Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Hővédő spray

• könnyű textúra
  • csökkenti a hajszárítás idejét
  • segít megvédeni a hajszálakat a hő káros hatásaitól
  • megkönnyíti, felgyorsítja a haj ápolásának folyamatát

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Qwerty1234

2020. január 18.

Most kaptam kézhez ezt a terméket, nagyon vártam már, de egy nagy csalódás! Rá is kerestem most itt, KM oldalon. Nekem sajnos az előttem szóló ellentéte. Nagyon elszomorodtam :(
Büdös, mint a poloska. Hajam keményebb tőle, nehezebben szárad :/
Lehet, le járt volna? :( Batch kódot se találok rajta :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Büdös, mint a poloska. Hajam keményebb tőle, nehezebben szárad :/
Lehet, le járt volna? :( Batch kódot se találok rajta :/

wishes

2014. június 23.

A Pillow Proof Blow Dry sorozat másik tagjával ellentétben ez a kis spray teljes mértékben bevált nálam.
Enyhe, kellemes, kissé fás illata van, nagyon könnyed az állaga, és észrevehetően felgyorsítja a hajszárítás folyamatát, a tincseim pedig puhává, könnyedé és fényessé teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.