Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Rossmann, online

Természetes hatású bronzosító.

3 árnyalatban kapható

egyno

2020. június 7.

Idejet nem tudom miota van meg, szeretem nagyon, iszonyuan szepen pigmentalt, keves kell belole igy sokaig eleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

nanne

2019. május 28.

Holiday Romance árnyalatot szereztem be. Bronzosító helyett highlighterként gondoltam használni, arcra és dekoltázsra is, lebarnult bőrre. Elég visszafogott a fénye,nagyon természetes. Nem lesz a kedvencem arcra, még hétköznapokra sem, de olyan eseményekre, találkozókra,ahova nagyon visszafogottan illik sminkelni, megfelelhet. Testre viszont hétköznap simán használható, mert láthatatlanul retusál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.