REN

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Gyengéd, szulfátmentes arclemosó, ami alaposan tisztítja, felfrissíti és megnyugtatja a bőrt.

misspeterpan

2018. február 9.

Imádom! Érezni egy enyhe húzó érzést lemosás után, szóval biztosan dolgozok is a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

DreamyGirl

2017. október 18.

Rózsa illatú, kellemes habzású, gyengéd arctisztító. A sminket jól eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Rózsa illatú, kellemes habzású, gyengéd arctisztító. A sminket jól eltávolítja.

anneshirley

2017. március 2.

Bevált mindennapi arctisztítóként. Csodát nem tesz, de kellemes a használata, jól tisztít (sminket is leszedi), és nem irritál. Egyedül az ára nem tetszik, de nehezen találok olyan lemosót, ami nem bántja a bőrömet, így valószínűleg újraveszem majd.

UPDATE: Mégsem újravevős, mert a tömény rózsás parfümöt kezdem elviselhetetlennek érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

babyface

2015. július 13.

kellemes kis géles arctisztító, isteni rózsaillattal, ahhoz képest, hogy nincs benne SLS meglepően jól habzik a többi REN-hez képest is. én éjszaka használom, főleg akkor ha a biodermás micellás tisztítóm után nem akarok nagyon flancolni a lush-os arctisztítómmal, ezzel csak zuhany alatt még pluszban megmosom az arcocskámat. használata után én is puhának és hidratáltnak érzem a bőröm. szerintem nyáron pont ideális lehet az aloe tartalma miatt az egész napos strandolás után lepirult arcbőrre. nagyon szeretem a REN termékek kialakítását is, így egy csepp sem vész kárba. :) szerintem még a relatíve húzós ára ellenére is érdemes lehet kipróbálni, megszeretni... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Lorelai

2015. április 22.

A csomagolása nagyon tetszik: ízléses, igényes, praktikus, jó ránézni és kézbe venni. Olyan típusú csomagolása van, amiben egy lapocska alulról nyomja felfelé a terméket, ahogyan az fogy, így pontosan nyomon követhető az átlátszó műanyagon keresztül, hogy mennyi van még benne. Nem mellesleg a címke sem ázik le róla, ha megfordul a zuhanyzóban a flakon.

Ami a tartalmát illeti: isteni rózsa illata van, egyébként pedig nagyon gyengéd és kíméletes. A legjobban azt szeretem benne, hogy az arctisztítás után nagyon puha és hidratált az arcom. (Nekem, akinek ha víz éri a vízhiányos bőrét, máris húzódik).

Tulajdonképpen egy egyszerű mindennapi lemosót kerestem, ami tisztít és nem szárít, és meg is találtam ebben a lemosóban. Mivel eddig nem találtam olyan lemosót, amivel ennyire elégedett lennék, el fogok gondolkodni az újravásárláson a nagyon húzós ára ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.