Rembrandt

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Citroxain-t tartalmaz. Eltűnteti a külső elszineződéseket mint a kávé és nikotin nyomait.

Marcsi66

2015. május 20.

Elhasználtam Én is egy tubussal belőle,sajnos tényleg nem lett fehérebb tőle a fogam,Csak annyi változást tapasztaltam,hogy fényesebb,és csillogóbb a fogsorom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 20.

nevi

2015. január 8.

Egy tubus elhasznalasa után annyit tudok mondani, hogy semmit. Abszolút semmi változást nem tapasztaltam. Plusz nem is habzik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

b4lukapit4ny

2015. január 6.

Vettem én is a Müllerben 3.800-ért. Egy tubus után azt kell mondanom sajnos nem különb egyik eddig használt fogkrémnél sem. Most majd megrendelem a Deeply Whiteot hátha az tényleg fehérít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

DFI

2014. április 17.

A müllerben vettem 3800 Ft volt. Drága, de úgy tudom, hogy ez az egyetlen fogkrém, ami tényleg fehérít. Megelőlegezem az ötöst és majd meglátjuk. Mindenesetre örülök, hogy kipróbálhatom.

update: TÉNYLEG FEHÉRÍT, újraveszem.

Ud2: újravettem bevált. remélem sokáig kapható lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

update: TÉNYLEG FEHÉRÍT, újraveszem.

Ud2: újravettem bevált. remélem sokáig kapható lesz.

nostijudit

2014. január 20.

A Rembrandt-nak a deeply white fogkrémét kerestem,de csak ezt tudtam beszerezni helyette. Remélem,hogy mivel ugyanaz a gyártó,ettől is várhatok hasonló sikereket. Tegnap kezdtem,ha elfogy a tubus (50ml,nem túl nagy) jövök updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.