegi" elmeny hasznalni, szep a doboza, illatozik, csak ugy siklik a hajon... Csak epp csodat vagy javulast ne varjon tole senki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nos, az illata tokeletesen finom, ezt alairom.

mannusi

2012. július 27.

Ez egy remek hajápoló. Elég régóta használom, ezért nem igazán van összehasonlítási alapom, de meg vagyok vele elégedve. Sokáig megvolt a sampon és a balzsam, ajándékba kaptam őket. Ez a tégely elképesztő sokáig elég. A termék állaga és illata elég átlagos: fehér színű, kocsonyás állag, fűszeres, meleg illatú, de nem túl erős. Az illatát elnyomja bármely illatos hajformázó, nem marad meg. Nekem egy nagyobb diónyi mennyiség elég a hosszabb hajamra. A felső részre nem teszek, inkább a középső részre és a hajvégekre koncentrálok. Könnyen kifésülhető, hajszárítás után érzékelhetően jobb minőségű a hajam. Mivel régen használom, nem tudom, hogy a fakulás elleni védelme mennyire erős. Olyan még nem volt, hogy egyik hajfestétől a másikig egy szemernyit se fakult volna a hajam (vörös). Bár, ahogy ezt egy másik posztban írtam már, szerintem ez rengeteg dolog függvénye, nem csak a pakolásé-balzsamé. (Ha valaki talál egy tökéletes terméket AZONNAL szóljon!!! :)) Egy kicsit drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Lecithin
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, PPG-5-Ceteth-20, Oleth-10, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Quaternium-87, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, PPG-5-Ceteth-20, Oleth-10, Disodium Cocoamphodipropionate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Limonene
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorhexidine Dihydrochloride, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/