Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: orsi1293, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, normál és száraz bőrre. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

nagygore

2019. október 17.

Nagyon sokféle alapozót kipróbáltam,de eddig ez vált be a legjobban,mind textúrában mind pedig fedésben. A catrice camuflage korrektorával használom együtt és szép eredményt ad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

hambi

2019. augusztus 20.

Második üveg EL DW-t akartam venni, de gondoltam most már kipróbálom ezt a ´dupe´-ot.
Holényi Zita youtuber ihletett, bár már hallottam jó véleményeket régebben erröl az alapozóról.
Általában ráfizetek a dupe keresésre, de most bejött. A színemet is eltaláltam a findation.com segítségével. Maga az alapozó nagyon szépen mutat és tartós, minden szépen rajta marad sokáig, bronzer, pirosító, púder, pedig nyári 35 fokban kezdtem a tesztelést :)
Nem fed annyira mint a DW, de jobb is így mindennapokra. Ha nem kimondottan extra full coverage-ra van valakinek szüksége, akkor ez egy tökéletes választás szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

MBR

2019. március 20.

A régi alapozómhoz képest gyengébb a fedése, de ennek ellenére nagyon megszerettem. Nyáron nekem nagyon tetszik, mert könnyed és van benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

dreammiyss

2018. február 2.

Nem olyan rég szereztem be. Volt alkalmam használni, és eddig nagyon tetszik! Sajnos nehéz volt megtalálni a hozzám illő árnyalatot, , sajnos a választék kevés. Kitartó voltam, mert le volt árazva.. Az orrom szinte mindig mutat hámlást, annak ellenére, hogy sok termékkel próbálkoztam javítani rajta. Ez az alapozó valahogy kifogott a hámláson is. Egy délelőtti felkenést kibírt éjszaka közepéig. Alig várom, hogy használhassam még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

cherry93

2017. szeptember 20.

Nem vagyok vele túlságosan megelégedve. Az árához képest nem fed olyan jól, kiemeli a tág pórusaimat, és így elég csúnya lesz a finise. Nyáron kísérleteztem vele, azért adok még egy esélyt neki télen is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

danyadi77

2017. április 21.

Az itteni és külföldi oldalakon olvasott pozitív vélemények alapján gondoltam, hogy kipróbálom. Angliából kaptam a már pumpás verziót. Könnyed, folyékony, viszonylag természetes hatású, nekem azért beleül a nagyon mini pórusokba, rátapad a pihékre az arcom alsó, oldalsó részén, hiába próbálom eldolgozni. Talán kicsit szárít, de mivel nem ezt használom minden nap, nem jelent akkora gondot. Fedését közepesnek mondanám. Nem rossz, de valahogy mégsem vagyok tőle elájulva, szerintem folytatom a kísérletezést valami mással, ha ez elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

laanna

2017. február 25.

Felemás érzéseim vannak, A hatalmas hype miatt vettem meg, nagyon nehezen döntöttem végül emellett (a zsíros bőrre valóval szemben). Kombinált bőröm van, inkább fényesedésre hajlamos, néha száraz részekkel. A fedése közepes, építhető, ezzel nincs problémám, viszont a finishe nem tetszik. Kiemel mindent amit nem kellene, furán porosnak tűnik, pedig zsíros a bőröm, nem gondolom, hogy szárazon jobban működne. Rettenetesnek nem mondanám, de a várakozásaimat nem tudta felülmúlni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

-Agi-

2017. február 23.

Erős a fedése, nagyon tartós, nem irritál, sokáig matt marad (pedig a száraz bőrre valót használom), jó az ára is. Az egyetlen hátránya a színválaszték. Világos, sárgás árnyalatú bőröm van, sajnos pl. a Buff árnyalat is túl rózsaszín, a többi szintén vagy túl hideg tónusú, vagy narancssárga. Emiatt azt hiszem maradok az Estée Lauder Double Wear-nél, igaz az kb. 3-szor annyiba kerül. Utóbbi talán még tartósabb, de kicsivel gyengébb a fedése, hamarabb átfényesedik, és a csomagolása is rosszabb. Aki viszont talál megfelelő színt a Revlonból, és szereti az erős fedésű, tartós alapozókat, annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

asszumartina

2017. február 9.

A meglehetően nem túl drága ára miatt (2700 Ft) vettem meg. Hiába száraz bőrűeknek van írva nekem mint zsíros bőrűnek muszáj volt ezt megvenni mert sajnos vannak olyan helyek az arcomon ami nagyon hámlik és bizonyos alapozók képesek voltak kiemelni. Végre egy alapozó ami tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz és nem emel ki semmit. :) Nekem simán leveri a L'oreal alapozómat amit meg alig várok, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

dorothyk

2017. január 19.

Nincs olyan jó, mint a colorstay, de nekem ez is megteszi, hiszen nem problémás a bőröm. A színe tökéletes, a nyári színemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.