Redken

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   A-list szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Avellana32, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   A-list szalonok, online
Kategória:   Samponok

Azonnal megtisztítja a hajat és fejbőrt a felesleges faggyútól, és folyamatosan visszaállítja a fejbőr optimális egyensúlyát.

simpe_dora

2020. október 19.

Nekem nagyon bevált. Kétnaponta kell hajat mosnom, sosem sikerült megtalálni a tökéletes sampont, mindig váltogattam őket, de ez nagyon szuper termék! Balzsam nélkül ne használjátok, mert gubancolódik a haj viszont nagyon tiszta érzése van a hajamnak mosás után. Az illata furcsa de jól habzik, így nincs vele probléma. Az ára viszont nagyon magas szerintem, így megfontolom hogy újra veszem-e vagy kísérletezek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

kabocika

2020. augusztus 19.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem, elég borsos áron, amit nem bántam volna, ha végre megoldás lenne a vékonyszálú, rendkívül gyorsan zsírosodó hajamra. Jelenleg Syoss, Biohair, Santé samponok kombinálásával ott tartok, hogy reggeli hajmosást követően másnap estig vállalható a hajam. Azonban ezzel a samponnal még ennyit sem bír ki, nemhogy másnap reggelre, de szinte már estére elnehezül és zsíros hatást kelt. A textúrája, illata sem kellemes számomra (a lányomat egy rossz fogkrémre emlékezteti:) , amikkel ki is békülnék, ha hatásos lenne, de sjanos egyáltalán nem az, sem hatásban, sem minőségnben, sem ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Vladbar

2020. június 6.

Tökéletes! Évekig kerestem a megfelelő sampont, mert borzalmasan zsírosodik a hajam. Eddig semmi nem vált be hosszú távon, max 2 napot bírt ki mosás nélkül. Ezzel a samponnal 3-4 napig, kis száraz samponnal 5 napig is jól néz ki :) nem tudom eleget dicsérni. Igaz, úgy tűnik sok kell belőle hogy habos legyen, de ennek ellenére nagyon sokáig kitart :) imádom, abszolút megérte az árát, ezerszer is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

mel

2020. április 6.

Nekem sajnos nem jött be, a hajam zsírosságán talán kicsit segített, viszont, lehet, hogy túl érzékeny a fejbőröm, de nagyon irritálta, ezért abba is kellett hagynom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

hszandi24

2020. február 5.

Vegyes tapasztalataim vannak, nekem a haj zsírosságon nem sokat segített, mert csikorgósra szárította a hajamat amit csak sok balzsamozás után tudtam kifésülni, ami persze lelapítja a vékony szálú hajamat. Viszont ez az egyetlen sampon ami mialatt használtam szinte teljesen visszaszorította a hajhullásomat, ezért 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

neczl

2019. július 5.

3 csillagot kap átlagban. Nekem túl sok volt, nehéz habosítani és szörnyű tapintása lett a hajamnak tőle, a férjem extra zsíros hajjal viszont nagyon szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Aphrozin

2018. december 19.

A hajam töve zsíros- két naponta kell mosni, a vége száraz, sprőd. Rengeteg sampont próbáltam már, mostanra már teljes kétségbeesésben, semmi nem használt. Ma vettem meg, első mosásra el vagyok ájulva. Nincsen extra illata, de alig bírom nem fogdosni a hajam, olyan finom selymes, és puha, nem lapul le. (bár használtam hozzá balzsamot is - Redken all soft) Meglátjuk holnap milyen lesz, meg valóban csökkenti e a zsírosodást, de eddig 5 csillag. Igyekszem updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Avellana32

2016. november 26.

Legjobb sampon zsíros fejbőrre/hajra. Lassan egy éve használom, és azóta egy nappal sikerült kitolnom a hajmosások gyakoriságát, korábban minden második napon hajat kellet mostam, mióta ezt a sampont használom, már csak 3 naponta kell. Számomra ez óriási eredmény, rengeteg sampont kipróbáltam korábban, és egyikkel sem sikerült ezt az eredményt elérnem. Az illata is kellemes, és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, csak egy kis ápoló olajat szoktam rakni a hajvégeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.