Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klaris171, az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2015. december 12.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, tápláló ajakbalzsam rúzsceruza.

Revlon Colorburst Lacquer Balm No 15 (Japan kiadas)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel vagy postazas

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

A 135-ös árnyalatot meg kellett vennem. Az egy az egyben Anna Sui Minnie Mouse 01, csak ez stick.
Meglepődtem, hogy mennyire krémes. Szépen kopik, nyomot hagy a pohár szélén, evést valahogy bírja, de nem is erre találták ki, utána egy pillanat alatt lehet újra kenni tükör nélkül is.
Ez a szín szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Ez a szín szerelem!

sydneyke001

2017. január 20.

Tökéletes!
Nagyon szeretem.
Nagyon tartós, és szuper a textúrája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Tökéletes!
Nagyon szeretem.
Nagyon tartós, és szuper a textúrája.

Svetlana

2016. szeptember 2.

Mentolos illatú, tartós, fényes, balzsamos. Nekem a Coquette szín van meg, erős rózsaszín és imádom. Fokozatosan szépen kopik. Be fogok szerezni más színt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. február 20.

Sokáig érezni a mentolos ízt, ahogy csipegeti az ajkam, mellette hosszantartó balzsamos érzést ad ez a ceruza. Kellemes áron egy tartós, szépen fénylő, könnyed érzetű, finom színű ajakápoló rúzst kapunk. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 20.

cicafun

2016. január 24.

Nekem a 105-ös Demure barackos- rózsaszínes nude árnyalat van meg, ezt az árnyalatot a Müllerben is be lehet szerezni. Nagyon meglepődtem, amikor a sok matt szájceruza között ott figyelt ez a fényesebb árnyalat. Szép, a hétköznapokban jól kihasználható árnyalat, nem kell állandóan csekkolni, hogy hogy mutat az ajkakon. A tartósságára nem lehet panasz, szépen fokozatosan veszít a színéből. Nagyon finom mentolos tic-tac illata van. Kellemes textúrájú, hidratáló, de mégis elég tartós. Bárcsak több árnyalat is elérhető lenne a Müllerben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

klaris171

2015. szeptember 8.

Elképesztő a minősége és a tartóssága!
Nekem a Demure árnyalat van meg, ami a legvilágosabb természetes rózsaszínes nude szín. Nem tudom hogy sikerült megalkoni ennyire tökéletesre, mert hihehetetlenül fényes (nem csillámos, nem metálos), krémes, tápláló ÉS mindemellett extrém tartós! Órákig tart, még az evést is minimális kopással bírta, én ezt eddig az übermatt rúzsoktól szoktam meg, szóval lenyűgöz a tartóssága.
Most ez az aktuális mindenhez passzolós, bárhova jó lesz, tükör nélkül is egyszerűen utánaigazítható szájravalóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Elképesztő a minősége és a tartóssága!

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.