Revolution Pro

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idonthaveaname, Módosítva: 2019. április 17.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Használatával a bőr tovább marad matt és nem termel annyi faggyút a nap folyamán mint a használata nélkül. Kiváló alapot biztosít az alapozónak, meghosszabbítva a viselési időt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

manobeka

2022. február 2.

Ez termék tökéletes helyettesítője az Isadora Undercover face primernek, ami már megszűnt sajnos.Évekig kerestem valamit, mai helyettesítheti.Na ez az.
Én nem használok az orr és áll vonalra alapozót,de mattító Bioderma krémet, Mac mattító primert igen és azzal együtt használva ez nagyon jó.Ez csak arra kell, hogy a bőrt matton tartsa.Nekem bejött.A kiszerelés fura, de hát nincs mit tenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 2.

Zituska77

2019. szeptember 9.

Ehh, ezzel a primerrel én sem tudok mit kezdeni :-( Pedig nekem bejöttek a márka termékei, de ez... Pedig utána néztem, mielőtt megvettem. Vastag rétegben rettenetes, fura filmréteget képez az arcomon, csúszik és nagyon hamar elkezd átzsírosodni alatta a bőröm, hiába fixálom bármivel az alapozót. Vékony rétegben látszólag nagyon szépen lemattítja a bőrömet, de napközben nem tartja ezt a mattságot. Nekem is ott porosodik a polcomon, jó, ha havonta egyszer használom, akkor is csak azért, hogy "Na, talán majd most jó lesz!". Sajnálom :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Demonika

2019. március 25.

Nincsenek meg rá még a helyes szavak, hogy kifejezzem azt, hogy mennyire is UTÁLOM ezt a terméket!
Mivel korábban már a márka bizonyította, hogy jó kis cuccaik vannak elérhető(bb) áron, nagy bizalommal szoktam tőlük rendelgeti ezt, azt.
Viszont ez a "valami" egy hatalmas melléfogás volt a részemről.
Pont, amikor a revolution piacra dobta ezt a primert, olvastam nagyon jó értékeléseket, a Milk blur stick-jéről, így nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy lett arra egy olcsóbb alternatíva. Nos, arról nem nyilatkozhatok, hogy általánosságban a blur stick, mint olyan, egy hatalmas ballépés, vagy csak a makeup revolutionéval vannak -e gondok. Mindenesetre sehogy sem szuperál rendesen, pedig már sok féle képpen kipróbáltam.
Ha keveset használok az vele a gond, ha túl sokat akkor meg az, már úgy is próbáltam, hogy aláhidratáltam, vagy egy másik primerrel együtt alkalmaztam, de úgy is borzalmas volt. Először is, olyan természetellenes érzetet kelt a bőrömön, csúszik, csillog, olajos, más primerekkel ellentétbe, azt érezem, mintha nem tudnám beledolgozni a bőrömbe, hanem, egy maszk réteg lenne rajta, ebből adódóan az alapozó sem működik rajta rendesen, az is elcsúszik, és olyan "rétegre- réteg" hatása lesz. Ami azonban csak pont volt az i-re, hogy amikor elkészültem a sminkemmel, és közelebről szemügyrevettem az arcom, azt hittem menten elsírom magam. Az egész nem volt összedolgozott, rétegelt, csúnya, foltos, a bőröm (és a smink maga), úgy hámlott le, hogy olyan bizarr eredményre még a kígyók sem képesek. Mintha valami különlegesen ritka bőrbetegségben szenvedtem volna...
Egyszerűen hányingerkeltő volt, moshattam is le röktön az egésszet. (Azóta többször is újra megpróbáltam, hátha csak én rontottam el valamit, de a végeredmény mindig ugyanez a tragédia lett)
Most pedig fogalmam sincs, hogy mihhez is kezdhetnék vele, elajándékozni, vagy eladni nem tudom, mivel ugyanannyira nem higénikus, mintha egy rúzzsal tennénk ugyanezt, kidobni meg nem akarom, mert ilyen kis itthoni játéknak, meg túl drága volt. Talán esetleg nyáron eltudom kenegetni, ha nincs kednem nagyon sminkelni, mint "színezett" hidratáló, annyi biztos, hogy soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Viszont ez a "valami" egy hatalmas melléfogás volt a részemről.

Antioxidánsok: BHT