Rexona

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. február 27.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Maximum Protection a Rexona eddigi leghatékonyabb, hosszantartó izzadás elleni védelmet nyújtja, mégis elég gyengéd a bőrhöz mindennapos használat során is.

• Stressz által aktivált összetevők, amelyek bizonyítottan csökkentik a stressz okozta izzadást.
  • Maximális izzadás elleni védelem a Rexonától.
  • Folyamatos, egész nap tartó testszag elleni védelem.
  • Hosszan tartó illat.

Tincs12

2019. november 12.

Egy - másfél éve már biztosan csak ezt a dezodort használom. Nagyon szeretem, mert a stresszelés miatti izzadást megállítja, ha rohanok és mozgásban vagyok is rendkívül hatékony. Négy csillagot adok az összetevői miatt, illetve, mert ha nem vigyázok fehér csíkot hagy a ruhámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Andissz99

2019. szeptember 28.

Nekem teljes mertekig megallitja az izzadast. A honaljam konkretan csontszaraz tole. Teszi a dolgat, bar nem hinnem hogy ez tul egeszseges lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

doreen

2019. május 24.

Izzadásgátló hatása nem volt túl meggyőző. Nekem túl erős és talán férfias az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Christy

2019. május 23.

A hónaljam sajnos nem bírja, egy idő után viszket tőle, de a hatása nem lenne rossz, ezért a 4 csillag. De nyáron a nagy kánikulában a belső combomra kenve megkímélt az összedörzsölődés közbeni sérülésektől, ha szoknyában voltam. Remélem idén is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

kicsizebra

2019. május 1.

Először furcsa volt a krémes állaga, féltem, hogy foltot fog hagyni, de nekem semmi ilyen gondot nem okozott. Nem mindennap használom, csak akkor, amikor tudom, hogy olyan napom lesz, amikor valami erősebb dezodorra van szükség - és nagyon beválik! Az illata nem változik napközben, nem izzadok tőle, és egész nap tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Shanti999

2019. április 16.

Sokaig ezt a terneket hasznaltam, de kb 2 ev hadznalat utan meguntam, hogy a sotet ruhakon foltot hagy. Emellett egy ido utan mintha fullasztana a bort. Ezert inkabb a valtas mellett dontottem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

aginaplo

2019. április 4.

Nagyon szeretem ,hatékony az izzadás ellen és finom az illata .Viszont a sötét ruhán foltot hagy szóval óvatosan kell vele bánni. Évek óta használom és imádom. Azért négy * mert foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Darky

2019. március 4.

Tinédzser korom óta mumus nálam az izzadás téma. Hiába próbáltam ki már - túlzás nélkül - az összes létező drogériás és gyógyszertári dezodort, 99%-ban nem, hogy nem hatottak, hanem véresre kapartam magam a viszketéstől. (Tusfürdőknél uez...) Én már nem figyeltem az összetevőket, az árat, csak azt kívántam, hogy végre találjak egy megfelelő terméket. ...és akkor szembe jött pár éve a Rexona Maximum Protection Stress Control deoja. Nem azt mondom, hogy nem éreztem még kellemesebb illatot (bár nem büdös, csak olyan semmilyen...), de az én esetemben ez így is csoda hatású termék. Szoktam Antisudoricát is venni a patikában, de az elhagyható hosszú távon, emellett a deo mellett meg pláne... Olykor próbálkoztam mást is magamra fújni/kenni, ugyanúgy elkezdtem allergizálni, izzadni, kínlódni, tehát abban a pillanatban tértem is vissza a jól bevált szerhez. Nagyon merem remélni, hogy ezt a terméket nem tervezik kivonni a forgalomból! Én jó szívvel merem ajánlani stresszes v. izzadékony társaimnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Fancsaaa

2019. január 20.

Először véletlen rosszhoz írtam így atmasolom ide....
A hatása az elején szuper jó volt, az illata is kellemes volt. De 1 hónap után bebudosodott es keptelen vagyok használni..... Mintha a legbudosebb wc spray lenne.... Próbálkozom más illattal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Először véletlen rosszhoz írtam így atmasolom ide....

raramusic

2018. december 17.

Eddig a legjobb termék. a Maximum protection család bármelyik tagja sokkal jobb, mint bármely társa más márkától. Nem hagy foltot, mérsékli az izzadást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.