Rexona

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. február 27.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Maximum Protection a Rexona eddigi leghatékonyabb, hosszantartó izzadás elleni védelmet nyújtja, mégis elég gyengéd a bőrhöz mindennapos használat során is.

• Stressz által aktivált összetevők, amelyek bizonyítottan csökkentik a stressz okozta izzadást.
  • Maximális izzadás elleni védelem a Rexonától.
  • Folyamatos, egész nap tartó testszag elleni védelem.
  • Hosszan tartó illat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bettii98

2021. március 14.

Ha van felesleges pénzed, és szeretsz 2 hetente új dezodort venni, akkor ez neked való.
Ha szereted, hogyha megfogja a ruhádat, akkor szintén.
Ha sokat stresszelsz, akkor pont abban a helyzetben kezdesz el izzadni, amikor nem kéne, hiába stress control a neve.
Az első tekeresnél majdnem a negyedéig le kell tekerni, hogy el kezdjen jönni belőle a dezodor. Ha csak a hónaljadra kened, de még nem száradt meg, akkor a ruhát nagy körben megfogja. Egy idő után megszokja a bőröd a dezodort, viszont amikor a legnagyobb szükség lenne rá, akkor el kezdesz izzadni.
Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

Ha szereted, hogyha megfogja a ruhádat, akkor szintén.
Nem ajánlom!

Vavika02

2021. január 24.

Nagyon régóta használok Rexonát... nekem ez a márka valt be a legjobban.
Mióta van ez a krémes verzió,csak ezt használom.
Bevált, kedvenc termékem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Nagyon régóta használok Rexonát... nekem ez a márka valt be a legjobban.
Mióta van ez a krémes verzió,csak ezt használom.
Bevált, kedvenc termékem :-)

karamella92

2020. szeptember 8.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és az első eset hogy így hatalmas csalódásba futottam. Izzadok, és még izzadságszagom is van tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Melcsike8

2020. július 14.

Már régóta használom és kijelenthetem, hogy számomra a legjobb izzadásgátló, nem érdekel, hogy drágább, de legalább hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Bearbunny

2020. július 14.

Nagyon régóta használom, igaz nem folyamatosan. Valóban segít az izzadáson és nem vagyok tőle olyan büdi, bár maga a dezodor illata nem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

esteianim

2020. július 1.

Hosszas keresés után kötöttem ki ennél a dezodornál, aztán eleinte sok bajunk volt egymással, de nem akartam elengedni, mert ilyen hatékony még egyik se volt, mint ez. Szóval a reggeli használata után megyek még két kört a szobában, mielőtt felöltözöm - így nem hagy nyomot a ruhákon. Este pedig radírozó tusfürdővel esek neki, az leszedi szépen és aztán éjszaka tud lélegezni a bőröm. Napközben viszont kellemes a tudat, hogy ez a kis stift teszi a dolgát, ahogy ígérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

hnapsi

2020. június 21.

Nagyon izzadós voltam, kínomban nem tudtam mihez nyúlhatnék már, így került a kosaramba. Rajtam nem sokat segített, tény, hogy egy kicsivel kisebb mértékű izzadást tapasztaltam, de ennyi pénzt nekem nem ért meg. Nehezen “száradt meg” plusz sokszor foltot hagyott ami elég kellemetlen volt. A szagokkal nekem nem volt problémám, így nem tudom ez segít-e rajta. Elhasználtam, de nem is fogom újravenni. Másnak még jó lehet ezért 3 csillag. (Ha valaki hasonló cipőben jár, akkor inkább a solutio antisudorica-t ajánlanám)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Esztii78

2020. március 20.

Jól teljesít, érezni az illatát és nem hagy fehér nyomot, gátolja az izzadást, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Krtek1

2020. február 2.

Nekem csak azért kettősek az érzéseim, mert ha ilyen hatékony egy dezodor, lehet napi kétszeri használat mellett iszonyatosan eltömítené a pórusaimat. Valóban nagyon jó kis dezodor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Tincs12

2019. november 12.

Egy - másfél éve már biztosan csak ezt a dezodort használom. Nagyon szeretem, mert a stresszelés miatti izzadást megállítja, ha rohanok és mozgásban vagyok is rendkívül hatékony. Négy csillagot adok az összetevői miatt, illetve, mert ha nem vigyázok fehér csíkot hagy a ruhámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.