Revolution Pro

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 24.

18 magas pigmentációjú, csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Zituska77

2020. március 31.

Na, ja, ezt is azonnal meg kellett vennem, mint az elődjé,t rögtön, hogy megjelent a Revolution sajá oldalán :-D És egy cseppet sem bántam meg. Annyira, de annyira szuper. Erősen pigmentált színek, hihetetlen könnyen eldolgozhatóak, tartósak. A csillámos színekből a nagy darab csillámok sajnos lepotyognak ragasztó nélkül, de ezt lehet orvosolni, illetve kicsit porol, de koránt sem annyira, mint a márka többi palettája. Szerelem, talán még nagyobb is, mint a Neutral Luxe Shadow paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

DianeD

2020. március 26.

Nagyon-nagyon szépek a színek, azt sem tudom, melyiket használjam, mind gyönyörű. Könnyen eldolgozhatóak, puhák és a rózsaszínes árnyalatok sem irritálják a bőröm, pedig azok általában problémát okoznak. A csillámos árnyalatok is szépen felvihetőek. Miután lemosom, két árnyalat, a Rhubarb és a Roasted néhol látszódik a bőrömön, de csak 10-20 percig, utána eltűnik, de szerintem csak azért, mert elég érzékeny bőröm van. Nem nevezném bőrirritációnak, nem viszket, csíp a bőrömön egyik sem, inkább mintha egy kevés tintje lenne, de ahogy írtam, ez eltűnik, csak rögtön lemosás után látszódik. Ebben az ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.