Revlon

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipo1987, Módosítva: 2014. július 7.

Kategória:   Hajápolók

Kiöblítendő szépség balzsam mindennapi használatra, minden hajtípusra

• Rendszeres használatának köszönhetően a haj selymes, laza, fényes és könnyen kifésülhető lesz
  • Könnyed, selymes textúrájával, kellemes – vaníliával fűszerezett – borostyán illatával azonnal elbűvöl és egy egzotikus, keleti illatvilágba kalauzol bennünket

TakiLi

2016. április 29.

Bevallom nagy reményekkel telve vettem meg, hátha ez majd helyre hozza egy rosszul megválasztott sampon okozta hajszárazságot...sajnos nem azt az eredményt hozta, amit vártam. Az illata valóban szuper, de hiába az alapos öblítés, utána mindig ragacsos érzetű a hajam, és szárítás után sehol az ígért selymesség. Ennyi pénzért többet vártam tőle, ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

VNóri

2015. április 13.

Egy szo: Imadom!! A fodraszom sokaig revlon nagykovet volt, nala probaltam ki eloszor. Nemreg akadtam ra egy oldalon es azonnal megrendeltem a samponnal egyutt. Nagyon szeretem a vanilias-borostyan illatat. Meg az en majdnem derekig ero hajamra sem kell tul sok belole, ami ilyen arkategorianal nem utolso szempont. Jol tisztit, raadasul meg regi kedvenceimen (Tony&Guy, LeeStafford) is sikerult tulszarnyalnia hosszantarto hatasaval! Legalabb 1-2 nappal tovabb birja a hajam mosas nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Narancssárga.