Revolution Pro

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. április 23.

Kiszerelés:   6,5 g

Sokoldalú, áttetsző por, mely minden bőrszínhez passzol. Tartóssá teszi a sminket és szabályozza az átfényesedést.

recike0214

2020. május 14.

Elso velemeny. Notinirol vettem igy nulla velemeny ellenere is. Vegyesek az erzeseim, ez volt az elso transzparens puderem de mar le is csereltem. Az ok az az, hogy egyszer ejtettem le es ossze vissza tort.
Amugy a hatasa sem a legjobb, eleg hamar atfenylett az arcom hiaba pudereztem neha 2x is. Ja es ami a legjobban zavart benne, hogy ha keveset raktam akkor is fal feher voltam tole.Lecserelten az Essence puderere, ami sokkal olcsobb es magasan tulszarnyalja .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0