Best of Beauty 2019

Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klaris171, az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2015. december 12.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Matt, mégis tápláló ajakrúzs ceruza.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Rekapataki
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Örs Vezér téren illetve 17.ker személyes átvétel lehetséges, posta is megoldható
Ár: 1500 Ft ajánlott postával együtt. , Eladó: Tincsi1983
Állapot: Új nem használt, Helyszín: Nagykamarás, fizetés: Utalás után ajánlott postával küldöm
lisbeth10

2019. április 16.

Hát, igen, ezért nem jó online, impulzusra rendelni rúzsokat :)
210-es árnyalatban van meg és a képen pirosnak látszott, de élőben inkább élénk rózsaszín, amivel nem is lenne probléma,
de több rétegben felvíve nem szép, foltos a szám közepén, ha összedörzsölöm az ajkaim. Az illata érdekes, mentolos
Viszont a felvitelen nagyon könnyű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Hát, igen, ezért nem jó online, impulzusra rendelni rúzsokat :)
Viszont a felvitelen nagyon könnyű

cukicsajszi

2019. január 21.

220-ast vettem meg kemény 400 forintért!!!! És nagyonnagyonnagyonnagyonnagyon imádom!!! Szuper érzés viselni! Nem szárít, imádom, hogy mentolos és szépen kopik! Millió csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

ajozan

2018. november 3.

210-es árnyalat van meg, színe szép erős, de sajnos kevésbé tartós, belülről egy órán belül lekopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

2018. május 8.

Nekem a 270-es Fiery bordós árnyalatban van meg, és imádom! Pigmentált, kellemesen matt, nem szárítja az ajkakat. A legkedveltebb tulajdonsága, hogy nagyon tartós, nem kenődik a nap során és szépen kopik. :) Sok terméket kapunk az áráért, nagyon sokáig elég és egy kis plusz, hogy mentolos és felkenés után kellemes bizsergő érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

biusjj

2017. november 2.

Ajándékba kaptam a shameless árnyalatban, ami egy bogyós lila szín. Könnyen kenhető, jól pigmentált, ezáltal jól fedő rúzs. Az illata enyhén mentolos, mint az eos mentás lipbalm. Nagyon szeretem, ősszel tökéletes ez a szín. Én használok hozzá ceruzát, de mivel ehhez hasonló színt nem találtam, ezért egy essence szemceruzával oldom meg. Tartós, éves ivást mérsékelten bírja. Nap végére hajlamos szárítani, ezért "cserepes" lesz tőle a szám. Összességében meg vagyok vele elégedve, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

Megtetszett a színe, meg is vettem. El sem olvastam, hogy matt vagy nem matt. Első használatnál vettem észre, hogy ez bizony matt. Megörültem, amikor felkerült az ajkaimra. Szép a színe. Ami meglepett, az a tartóssága és az elvárásaimat felülmúlta a kopása is, nem darabosan teszi.
Hidratálni mindig szoktam, szóval nem tudom, hogy önmagában szárít-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Hidratálni mindig szoktam, szóval nem tudom, hogy önmagában szárít-e.

adri0419

2017. augusztus 18.

Nagyon szép matt fedést ad, szuper a pigmentáltsága és tartós. Tetszik a csomagolása, nagyon praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Csobanka

2017. augusztus 9.

Lassan egy éve vettem: sokszor jó szolgálatot tett, tartós, könnyű használni és praktikus a csomagolása. 205-ös árnyalatban van meg, és csak matte balm, colorbrust felirat nélkül. A boltban ez az árnyalat tűnt a legtermészetesebbnek de napfényben kicsit erős-vibráló barbis inkább. A fő negatívuma, hogy hajlamos ráncos vagy darabos kinézetűvé válni az ajkakon. Szóval ennyi pénzért ezen javítanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

promoc

2017. június 14.

Pinkes-narancsos árnyalatban használom, és szuperül teljesít. Enyhe mentol íze miatt is szeretem. Tartós, hidratál, és praktikus a használata a toll formula miatt. Must have!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

sydneyke001

2017. január 20.

Ajánlom én is mindig a barátnőimnek.
Ez egy igazi must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Ajánlom én is mindig a barátnőimnek.
Ez egy igazi must have darab.

Antioxidánsok: BHT

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.