REN

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika0325, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Tinamu

Szilikonmentes BB krém, melynek színárnyalata alkalmazkodik a bőréhez. Alkalmazásával a bőr hibátlan, egyenletes árnyalatú és ragyogó lesz – egy lépésben. Tökéletes kinézetet kap: nem zsíros és bársonyos. Többfunkciós krém, mely elrejti a bőrhibákat, napvédelmet biztosít (SPF 15) és tele van antioxidánsokkal. Tonizál, feszesít és öregedésgátló hatással bír.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsu044

2017. június 16.

Ez amolyan se veled, se nélkület termék nálam. Az összetétele kétségtelenül gyönyörű. Amikor felkenem, valahogy olyan semmilyen a bőrömön, fedhetne egy picit jobban, lehetne egy picit táplálóbb a textúrája, adhatna egy picit több színt. De amikor napközben a tükörbe nézek, valahogy sokkal szebb a bőröm, és ez a hatás estig kitart. Mégis húzom a számat, ha arra gondolok, hogy 10.000 Ft-ért újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

jirka

2017. április 2.

1 hónapja használom, napi szinten, nekem már az új, tubusos változat van meg. Az arcbőröm sötétebb, ezért nálam úgy mükődik, mint egy rossz minőségű fizikai fényvédő. A tubsuból kinyomva, sárgásbarna színű, közepes állagú krém, amit könnyen fel lehet kenni az arcra kézzel is. Illatot nem érzek benne, szememet nem irritálta. Nos, amikor felkennem akkor nagyon szép, de ahogy felszívódik, kivilágosodik, beleül a pórusokba, rátapad a kis pihékre. A legcsúnyább a halántékon és a homlokon :( Szárít, fedni is csak egy kicsit tud. Rétegzős arcápolást követek, így nem mondhatom, hogy nincs előkészítve a bőröm a bb krém befogadására. Fényvédőt használok alatta, mert az spf 15 részemről kevés. Egy ilyen árkategóriájú bb krémtől többet várnék, a színárnyalat sem zavarna, ha nem szárítana ennyire, sőt voltak napok, amikor kifejezetten irrtálta a bőrömet. A Vogue 2016-os értékelése szerint benne van a top 10 bb krémben, ettől persze még lehetnek kivételek... A Tinamu-ban az eladóhölgy azt mondta, hogy világos bőrön narancssárgás lesz az árnyalat, erre figyeljetek oda vásárláskor. Felteszem cserére, ha valakit érdekelne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 2.

Lizka

2016. január 2.

Nem olcsó, de nagyon tuti. Legalábbis az én hiperérzékeny bőröm szereti. Tényleg teszi a dolgát - ápol és eltakar. Egész nap. Nálam 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

babyface

2015. július 13.

jövő tavasszal biztos ő lesz az állandó bb-m! nem tudom megmagyarázni mitől jobb mint az összes többi, bár valószínűleg csak azért mert REN :) tiszta összetevők, szilikonmentes és bármilyen bőrszínhez képes alkalmazkodni. eleinte mintha kicsit nehéz lenne az arcomnak, de pikk-pakk magáévá teszi még hidratálnom se kell alá, mert mindent megad a zsíros bőrömnek amire csak szüksége lehet. :) imádom!

update: a kapcsolatunk elég hullámzónak mondható... :D sajnos extra zsíros bőrre én nem ajánlanám, hajlamos megülni az arcon, kiemeli a pórusokat. ha aláhidratálok az már túl sok neki és hajlamos kukacosodni kedvenc rimmel-es krémes arcpirosítómtól. van hogy nagyon elégedett vagyok vele, van hogy kevésbé, még szerencse, hogy nem vettem meg hanem 15 ml-es mintácskákat használgatok. ennek ellenére azért 4 csillagot megérdemel, mert ideig óráig nagyon szép a finish-e, és csodásak az összetevői. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Macsek23

2015. június 10.

Update: Tényleg nagyon jó. Mitől más, én sem tudom. De megéri a pénzét. egész nap fennmarad az arcon, nem kopik le. :-)

Kértem mintát Neroliban. Vegyes érzéseim vannak, de azt hiszem muszáj lesz megvennem a nagy kiszerelést, hogy komoly véleményt tudjak írni. Ti kentek alá hidratálót és szemránckrémet?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 10.

Szabó Diána

2014. december 26.

Végre megvettem és odavagyok érte. A krém narancssárgás színű, de meglepően jól működik a világos, rózsaszín tónusú bőrömön, valóban szépen egybeolvad vele. A fedése nagyon lágy, de a pórusokat eltünteti és szép egészséges bőrfényt ad. Nem nehéz, nem zsíros a bőrömön és nekem még az illata is nagyon tetszik. Maximálisan megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Sofia1976

2014. október 11.

megéri az árát ami nem kevés. de megtartja amit ígér és érdemes őt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

megéri az árát ami nem kevés. de megtartja amit ígér és érdemes őt választani.

miamano

2014. június 17.

Tovább erősíteném azok táborát, akik odavannak ezért a krémért, én épp most rendeltem meg a következő adagot, mert már fogyóban van, pedig lassan több, mint fél éve megvan, igaz nem minden nap ezt használtam, de ettől függetlenül meglepően sokáig elég volt. Néha használom alá a Ren T-zone balance krémet, de nekem sokszor ez se szükséges, ugye főleg nyáron. Volt amikor télen már nagyon fehér voltam, ezért picit elütött az arcom színétől, vagy épp sárgás volt, de szerintem még teljesen vállalható volt, aztán most nyáron meg a tavaszi nyaralás alatt is tökéletesen alkalmazkodott a bőröm színéhez.
Talán egy icipici negatívuma VOLT a kiszerelése, nekem ez a pumpás megoldás sokszor kicsit akadt, (gondolom a sűrű állaga miatt, vagy csak egyszerűen rosszat fogtam volna ki?) viszont előnye, hogy teljesen fel lehet használni a krémet, nem marad benne semmi, minden esetre orvosolták, mert amit most rendeltem az már tubusos kiszerelésben érkezik.

GReku nem tudom, neked mennyire barna a bőröd, de nekem a heti egy szoli plusz ugye a nyári természetes barnaság mellett is teljesen jól alkalmazkodik a bőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

lillancs

2014. május 27.

Imádom ezt a krémet! Az előző kérdésre válaszolva; igen egy árnyalat van belőle.
Én kora tavasztól használom késő őszig. Nincs erős fedése, de számomra tökéletes. Néha használok alá hidratáló krémet, mert elég száraz az arcbőröm. Teszik nagyon, hogy van benne fényvédő, természetes hatása van, bőrbarát összetevőket tartalmaz és szilikon mentes. Mindenkinek csak ajánlani tudom, de persze egy kipróbálás azért megvétel előtt nem árt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

hayley94

2014. március 7.

Imadnivalo termek. :) termeszetes osszetevok, hosszantarto hatas. Fedese szerintem tokeletes, egy bb kremhez. En nem hasznalok melle hidratalot, normal boromnek eleg a krem hidratalasa. Szep, naturalis fedest biztosit :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Yeast Extract, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Yeast Amino Acids, Mannitol, Lactic Acid, Glycogen
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.