Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Rossmann, online

Ragyogó hatású highlighter.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1200 , Eladó: Megababa
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy banki utalàs utàn postàzom
Ár: 900 Ft , Eladó: Lexi99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: SZemélyes átvétel

BeaTris

2020. július 21.

Nekem egyáltalán nem vált be. Felkenem az arcomra, de csak minimális fényt ad az arcomnak és nagyon gyorsan lepereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

CintiaNora

2020. június 11.

A Make an impact árnyalat van meg. Szép fénye van, tartós. Mindent tud amit egy highlightertől vár az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

almakrem

2020. április 23.

Egyszerűen fantasztikus, amúgy is imádom a Revolution termékeket, nekem a dare to divulge van meg és mesés, imádom, gyönyörű, barackos a fénye, nagyon illik a pirosítóhoz, illetve a fehér arcbőrhöz, sokáig tart, nem tolakodó, szépen pigmentált, nagyon megéri az árát!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Réka91

2020. április 16.

A Just my tipe árnyalat van meg. Nehezen sikerült eldönteni, hogy melyik árnyalat legyen, mert nincs az összesről olyan kép, ami bőrön mutatja meg a színt. Se arany, bronz, pink és ezüst színt nem akartam, és szerintem ez a Just my tipe egy aránylag bőr színű fényesítő. Emiatt jó bármilyen sminkhez, de szemhéjra is próbáltam, ott is szép. Minimálisat kopik, de attól megmarad a fény és nem mászik el. Nekem megérte, csak azt nem tudom, hogy ekkora kiszerelést mikor fogyasztok el? 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

mlnda

2020. április 7.

A Dare to Divulge van meg nekem, az elso por allagu highlighterem. Az arnyalatat barackosnak mondanam. Konnyu hasznalni, erosen pigmentalt, szepen csillog, de az elottem velemenyezokkel ellentetben en nem tapasztalom, hogy annyira tartos lenne. Kremes rokonait sokkal-sokkal tartosabbnak latom. Bar az is lehet, hogy egyszeruen meg nem talaltam meg a legjobb modjat a felvitelenek.
Osszessegeben elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Osszessegeben elegedett vagyok vele.

Alexia

2020. február 26.

Brutálisan fényes highlighter. Sajnos nekem az árnyalat nem lett jó, de ettől függetlenül nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

VNikol

2020. február 17.

Imádom! Könnyű a felvitel, csodás hatás, ami a nap végén is kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Imádom! Könnyű a felvitel, csodás hatás, ami a nap végén is kitart!

anitaaa04

2020. február 12.

Nekem a Make an impact árnyalat van még belőle. A legszebb rosegold highlighter amit valaha láttam és használtam. Ennyi pénzért ajándék, könnyű használni és emellett tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Lina14

2020. január 18.

Nekem a Dare to Divulge van meg. A Színek nekem ugyanolyannak tűntek, ezért kiválasztottam a legvilágosabbnak tűnőt. Csalóka, mert fényes, de az alapszíne sötétebb. Gyönyörűen csillog, tartós, de szemből látszik, hova raktam. Elajándékozom, mert amúgy szép és könnyen használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Dia98

2020. január 14.

Szeretem, nekem 2 árnyalat van meg, az egyik rosegold a másik pedig aranyos tónusú. A rosegold (azt hiszem Make an impact) a kedvencem, szemhélyra is szoktam néha használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone