Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2011. augusztus 24.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Lilluc

2019. augusztus 30.

Alapból szeretem a aloe-s termékeket, szóval gondoltam egy próbát megér.
Még a 40 fokos hőségben is jó illatom volt tőle, bár nem vagyok egy veszettül izzadós, de azért kell használnom dezodort.
Eddig ez a márka vált be a legjobban.

Megjegyzés: Azért eléggé össze tudja kenni a ruhát és tényleg kaparni kell este fürdéskor. A hatása viszont tényleg megkérdőjelezhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Alapból szeretem a aloe-s termékeket, szóval gondoltam egy próbát megér.
Eddig ez a márka vált be a legjobban.

Jansis

2019. május 12.

1. Abszolút környezetbarát megoldás: míg fújós dezodorokból kb havonta 1-et elfogyasztottam, a stiftes változat 5 hónapig kitartott (ami alatt kidobtam volna 5-7 dezodoros flakont).
2. Sokkal hatékonyabb, mint az általam próbált fújós dezodorok, elég napi 1x felkenni és tökéletesen kitart, este bő szappannal simán lejön (vízre kevésbé de ez szerintem nem hátrány).
3. Foltot tud hagyni a ruhákon DE azok mosás alkalmával simán kijönnek, ezért 5*.
+1: Az illata is nagyon jó, nem tervezek váltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

+1: Az illata is nagyon jó, nem tervezek váltani.

JudithBeauty

2019. május 10.

Szeretem ezeket a stiftes kialakítású dezodorokat, és bár eddig főleg Dove-ot használtam, tettem egy kitérőt a Rexona irányába is. Volt már korábban rózsaszínű Biorhythm stiftem, de ez az aloe verás nem olyan jó. Az illata kicsit erősebb a vártnál, de még elviselhető, mivel nem olyan fullasztó, mint a deo spray változata. Az izzadásgátló hatása rendben van, de foltot hagy a ruhákon, és nálam is olyan réteget hagy a bőrön, amit alig lehet lemosni.
Szó szerint rátapad a bőrre, mintha viasz lenne. Testradírral próbáltam lemosni, nem sok sikerrel. Elhasználom, de csak ha olyan ruha van rajtam, amit nem sajnálok, ha foltos marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Megany

2019. március 19.

Jó,jó,de unom az illatait a rexonának már és másik gondom az,hogy este úgy kell lekaparnom magamról.Mondjuk az tény,hogy viszonylag száraz maradok vele,de a szagosodást néha ezzel sem úszom meg,pláne,ha hónaljban hozzámtapad a ruha...
Hm,a csipkés spray verziőja bizonyult eddig a legjobbnak,holott a sprayk eleve kevesek nekem,de rexonában jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Wolf

2018. november 12.

Nekem nagyon bejött! Kevesebb izzadságfoltom van, amióta ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nekem nagyon bejött! Kevesebb izzadságfoltom van, amióta ezt használom.

vador

2018. november 6.

Csatlakozom a lemoshatatlan rétegre panaszkodókhoz, szintén ez a problémám, egyébként nem lenne vele baj. Izzadásgátló hatása átlagos, az illata erős (hogy kellemes-e, azt ki-ki döntse el maga, nekem elég semleges), egy próbát megért, de inkább keresek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

masni987

2018. augusztus 31.

Nagyon erős az illata. Izzadság ellen megvéd, de már a nap közepén azt éreztem, hogy bebüdösödik a hónaljrészen maga a stift. Kellemetlen használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Lorenita

2018. augusztus 7.

Jó kis termék, nincsenek kellemetlen szagok, viszont helyette vannak sárga foltok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bernadettu

2018. július 4.

Nekem az izzadás ellen csak a Rexona vált be. Sajnos tényleg hagy egy kis réteget a ruháim hónalján, de inkább mint a testszag. Ez a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Lisa100

2018. május 14.

Sosem értem a sok pozitiv értékelést. Nekem egy olyan réteget tesz a bőrömre, ami lemoshatatlan. Számos tusfürdőt próbáltam, szappanokat, hogy este lemossam magamról, de a kezem ragacsos lesz utána, és semmi nem oldja fel ezt a rettenet rexona réteget! Arról nem is beszélve, hogy nem tud fellélegezni a bőr, és izzadok alá :( Másnak nincs ilyen gondja?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice