Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. január 20.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 gazdag színből álló szemfesték paletta nude, fényes rózsaszín és trendi lila árnyalatokkal.

Ár: 2500 , Eladó: Suzy01
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Dunakeszi,Budapest, fizetés: Utalással ,személyes átvétellel,postázva is

Rekaa09

2021. január 29.

Nagyon szép és jól kihasználható színek. Pigmentált, hétköznapi sminkhez megfelelő tartósságú. Ehhez nyúlok minden nap. Ez az eddigi legolcsóbb palettám, de minőségre teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Szabina565

2020. január 23.

Egyszerűen imádom, pigmentáltak, egész nap tartós. A csillogósak elképesztően jók. Amellett milyen jó a minősége, még az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

StellaStar95

2019. november 22.

Szerintem mondanom sem kell, hogy ár-érték arányban a legeslegjobb paletta, szinte ingyen van annyi pénzért. :) Pigmentáltsága nekem teljesen megfelelő, otthoni használatra mindenkinek ajánlom. Hihetetlenül sokáig elég, már egy éve rendszeresen használom, és mintha nem is fogyna. Nagyon szép, jól kombinálható színek vannak benne.
Primert használok alá, egész nap szépen kitart. Biztosan újravevős lesz, ha egy szép napom elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

HHH97

2019. november 8.

Az eddigi legjobban tetsző palettám. Már nagyon kerestem egy olyan hideg tónusú palettát, ahol a színek nagy része világos, mivel a sötétebbeket nem tudom kihasználni, valamint az is szempont volt, hogy ne legyen a fele csillogó árnyalat, mert az nem áll jól a rejtett szemhéjamon. Ez a termék teljesítette ezeket a kritériumokat, és külön tetszik, hogy sok a természetes szín, többnyire úgyis csak nude sminkeket készítek. Szépen pigmentált (főképp szemhéjalapozóval), a tartóssága is teljesen jó (bár sminkfixálót is használok). Szóval, akkor is boldog lennék, ha csak ezt a palettát kellene használnom életem végéig! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Zituska77

2019. augusztus 8.

Már régóta fájt a fogam valami lilára. Minden vágyam így teljesüljön :-) Tudom, túúúúdom, csak 3 lila árnyalat van benne, de azok tényleg lilák. És nagyon jól variálhatók a többi színnel. Nagyon jól pigmentált, kicsit porzik, mint minden Revolution paletta, de ezzel én már együtt tudok élni évek óta. Nagyrészt Revolution palettáim vannak. Most sem csalódtam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Emma91

2019. május 16.

Ez a paletta egy csoda! Nagyon szeretem, mert jól pigmentált és nem porzik. A Revolution márkától több terméket használok, mert minőségi és elérhető áron kapható😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Kispanda

2019. május 16.

szépek a színek, elég jól pigmentált és viszonylag tartós, de óvatosan kell vele dolgozni, kicsit porol néhány árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Alexia

2019. január 29.

Imádom ezt a palettát. Nagyon tetszenek a színek, bár még nem mindet használtam, de azok nagyon bejönnek. Pigmentált színek, jó összeállítás. :) Ára is szuper!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

silver

2018. szeptember 15.

Mivel a márka Re-Loaded kollekciójának Iconic Division nevű darabja (ami ABH Subculture koppintás) igen jól sikerült, nagy reményeket fűztem ehhez a palettához is. Nagyon reménykedtem benne, hogy hasonló lesz az ABH Norvinához - de sajnos maximum csak emlékeztet rá (távolról és hunyorítva).

A színösszeállítás és a formula is gyenge.

A 15 színből 9 teljesen jellegtelen, gyengén pigmentált, porzó, a szemhéjra nehezen tapadó nude/barnás szín.

6 szín van, ami érdekesebb. Egy szép irizáló pezsgőszín, egy gyengén pigmentált matt fukszia, egy-egy nagyon jó minőségű foil levendula és pink, illetve egy okés lila shimmer.

Általában be szoktak válni a Makeup Revolution termékei, vagy legalábbis, megérik az árukat. Ez sajnos nekem nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

A színösszeállítás és a formula is gyenge.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.