Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Rossmann, online

Ragyogó hatású highlighter.

6 árnyalatban kapható

I Heart Revolution Shimmering Highlighting Powder Banana
Ár: 900 Ft + szállítási költség , Eladó: msvelvet
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalással postán maradó vagy személyes átvétel Oktogon környékén ill. XVIII. kerületben

zincsi

Korcsoport: < 18
2021. június 26.

Én első highligteremként vettem meg és azt kell mondjam ,hogy abszolút megérte.Több féle ecsettel próbáltam felvinni és leginkább legyezőecsettel illetve ujjal tudtam a legszebb eredményt elérni.Nagyon szép erős fénye van,én nagyon szeretem.Azoknak ajánlanám ,akik nem riadnak vissza az olyan highlighterektől ,amik elsőre is nagyon látszódnak,intenzívek.Nekem ez az egy highlighterem van,amit rendszeresen használok és teljesen meg vagyok vele elégedve.A sima "highlighterhelyen" kívűl még az orrom hegyére,szám fölé és a belső szemzugba használom és azt kell ,hogy mondjam ,hogy tökéletesen megfelel.Negatívumként csak azt tudom felhozni ,hogy a tetején nagyon gyorsan kopik a felirat,de ez engem nem zavar,nem vonok le érte csillagot:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 26.

Emma23

2021. május 23.

Az első highlighter-em. Igyekeztem olyat keresni ami visszafogottan csillog. Ez hibátlan. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Vivien94

2021. május 21.

Szépen lehet vele dolgozni, nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem porol, egész tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

LiiL

2021. április 14.

Olcsó, sokáig kitart, szépen lehet felvinni az arcra, ad egy éteri fényt. - mégis le kell vonnom 2 csillagot - a csomagolása miatt.
Az olcsó műanyag pár hónap után megadta magát, így most nincs teteje, ergo nem szállítható. Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

bubblejoo

2021. március 21.

A Set The Tone árnyalat van meg, ami erősen ezüstös szín, szóval nem mindennapi viselet, főleg belső szemzugban használom. Először a kinézetre fogott meg, de örülök, hogy egyébként egy jó kis termék, és már előre látom, hogy kb. örökre elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

missorsi

2021. március 19.

Nagyon nagyon szép fényt ad, kiadós mennyiség, olcsó, nekem tartós is. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Nagyon nagyon szép fényt ad, kiadós mennyiség, olcsó, nekem tartós is. Imádom.

mlnda

2021. február 2.

2020.04.07.
A Dare to Divulge van meg nekem, az elso por allagu highlighterem. Az arnyalatat barackosnak mondanam. Konnyu hasznalni, erosen pigmentalt, szepen csillog, de az elottem velemenyezokkel ellentetben en nem tapasztalom, hogy annyira tartos lenne. Kremes rokonait sokkal-sokkal tartosabbnak latom. Bar az is lehet, hogy egyszeruen meg nem talaltam meg a legjobb modjat a felvitelenek.
Osszessegeben elegedett vagyok vele.

2021.02.02.
Jottem maximalisra pontozni.
Most uj ecsetet hasznalok a termek felapplikalasahoz es a kulonbseg oriasi. Most sokkal latvanyosabb az eredmeny.
A tartossag ugyanaz persze, az nem valtozott. Ebbol a szempontbol meg mindig jobban birjak a krem allagu highlighterek szerintem. De mindezektol fuggetlenul nagyon jo ez a termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

2020.04.07.
Osszessegeben elegedett vagyok vele.

2021.02.02.
Jottem maximalisra pontozni.

Ftunde900111

2021. január 23.

Nagyon szép színe van, én nagyon szeretem. Szép fényt ad az arcomnak, csak lehetne tartósabb:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Nihan

2021. január 23.

Annyira szép ez a paletta! Legszívesebben beleharpnék és megenném... :D Szép, diszkrét hatást lehet vele elérni. Tartós, nem mozog el a helyéről. Nekem picit sok a csillám, de nem használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

destiel

2021. január 8.

Első highlighterem, nekem a "Make An Impact" árnyalat van meg, szeretem. Jó minőségű, selymes az állaga és sokáig látszik. Tetszik, hogy nem túl harsány a színe. Az ára rendben van, nagy a kiszerelése. Tetszik, hogy vegán és állatkísérlet mentes. Csak annyit bánok, hogy a dobozán kopik a minta...de ez mellékes :D (mert olyan szép az a rosegold szín).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone