Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: orsi1293, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, normál és száraz bőrre. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

balankaa01

2021. április 9.

Azt hiszem, megtaláltam életem alapozóját. Nem nagyon szeretném ragozni, hiszen a lányok már elmondták előttem a legfontosabbakat.
Amit viszont szeretnék kiemelni, hogy nem fogja be a maszkomat. :D Láttam, hogy egy csomó terméket úgy reklámoznak mostanában, hogy transfer-proof meg mask-resistant. 😂 Szösszenet, de lehet, hogy valakinek fontos szempont.
Egyetlen negatívuma, hogy nem túl nagy a színválaszték – nálunk legalábbis.

Zárójelesen jegyzem meg: alá egy ragyogásfokozó primert teszek, és nem púderezem le, nekem úgy ronda, inkább fixátort használok, de azt se mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Egyetlen negatívuma, hogy nem túl nagy a színválaszték – nálunk legalábbis.

NagyBogi16

2020. december 26.

Elképesztően tartós és nagyon jó a fedése, párszor már újravásároltam. Most jelenleg másik alapozóval próbálkozom de mindenképpen vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

szafficska

2020. szeptember 29.

Nagyon jó alapozó. Tartós, szép fedése van, de nem maszkhatású. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

n6ra

2020. április 24.

Ahogy az előttem szóló én is nagyon sok féle alapozót kipróbáltam már, számomra mindig fontos az alapozás mert világos, egyenletlen pirosas az arcbőröm. Eddig az összes kipróbált alapozóval volt problémám nem volt tartós, kiemelte a száraz részeket túl sötét vagy világos volt mindaddig míg rá nem találtam erre a csodára! Sokat olvastam utána mire megrendeltem egy 150-es és egy 200-as árnyalatot. Izgatottan teszteltem a 200-as szín maga a tökéletesség, a másik sem fog kárba veszni a téli színemnek megfelel. Ilyen tartós alapozóm még sosem volt és ilyen olcsó sem! Remélem mindig be fogom tudni szerezni! Csillagos ötös a fényvédelemért is! Nekem SPF20 van ráírva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

nagygore

2019. október 17.

Nagyon sokféle alapozót kipróbáltam,de eddig ez vált be a legjobban,mind textúrában mind pedig fedésben. A catrice camuflage korrektorával használom együtt és szép eredményt ad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

hambi

2019. augusztus 20.

Második üveg EL DW-t akartam venni, de gondoltam most már kipróbálom ezt a ´dupe´-ot.
Holényi Zita youtuber ihletett, bár már hallottam jó véleményeket régebben erröl az alapozóról.
Általában ráfizetek a dupe keresésre, de most bejött. A színemet is eltaláltam a findation.com segítségével. Maga az alapozó nagyon szépen mutat és tartós, minden szépen rajta marad sokáig, bronzer, pirosító, púder, pedig nyári 35 fokban kezdtem a tesztelést :)
Nem fed annyira mint a DW, de jobb is így mindennapokra. Ha nem kimondottan extra full coverage-ra van valakinek szüksége, akkor ez egy tökéletes választás szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

MBR

2019. március 20.

A régi alapozómhoz képest gyengébb a fedése, de ennek ellenére nagyon megszerettem. Nyáron nekem nagyon tetszik, mert könnyed és van benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

dreammiyss

2018. február 2.

Nem olyan rég szereztem be. Volt alkalmam használni, és eddig nagyon tetszik! Sajnos nehéz volt megtalálni a hozzám illő árnyalatot, , sajnos a választék kevés. Kitartó voltam, mert le volt árazva.. Az orrom szinte mindig mutat hámlást, annak ellenére, hogy sok termékkel próbálkoztam javítani rajta. Ez az alapozó valahogy kifogott a hámláson is. Egy délelőtti felkenést kibírt éjszaka közepéig. Alig várom, hogy használhassam még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

cherry93

2017. szeptember 20.

Nem vagyok vele túlságosan megelégedve. Az árához képest nem fed olyan jól, kiemeli a tág pórusaimat, és így elég csúnya lesz a finise. Nyáron kísérleteztem vele, azért adok még egy esélyt neki télen is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

danyadi77

2017. április 21.

Az itteni és külföldi oldalakon olvasott pozitív vélemények alapján gondoltam, hogy kipróbálom. Angliából kaptam a már pumpás verziót. Könnyed, folyékony, viszonylag természetes hatású, nekem azért beleül a nagyon mini pórusokba, rátapad a pihékre az arcom alsó, oldalsó részén, hiába próbálom eldolgozni. Talán kicsit szárít, de mivel nem ezt használom minden nap, nem jelent akkora gondot. Fedését közepesnek mondanám. Nem rossz, de valahogy mégsem vagyok tőle elájulva, szerintem folytatom a kísérletezést valami mással, ha ez elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.