REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. június 14.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy csúcsmodern szérum, ami a bőrt fiatalossá, rugalmasassá és ragyogóvá teszi.

• Feltölti a már meglévő ráncokat és megakadályozza az újabbak kialakulását.
  • Mélyen hidratálja és üdévé teszi a bőrt.
  • Kiegyenlíti a bőr felszínét, egységessé teszi annak tónusát.

andrea.horvath79

2015. március 30.

Teljesen átlagos szérum, változàst nem vettem észre. Az illata sem kellemes, elhasználtam, de nem veszem újra, ahogy egyik REN terméket sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

JoyBlond

2014. április 14.

Én semmi extrát nem vettem észre, de nincsenek ráncaim, ezt hozzá kell tenni. Olyan szérumot szerettem volna, ami üdeséget, feszességet ad az arcnak. Hát nem tudom...biztosan jót teszek vele, mert jók az összetevői. Viszont a Biotherm Skinergetic széruma is tudja ezt. Ráadásul, nem értem miért nem írt senki a szagáról. Az valami borzalmas! Mintha egy makrélás konzervben mártóztam volna meg...Azért használom kitartóan, bízom benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

ancsi79

2013. november 18.

Kellemes állagú szérum, kiváló összetevőlistával. A hidratáló hatása nálam még nagy némi kívánnivalót maga után, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

UnVraiAnge

2011. július 5.

Ez egy könnyű gél állagú szérum, amelyről nem állíthatom biztosra ugyan, hogy ez lenne az örök ifjúság elixírje-Demi Moore biztosan nem erre esküszik-, de az tény és való, hogy én két éve használom rendszeresen és a ráncoknak se híre-se hamva. Sőt, a bőröm nem is lehetne ennél feszesebb.
Nem tudom, hogy csak ennek a terméknek vagy a jó géneknek-örök hála Anyu,Apu- köszönhető ez a módfelett kellemes jelenség, de én azért a biztonság kedvéért lekopogom és állhatatosan használom tovább amíg csak élek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Yeast Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Hexapeptide-11
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Palmitoyl zsírsavhoz kapcsolt hidrolizált búzafehérje (a hidrolízis a nagy molekulák kisebbre bontását jelentő kémiai folyamat). Bár az összetevő hivatalos funkció besorolása tisztítószer, a futerderm hivatkozik egy olyan kutatásra, ami szerint ez az összetevő már 0.1%-os koncentrációban is elősegíti a fehérje és kollagén szintézist. In vivo (azaz emberben végzett, vagyis a legjobb :)) tanulmány szerint pedig bőrnyugtató hatása van az összetevőnek.

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.