Revolution

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stripedpanda, Módosítva: 2018. december 6.

Kiszerelés:   16,9 g

20 szemhéjpúdert tartalmazó paletta. 6 új formulájú, fólia hatású, valamint 14 csillámos és matt szemhéjpúderrel, illetve paletta méretű tükörrel.

Revolution Jewel Collection csomag
Ár: 6000 , Eladó: szaboaani
Állapot: Leírásban, Helyszín: Debrecen, posta, fizetés: Előreutalás után postával küldöm
Glami2002

2019. július 28.

Pink pandárol rendeltem,viszont bárcsak jobban utána jártam volna. Lehetne benne több matt szín. Így nem a legjobb:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

beszti

2019. május 12.

Pinkpandáról rendeltem, akciósan. Annyit megér, amennyit fizettem érte, de sem a pigmentáltságától, sem a tartósságától nem vagyok különösebben elájulva. A felső sort kifejezetten szeretem, az alsóbbakat ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Bellaaa1999

2019. január 29.

Leárazva rendeltem PinkPandáról, nagyon szép színei vannak, viszonylag pigmentáltak is, ehhez azonban sokszor vizes ecset kell, hogy elérjük a kívánt hatást. Eléggé porzik (főleg a kis körök), de nekem így leárazba megérte így is. Teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

vonmunster

2019. január 17.

Imádom, eszméletlenül pigmentált, gyönyörű színekkel, nekem nagy kedvenceim a rózsaszínes árnyalatok, rengeteg féle sminket el lehet vele készíteni a mindennapostól a vad bulisminkekig <3 Minden palettánál olvasom véleményekben, hogy "porzik"...mivel por állagú, igen, amíg felveszem az ecsettel, addig porzik, viszont nyilván finoman le kell ütögetni az ecsetről a felesleget, ami annyit tesz, hogy finoman a paletta széléhez párszor hozzákocogtatom az ecsetem és csak utána érek vele a szemhéjamhoz. Így viszont tökéletes, semmi potyogást és porolást nem tapasztalok ;) Nálam nagy kedvenc a Sleek paletták mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

VSzandika

2019. január 12.

PinkPand.hu-ról szereztem be, akciósan. Kicsit porzik, de szépen pigmentált.
Sokféle sminket lehet vele elkészíteni. összességében nekem nagy szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

PinkPand.hu-ról szereztem be, akciósan. Kicsit porzik, de szépen pigmentált.
Sokféle sminket lehet vele elkészíteni. összességében nekem nagy szerelem.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.