Revolution

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresregina95930, Módosítva: 2018. augusztus 1.

8 ragyogó és matt pirosítót tartalmazó paletta. Kiváló pigmentáltság és tartósság.

1000 Ft Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Blush Queen
Ár: 1000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál lehetséges, illetve heti 1 alkalommal késő délután az Örs vezér téren. Illetve postán és foxposttal is tudom küldeni előreutalást követően. A szállítási költség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Honeyhair

2020. október 18.

Egy ideje tudatosan keresem a "blushlighter" típusú termékeket, tehát az olyan pirosítókat, amelyek a highlighterekhez hasonlóan enyhe, természetes fényt is adnak. Ez a pirosító-paletta tökéletesen megfelel az elvárásaimnak! Szépek az árnyalatok, könnyen eldolgozhatók és felvive nincs természetellenes hatásuk. Tőlem megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 18.

UnicornsOfLove

2019. május 1.

Annyira szép!! ...amíg fel nem rakom. Sajnos :(
Gyönyörűen csillognak a színek, álom ránézni, nálam az ilyenek tuti befutók. Ezért is vettem meg. De pirosítóként sajnos tényleg nem valami jól funkciónál. Azt hittem, hasonló lesz a lovely pirosítójához, ami rozsaszín tónusú, de van egy arany fénye és nagyon szép üde hatású finishe van. Na ez sajnos nem az. Pirosítónak nem elég pigmentált, viszont túlságosan fénylik. Pont ahogy az előttem szólók is mondták. Ohh bárcsak csekkoltam volna a krémmániát mielőtt megveszem!! De lehet még akkor is megvettem volna, mert nagyon szép - nem felkenve. Én azt szoktam csinálni, hogy esetleg egy másik pirosító fölött egyszer halványan áthúzom valamelyik színt és így lesz egy kis extra fénye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Annyira szép!! ...amíg fel nem rakom. Sajnos :(

CeCeDrake

2019. január 1.

Hát 🙄 ez inkább highlighter és pirosító félresikerült gyermeke.
Talán 1x használtam, azóta is csak áll.
Az alsó 3. 4. még jó is lenne, de úgy fénylik, hogy highlightereket leköröz.
A felső 1. 4. az highlighternek jó lenne, de számomra túlzó.
Nem is értem minek vettem meg 😃
Számomra pénzkidobás volt.
Amúgy nagyon pigmentált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Hát 🙄 ez inkább highlighter és pirosító félresikerült gyermeke.
Talán 1x használtam, azóta is csak áll.
Az alsó 3. 4. még jó is lenne, de úgy fénylik, hogy highlightereket leköröz.
A felső 1. 4. az highlighternek jó lenne, de számomra túlzó.
Nem is értem minek vettem meg 😃
Számomra pénzkidobás volt.
Amúgy nagyon pigmentált!

SyllaGirl

2018. szeptember 6.

borzasztó. Semmi pigmentáltsága, pirosító létére viszont jobban fénylik, mint a highlighterem. Senkinek sem javaslom a vásárlását, nagy csalódás volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, FD&C Red 40, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.