Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: titkoskuss, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Rossmann, online

Biztos alapot nyújt a csillámok és pigmentek számára.

pomme

2019. július 26.

Vagy én vagyok ultragyökér, vagy a termék rossz, de egyszerűen nem tudom használni. A glittert azért jobb esetben nem a pucér szemhéjra rakná az ember, hanem egy rendes színes sminkre amolyan "tortadíszként" :) De tök mindegy, hogy ecsettel vagy ujjal viszem fel a ragasztót, felszedi a színt, és baromi igénytelenül néz ki, vagy ha sikerül is felvinnem óvatosan ecsettel, akkor meg a glitterapplikáláskor szedi fel a színt. Én ennél óvatosabban már nem tudok sminkelni, maximum valami megszentelt angyaltollal tudnék jobb eredményt elérni, de ennyi melót nem ér. Az már csak hab az említett tortán, hogy annyira azért nem ragasztja nagy lelkesedéssel a csillámokat sem... Ha valaki nem sminkre használná, hanem mellé/alá, akkor jó lehet, vagy testre "csillámtetkónak" fesztiválra, de annyira meg nem ragad, hogy kitartson ilyen koszos/izzadós bulikon. Még próbálkozok, hátha tényleg én vagyok a béna, mert a glitterjeik viszont nagyon jók, csak a ragasztó nem adja...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.