Revlon

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BettyBabu, Módosítva: 2018. március 11.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi, finomított formula fényszűrő technológiával, mely pórusmentes, légies arcbőrt eredményez. Közepes/erős fedésű alapozó, mely tökéletes, mégis észrevehetetlen.

• Pórusmentes, légies külső
  • Speciális pigmentjeinek köszönhetően ragyogó külsőt eredményez
  • Olaj- és illatmentes formula

Nicus

2018. június 6.

Notinon szereztem be akciósan- teljes áron nem vettem volna meg.
Akciósan se kellett volna👎
Pozitívumai: szép a fedése, vizes blendert használok minden alapozóhoz, így ehez is. Könnyű eldolgozni, szép finishe van.
ENNYIT A POZITÍVUMOKRÓL😒
Negatívumai: kezdjük a színnel. A legvilágosabb is picit sötét nekem és sajnos inkább rózsaszínes mint sárgás tónusú. Ez nem általános probléma, mert van aki pont ilyet keres, van akinek inkább rózsaszínes a bőrtónusa. Hát nekem pont nem.
Tartóssága csapnivaló sajnos, néhányszor bátorkodtam felkenni a fejemre egész napra, hát semmi esetre sem ajánlom. Nap közepén már alig vártam, hogy letörölhessem magamról, mert borzalmasan néztem ki. Az orrom környékéről egy az egyben elpárolgott, úgy hogy orrot nem is fújtam, rettenetes foltos lett utána az arcom. Nem szép látvány az ilyen. Primer és fixáló spray komboval pár órát bír a nagy melegben, de aztán elkezd szinte lefolyni az arcomról.
Semmi esetre sem venném újra, eredeti áron főleg nem, de ha az akciós árát nézem vannak annál olcsóbb és mégis minőségibb darabok a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Notinon szereztem be akciósan- teljes áron nem vettem volna meg.
Akciósan se kellett volna👎
ENNYIT A POZITÍVUMOKRÓL😒

meteora27

2018. március 14.

Ennél rosszabb alapozom még nem volt! Mindegy,hogy beaut yblenderrel vagy ecsettel viszem fel undorító. Foltos,sárga a fejem tőle.A pórusokat még jobban kiemeli ,katasztrófa.Nem ma kezdtem a sminkelést,szóval elsőre megmondom ha egy alapozó jól működik. Na de ez..... Repül a kukába!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

nkrisztaa

2018. március 9.

Imádom!!
A Colorstayyel hasznalom keverve, fantasztikus az összhatás :)
Mindenkinek ajánlom, tökéletes alapozók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Imádom!!
A Colorstayyel hasznalom keverve, fantasztikus az összhatás :)
Mindenkinek ajánlom, tökéletes alapozók

Mexy

2018. február 18.

Nagyon szeretem :) Szerintem a legjobb alapozó, amit valaha használtam :) Nálam tök jól fed, mégis nagyon könnyű, természetes marad a hatás...Elég folyékony, de ez egyátalán nem hátrány, sőt! Könnyű felvinni és teszi a dolgát! :) Az eredmény pedig kisimult, nagyon nagyon finom arcbőr...Csillagos 5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

CeCeDrake

2017. szeptember 8.

Új alapozó után kutattam, hosszas válogatás után erre esett a választásom. Alapozót alkalmanként viselek. Mindig az volt a bajom, hogy fotókon ocsmányul mutat a legtöbb. Na ez nem, szuper a végeredmény! KAP blenderrel viszem fel, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Tényleg airbrush. Szerintem ilyen jó folyékony alapozóm még nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

BettyBabu

2017. június 28.

En nagyon kedvelem, bar hetköznapra nem szoktam hasznalni, arra mindig valami könnyedebb alapozot valsztok.
Csodalatos vegeredmeny, fantasztikus fenykepeket lehet vele csinalni.
Pumpas kiszerelsü, szep folyekony halmazallapotu, nagyon könnyü vele dolgozni mind ecsettel mind szivaccsal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Csodalatos vegeredmeny, fantasztikus fenykepeket lehet vele csinalni.

Hidratálók: Butylene Glycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Isotridecyl Isononanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearic Acid, Cocamide MEA, Lecithin, Sorbitan Laurate, Sodium Trideceth Sulfate, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Laureth-7, Xanthan Gum, Steareth-21, Polysorbate-60, Stearic Acid, Hexylene Glycol, Polysorbate 20
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearic Acid, Cocamide MEA, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate, Disodium Lauroamphodiacetate, Sodium Trideceth Sulfate, Steareth-2, Laureth-7, Xanthan Gum, Steareth-21, Polysorbate-60, Hexylene Glycol, Polysorbate 20
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.